Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

My tez mieliśmy dostać bloczki, które odstały swoje na placu, a nie jeszcze ciepłe, ale zepsuła im się maszyna i mieli zaległości :evil: No to dostaliśmy cieplutkie prawie prosto z pieca :wink:

U nas też majster równa od zewnątrz, a od środka pożal się Boże! :roll:

 

Hej...Nasze bloczki giciu...idealne..wszystkie równe..szło raz dwa... wcale nie tak drogo z transportem 3,35 zł brutto..oczywiście bez kwita...

Pozdrawiam budujących z Łysomic

 

 

Witam

 

A gdzie można dostać bloczki w takiej cenie ?

 

 

Pozdrawiam serdecznie

 

My kupiliśmy w Ciechocinie jakiś 3 tygodnie temu...

Ktoś wie po ile teraz pustaki? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sąsiadka powiedz jeszcze czy to zla czy dobra wiadomość, bo jak zła to nie wiadomo czy warto się ujawniać :wink:

 

zawsze warto wiedziec

 

jak info nie jest tajne to walcie na forum - zwlaszcza ceny = niebawem pewnie sie przyda rozeznanie. wiezba zamowiona a teraz zajmuje sie oknami - nie jest tak zle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka!

 

 

kupilem dzialke w cierpicach na os. kakal i mam problem z dojazdem sprzetu ciezkiego na dzialke !!!

poszukuje na gwalt ciezkiego sprzetu - np fadromy bo mam umuwina betoniare a tanie moze dojechac

 

pozdrawiam wszystkich z Torunia i okolic

 

p o m o c y !

_________________

qba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka!

kupilem dzialke w cierpicach na os. kakal i mam problem z dojazdem sprzetu ciezkiego na dzialke !!!

poszukuje na gwalt ciezkiego sprzetu - np fadromy bo mam umuwina betoniare a tanie moze dojechac

pozdrawiam wszystkich z Torunia i okolic

p o m o c y !

qba

 

1. umówioną lub umowiona :oops:

 

2. w temacie nie pomoge

 

3. w ktorym miejscu masz dzialke, kto sprzedaje, czy sa jeszcze jakies i jaka cena, powierzchnia. Lokalizacja jest OK a kolega z pracy szuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro Piotr:)

 

dzieki za pierwsza odp - mimo ze nie pomogles ze sprzetem ale mam nadzieje ze ktos cos podpowie i jakos dam rade

 

bledy w pisowni byly ze stresu - posta pisalem zaraz po rozmowie z gosciem od betoniary - sorka wszystkich

 

jesli chodzi o moja dzialke to jest na osiedku kakal w cierpicach za domem soltysa hehe

 

w temacie innych dzialek zrobie rozeznanie i dam znac

 

co kolega potrafi i jakiej pracy szuka?

 

 

czekam na info odnosnie sprzetu

 

pozdro dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie coś wesołego na forum budowlanym.

 

czyli niby co :lol:

 

tu zawsze jest wesolo jak sie ma odrobine optymizmu w zapasie

 

dzis mi przywoza terive z drugi i ostatni strop, place 1000 zadatki na wiezbe ktora bedzie mnie kosztowac 600 zeta od metra

 

majstrom tak idzie robota, ze nie nadazam zwozic materialow jednak jak na rtazie nie bylo namwet 1 godziny przestoju

 

na weekend jade w bory tucholskie przywiezc wciagarke z silnikiem bo chcemy tez strop zalewac samemu

 

orientuje sie juz w oknach

 

moze macie jakies sprawdzone lub gdzies znajomosci?

 

zlozylem 2-3 dni temu wnosek o kredyz w BOŚ - 200 kola na 30 lat, rata rowna PLN

 

marza - 0,75 w calym okresie

wibor 6M

prowizja - 0

zero ubezpieczen oprocz wpisania do hipoteki

 

rata na obecna chwile nieco ponad 1100

 

moze byc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie odnośnie dachówek cementowych EURONITU albo IBF-u, zamawiał ktoś może ostatnio, ktoś może polecić gdzie kupic w dobrej cenie.

pzdr

Euronit sprzedaje Vox ale nie polecam. Nie poznaję składu, przed szaleństwem cenowym była to inna hurtownia. Przedstawicielowi nie chciało sięnawet łaskawie zapisać mojego zapotrzebowania, kpina. IBFu nie sprzedają bezpośrednio? - fabryka jest przecież za Drosedem. Zastanów się jeszcze nad Prodachem - słyszałem dobre opinie podobno b.mało reklamacji cenowo ok, mają go w Tropsie na Skłodowskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie odnośnie dachówek cementowych EURONITU albo IBF-u, zamawiał ktoś może ostatnio, ktoś może polecić gdzie kupic w dobrej cenie.

pzdr

 

Ja mam wprawdzie Braasa, ale też zastanawialiśmy się swojego czasu nad Euronitem. Wycenę robiliśmy między innymi w Mat-Budzie w Rozgartach i tam dostaliśmy najlepszą cenę na tę dachówkę. Jednak w końcu kupiliśmy Braasa (dostaliśmy w porównywalnej cenie co Euronit)ale w Todachu na Równinnej. Nie wiem, czy w Todachu są też dachówki Euronitu ale ceny i obsługa są super. My jesteśmy bardzo zadowoleni.

IBF nie sprzedaje raczej bezpośrednio - tylko przez hurtownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...