Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

Ja też potrzebuję Waszej pomocy. Potrzebuję namiarów na facowców od instalacji.

Elektryka mam, a raczej znam bo jeszcze nie rozmawiałam z nim o konkretach.

Problem z resztą. Od kilku miesięcy czekam na ofertę z pewnej firmy, która miała mi robić odkurzacz centralny, kotłownię gazową + podłogówkę + kaloryfery + wod-kan i doradztwo w sprawie wentylacji. Niestety miły pan mimo kilku spotkań i telefonów nie przysyła mi oferty a nawet nie odbiera telefonów. Widocznie nie jest zainteresowany. Byłam bardzo cierpliwa, ale teraz to już mam obawy że nawet jeśli dostanę ofertę to wystawi mnie jak dojdzie do realizacji.

 

Jeśli znacie kogoś godnego polecenia w ww. branżach to bardzo proszę o namiary. Jeśli chodzi o wod-kan to mam studnię i potrzebuję kogoś kto doradzi pompę, filtry, hydrofor ..... Kanalizę mam.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego po świętach :p .

 

@piotrulex, na jednej ze stron wyczytałam, że Twój teść buduje domy. Czy to nadal aktualna informacja? Chodzi o wiosnę 2009.

 

Może macie namiary na sprawdzonego kierownika budowy, nie tylko z nazwy :wink:

 

nam wybudowal bo zrobil sobie rok zarobkowej przerwy. pracuje jako majster w firmie swojego kolegi. samej firmy jako takiej generalnie nie polecam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja też potrzebuję Waszej pomocy. Potrzebuję namiarów na facowców od instalacji.

Elektryka mam, a raczej znam bo jeszcze nie rozmawiałam z nim o konkretach.

Problem z resztą. Od kilku miesięcy czekam na ofertę z pewnej firmy, która miała mi robić odkurzacz centralny, kotłownię gazową + podłogówkę + kaloryfery + wod-kan i doradztwo w sprawie wentylacji. Niestety miły pan mimo kilku spotkań i telefonów nie przysyła mi oferty a nawet nie odbiera telefonów. Widocznie nie jest zainteresowany. Byłam bardzo cierpliwa, ale teraz to już mam obawy że nawet jeśli dostanę ofertę to wystawi mnie jak dojdzie do realizacji.

 

Jeśli znacie kogoś godnego polecenia w ww. branżach to bardzo proszę o namiary. Jeśli chodzi o wod-kan to mam studnię i potrzebuję kogoś kto doradzi pompę, filtry, hydrofor ..... Kanalizę mam.

 

Pozdrawiam

 

 

W temacie odkurzacza i wentylacji polecam EKOWAT z Bydgoszczy - Zbyszek Landowski 502 599 100. Obie instalacje dzialaja u nas od roku i wszystko jest w jak najlepszym porzadku. Powiedz, ze telefon masz od Magdy ze Zlotorii.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrus, dawaj zdjecie tych krzesel. wysylam na PW adres do siebie, bo jakos nie mozesz dogadac sie tym razem z Aga. :wink:

 

dzieki, dzieki

 

tyle mam adresow fajnych dziewczyn, ze tylko modle sie aby zona nie zerknela kiedys na to forum :wink:

 

to taki zart, ufamy sobie bezgranicznie :D ale dziewczyny jak najbardziej fajne :D

 

najpierw musze pofocic a pozniej dam znac. jakos nie moge sie zebrac. byle jakich zdjec robic nie lubie a na jakies bardziejsze nie mam za bardzo czasu. jak mam czas to jest ciemno a wtedy zdjecia mniej profesjonalnie wychodza

 

jutro skladamy wniosek o zwrot czesci VAT, oddadza akurat na wakacje i mysle ze powinno wystarczyc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal poszukujemy sprawdzonego kierownika budowy. :(

Wasi się nie sprawdzili?

Co do ekipy to podejmiemy decyzję po Nowym Roku.

Czy propozycja 45 tys za SSO ze schodami w srodku, tarasami, za 115m użytkowych jest do przyjęcia?

 

nasz sie bardzo sprawdzil ale nie polece bo zarobiony strasznie :D

 

45 tysi to niemalo ale przypomnij linka do projektu to sie obluka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrus, dawaj zdjecie tych krzesel. wysylam na PW adres do siebie, bo jakos nie mozesz dogadac sie tym razem z Aga. :wink:

ja bardzo przepraszam, ale nikt nie próbował się ze mną dogadywać :roll:

Ale dzis miałam niezły poranek. -23 stopnie na naszej wsi, a samochód zastarjkował. Szybki telefon po tatę, mąż zwalony z łóżka. Wturlaliśmy go u nas po górce, tata pociągnął i zapaliłam :D Odwiozłam córkę do przedszkola i pojechałam do Unigumu kupić nowy akumulator. Tak to jest jak się czeka na ostatnią chwilę. Dobrze, że tam czynne od 7.00.

A tak w ogóle w piatek po 5 tygodniach nieobecności znałazła się suczka moich rodziców. Była w Zębowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

U nas dzis z ranca -17 a w garazu w ktorym kaloryfer oczywiscie wylaczony +10. autko pali pieknie i zanim sie oziebi po wyjezdzie to juz zaczyna wiac z kratek cieplym :D . nie ma to jak duuuuzy garaz.

 

adres oczywiscie mam juz sprawdzony od agnieszki, ktora to juz pomniejszala i wstawiala moja fote oraz dziekuje magdzie, ktora tez sie zaoferowala, ze moze w tej kwestii pomoc. jednak wina jakby lezy po mojej stronie bo poprostu nie zrobilem ani jednego zdjecia tego nowego stolu :wink: i ztego powodu nikt nie ogladal tego nabytku :wink:

 

Nowy Rok, nowe wyzwania to moze i zdjecia jakies pstrykne

 

Najlepszego po kilkunastu dniach wolnego :D i mam nadzieje, ze Wam latwiej dzis sie wstawalo niz mi :evil:

 

Akumulator tez mam nowy zakupiony 31.12.2008, jakas Varta kupowana na Bema 53Ah za 300 zeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...