Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

W Obi choinki już chyba od trzech tygodni. Jodła kaukaska w doniczce 1,20-1,50 m za 59,90 zł.

 

my w tym roku szalejemy i chionki chcemy z dwie

 

jedna w doniczne na taras okolo 1,5 metra

 

druga cieta z 2 metry do salonu

 

nie wiemy gdzie najlepiej kupic takie cuś?

 

gniazdka i oswietlenie na tarasie zaprzyjazniony elektryk juz przygotowal - na osobnym sezonowym bezpieczniku z mozliwoscia podpiecia zagara sterujacego i czujnika natezenie swiatla :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

a my się rozmarzylismy i w przyszłym roku chcemy choinkę jak największą nawet z 3-metrową, Piotr jak znajdziesz duże choinki to napisz może w przyszłym roku tez będą mieli

 

3-metrowa to nam sie nie zmiesci do domu. sufity mamy w miare standardowe

 

na taras tez takiej nie chcemy gdyz chce ja cala widziec przez drzwi tarasowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My co roku choinki kupujemy na Rydygiera w centrum ogrodniczym. Co roku jodłę i to w doniczce. Potem na taras. Stoi ich 7, byloby 8 ale jedna padła. Nie dała rady, biedaczka.milego weekendu

 

tez zdazylo sie nam tam kupowac

 

bylismy tam tez dzis i straszna bieda. kilka mizernych doniczek z jakimis iglakami i na tym koniec

 

ogolnie tam jakos tak biednie wyglada, moze plajta czy cuś ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim rodzicom dwa tygodnie temu uciekła suczka husky (sterylizowana). Do tej pory nie pojawiła się w domu i nikt jej w pobliżu nie widział. Reaguje na imię Kora. W dniu ucieczki miała na sobie czarna obrożę, a pod nią dane adresowe i telefon. Gdyby ktoś coś wiedział to proszę o kontakt.

http://foto3.m.onet.pl/_m/dcde7feb14178cefecd647353c842c7b,6,19,0.jpg

 

pewnie to fałszywy trop, ale piszę o tym, ponieważ od razu mi się skojarzyło

 

dziś (niedziela) byłem na spacerze z moim owczarkiem niemieckim w okolicach remontowanego przejścia pod Lubicką po stronie McDonalda i przybłąkał się do mnie psiak. Był to husky, czy suka nie wiem, chyba bez obroży, bardzo zabiedzony i z pyska leciała mu ślina. Nie zauważyłem też w pobliżu właściciela. Psiak nie wyglądał dobrze - poszedł w stronę szkoły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz zadzwonię do znajomych w tamtym terenie. Dzwoniłam do schroniska. Nie ma jej. Zadzwonię do straży miejskiej czy mieli jakieś zgłoszenie. Nawet nie wiem gdzie tam jechać i jej szukać. Weterynarza na Piskorskiej jeszcze nie ma w lecznicy. Spróbuję też zadzwonić do niego.

Renata, w domu cały czas jest mój mąż. Ja dziś będę późno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...