Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Grzejniki elektryczne mamy w razie czego w rezerwie,

Na tydzien na narty jedziemy za 2 tygodnie i jedyne co zrobimy to spuscimy wode z rur i wybierzemy z ubikacji. po powrocie 3 dni grzania i znow cieplo.

 

ooooooooo

 

to milo bedzie wrocic do takiego domku :wink:

 

domyslam, sie ze nia macie malego dziecka

 

dobra. koniec krytyki. w koncu swoja decyzje co do sposobu produkcji domowego ciepelka z pewnoscia gleboko i wnikliwie przemysleliscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to milo bedzie wrocic do takiego domku :wink:

 

Wracajac po swietach w domu bylo 4 st - po prostu nie nalezy sie rozbierac, tylko wiekszosc czasu spedzac przed kominkiem, a takze wlaczyc grzejnik elektryczny w sypialni aby sie rano obudzic.

Takie okresy jak zeszly tydzien sa przeciez wystarczajaco krotkie aby dac rade przetrwac, reszte roku pali sie w kominku jedynie dla ozdoby i aby wilgoc nie wchodzila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nikt się nie czepia tylko dziwi :D 5 stopni w domu :o brrr............

Do nas na czas wyjazdu w góry przeprowadza się teść. Będzie opiekował się psem, piecem i odpoczywał od swojej połowicy :D :wink:

Michałka, w jaki sposób załatwiłaś odbiór budynku mając jako ogrzewanie tylko kominek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nikt się nie czepia tylko dziwi :D 5 stopni w domu :o brrr............

Do nas na czas wyjazdu w góry przeprowadza się teść. Będzie opiekował się psem, piecem i odpoczywał od swojej połowicy :D :wink:

Michałka, w jaki sposób załatwiłaś odbiór budynku mając jako ogrzewanie tylko kominek?

Napisał przecież, że ma też grzejniki elektryczne, ale ich nie używa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał przecież, że ma też grzejniki elektryczne, ale ich nie używa :D

 

to moze jeszcze niech kolega napisze jaki ma przydzial mocy z energetyki zgodnie z umowa to moze tez nieco wyjasni majac na uwadze 1 taki grzejnik na jedno pomieszczenie z moca pewnie do 2KW :D

 

ja mam 12,5 wiec takie rozwiazanie w zyciu by nie przeszlo :D wiec kolezanko nastko raczej nie tedy droga wyjasnienia zadanego wczesniej pytania. no chyba ze kolega zaskoczy nas nieco mocą przylaczeniowa za ktora tez co nieco sie placi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczki i Forumowiczów. Mam 2 pytania.

1. Kogo z czystym sumieniem moglibyście polecić jeżeli chodzi o kominki - montaż i zakup (w normalnych cenach, a nie z fantazją)

2. Otrzymałem ofertę na samą robociznę od polecanej ekipy. Z wcześniejszych ich prac jestem zadowolony, ale prosiłbym o pomoc w analizie kosztów poszczególnych prac. Zdaję sobie sprawę, że można za wszystko zapłacić o wiele więcej, ale dla spokojnego snu chciałbym usłyszeć również wasze opinie.

 

Sufity na pietrze 102m x 20 zł/m: folia paroizolacyjna + 2x płyta + szpachel + pianka

 

Sufity parter 80 m x 35 zł/m: szkielet krzyżowy + płyta i szpachel + pianka

 

Szpachlowanie ścian 340m x 20 zł/m: 3x gładź+ szlifowanie +gruntowanie farbą emulsyjną

 

Kafle na podłodze 132m x 40 zł/m: układanie + fuga

 

Cokoliki z sylikonem 12 zł/mb

 

Cokoliki bez sylikonu 7 zł/mb

 

Zabudowy rur kanalizacyjnych itp. 30 zł/mb : profil,płyta gipsowa , wełna mineralna ,narożnik aluminiowy ,szpachel

 

 

Sufity nietypowe i zabudowy rozliczymy stawką za roboczogodzinę

 

 

Geberyt 150zł sztuka

 

Miska WC 100zł sztuka

 

Umywalka 80 zł sztuka

 

Natrysk st. 70,80,90 itp. 300 zł sztuka

 

Malowanie 522 m x 8 : dwukrotne malowanie

 

Oświetlenie jak i zabudowy omówimy

 

Ceny oczywiście bez :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co takiego smiesznego w facecie biegnacym przez snieg do drewutni?

ale ja mam bujną wyobraźnię :lol: przypomniał mi się film o młodym Einsteinie i wyboraziłam sobie rozczochranego faceta w gatkach i za dużych butach który biegnie przez zaspy :lol: :lol:

 

to moze dla kontrastu jak bedziesz kiedys nad polskim morzem w okolicach piaskow, chalup, debek czy rowow idz sobie na plaze dla golasow. jak dla mnie nie ma nic bardziej zabawnego nic faceci grajacy w siatkowke oczywiscie w strojach "organizacyjnych" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...