Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

to jest mój wujek, podpowiada co gdzie powinno być, ale nie chce mi nic narzucać, a skoro ja nie wiem jak będę miała ustawione w pokojach to jak ma mi pomóc :cry:

 

lepiej za duzo jak za malo

 

lepiej w puszkach zostawic nieco wiecej przewodu aby szlo lekko przesunac

 

nie ma co przewodu zalowac i nawet zostawic pod tynkiem na wszelki wypadek - porobic zdjecia czy rysunki przed tynkowaniem

 

przygotwac wszystko co moze kiedys byc potrzebne (duzo do furtki, na lampki swiateczne wokol dom, na podbitke halogeny, do ogrodu na lato, do bram, furtek w celu sterowania, alarmowe w pomieszczeniach, tv, telefon, internet, kontaktrony na drziach czy bramie, czujniki temperatur z kotla na dom, z rozdzielacza przewody do pomieszczen gdzie bedzie podlogowka tym sterowana) jak nie wiesz jaki przewod pusc dwa - grosze kosztuje a tynku rozkuwac pozniej nie bedziesz :D

 

u nas przewodu na domek poszlo lacznie z kilometr i jeszcze gdzieniegdzie by sie przydalo i na biezaco robimy przerobki jak sie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

o dzięki za cenne rady, o tych kablach na zewnątrz wogóle nie pomyślałam, wujek-elektryk pewnie i to miał w zanadrzu, ale teraz będę o tym pamiętać

 

 

aha mam juz alarm w domu :) działa jak ta lala

 

zamontuj sobie w skrzynce bezpiecznikowej np miernik natezenia swiatla ktory bedzie mial czujnik gdzies na zewnatrz, wpakuj tez programowalny zegar sterujacy - przyda sie do halogenow w podsufitce czy lampek swiatecznych

 

zrob sobie instalacje centralnego odkurzacza bo to koszt moze 100 zeta a na reszte zawsze moze przyjdzie czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to poprosimy o zdjęcia jak już będą mebelki

 

mebelki juz sa :)

 

zdjecia oczywiscie porobie tylko prosze o chetnego ktory tu bedzie chcial je wstawic gdyz pomimo ze to podobno proste ja nie potrafie :))

 

stolik do kanapy wyglada bombowo

 

krzesla calkiem calkiem

 

stol jest wieeelki, ciezki i zapakowany, samemu nie dam rade wiec musze czekac na zone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prześlij to wstawię :D

 

dziekuje, dziekuje

 

maila firmowego zachowalem wiec jak obfoce to pozwole sobie podeslac

 

pa :D

 

no i podziekowania dla madzialenki za namiar na meblarza i oblukanie na miejscu jego pracy - wstepnie jestem zadowolony a naprade maruda zakupowa ze mnie co niektorzy na tym forum pewnie juz wiedza ...

 

Nieprawdaż?

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja też bym chciała od Madzialenki namiar na tego stolarza bo co prawda mam już jednego ale on ma dużo roboty i specjalizuje się w schodach raczej

 

To ten gosc

 

http://www.allegro.pl/item506941499_bukowy_zestaw_stol_8_krzesel_super_cena.html

 

tam sa wszystkie informacje

 

ma swoj transport i po negocjacjach dostarczyl mi to w tzw. gratisie - zostawilem u niego 2500 ale mysle ze to dobra cena. zwlasza ze stol moze zrobic pod konkretny wymiar. nasz ma szerokosci 110cm i dlugosci 200 (po rozlozeniu 280). kolor venge + obicia blyszczacy pomarancz

 

oblukac mozna rowniez u nas - wielka nieszawka - herbatka dla zaprzyjaznionych forumowiczow w gratisie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oblukac mozna rowniez u nas - wielka nieszawka - herbatka dla zaprzyjaznionych forumowiczow w gratisie

 

No to czuje sie zaproszona. Przywioze cos do tej herbatki. A ten pomarancz to mnie zaciekawil - dzis dostarczyli tez stol do moich sasiadow i zazartowalam, ze wystapie o prowizje za polecanie. W odpowiedzi uslyszalam, ze moge dostac dodatkowe krzeselka. Ale moze pomysle o zmianie tapicerki... bo gdzie wsadze dodatkowe krzesla.

 

Polecam sie na przyszlosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oblukac mozna rowniez u nas - wielka nieszawka - herbatka dla zaprzyjaznionych forumowiczow w gratisie

 

No to czuje sie zaproszona. Przywioze cos do tej herbatki. A ten pomarancz to mnie zaciekawil - dzis dostarczyli tez stol do moich sasiadow i zazartowalam, ze wystapie o prowizje za polecanie. W odpowiedzi uslyszalam, ze moge dostac dodatkowe krzeselka. Ale moze pomysle o zmianie tapicerki... bo gdzie wsadze dodatkowe krzesla.

 

Polecam sie na przyszlosc.

 

alez prosze, prosze tylko od razu uprzedzam ze z nami to ciezko sie umawia na dogodny termin :D

 

w tygodniu to w domku tak w 50% i to od 17.30

 

najblizszy wolny weekend to byc moze sama koncowka stycznia :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My chyba ubierzemy choinkę w sobotę a nie w wilgilię , bo juz po świętach będziemy musieli powoli zaczynać się pakować. Niech dziecko się trochę nacieszy :-) .

 

tak jest

 

w wiekszosci robimy to dla dzieci pamietajac ile nam to radosci przynosilo iles tam lat temu :wink:

 

wlasnie po to mamy juz mala chojne w doniczce na tarasie i mloda sama ja obsluguje wlaczajac lampki kiedy tylko ma ochote - to jej choinka od swietego mikołaja :D

 

my dzis robimy liste zakupow i potraw wigilijnych :D

 

prezenty jeszcze nie skompletowane - czekamy caly czas na przesylki internetowych zakupow :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...