Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Bardzo wspolczuje - wyczekiwany od dawna wyjazd i problem ze zdrowiem !

Podoba mi sie optymizm, ze pomiedzy 2 dniami zawodow nie bedzie tak zle...

ja bym raczej wybral trase z Nowego Targu przez Chocholow do Koscieliska zamiast pchac sie przez Zakopane. Jeszcze lepiej byloby jechac przez Zawoje, ale Krowiarki o tej porze pewnie nieprzejezdne.

Ja planuje wyjazd tydzien pozniej i caly czas mam nadzieje ze zdrowie dopisze a zima odpusci.

Jesli w domu jest za cieplo... u nas to jedynie w sypialni. Wystarczy na chwile otwozyc okno, przewietrzyc i jest swieze powietrze. Jak temperatura w salonie dochodzi do 20 st to ograniczamy palenie w kominku aby nie bylo za cieplo. Jest tez problem bo nie mamy jeszcze drzwi wewnetrznych, jedynie kotary papierowe, wiec trudno regulowac temperature poszczegolnych pomieszczen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

...

Podoba mi sie optymizm ...

 

Optymizm to najlepsze lakarstwo :D

 

my teraz smigamy z 200km od Torunia jedynie na weekend, powiedzmy spa (takie modne ostatnio slowo :wink: ) wyjezdzamy w sobote a wracamy w niedziele

 

sauny, masaz, piling, basen, jakkuzi i takie tam inne pierdoly umilajace czlowiekowi zycie w te mrozne dni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, w górach nie byłam już kupę czasu. Mała jest tak nastawiona na wyjazd, że chyba by się zapłakała gdyby nic z tego nie wyszło. :-?

Buuuuu :(

 

nasza mala dzis rano w aucie zachciala wedzona rybke i bulke. mysmy zdebieli o co jej chodzi. ona na to ze mamy teraz jechac nad morze, na piasek, przykryc nozki bo zimno i zajadac wedzona rybke i bulke ...

 

no i jak tu dziecku powiedziec, ze nie ...

 

najprawdopodobniej wiec w przyszly czwartek jedziemy nad morze :wink:

 

widzial ktos kiedys male dziecko ktore zajada sie wedzonymi rybami, oliwkami czy wlasnorecznie zbieranymi winniczkami??

 

slimaki oczywiscie pozniej odpowiednio przez kilka dni przygotowywane co by nie bylo ze surowe wcina :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam Piotrus do mnie na pokaz. Oprocz specjalow ktore wymieniles, wskaze jeszcze kiszone ogorki, smazone rybki, salatki wszelkiego rodzaju, kaszanke, krewetki, sledzie w oleju itp wynalazki. A syn ma 18 ...miesiecy.

Tak przy okazji rzucam temat. Jak eszyscy wrocicie z wojazy, morz, gor, jaccuzzi, itp moze zoraganizujemy jakies spotkanie. Wpadl mi do glowy temat graculi, przy okazji czytania kiedys tam postu Piotra. Mysle ze bylaby fajna zabawa i troche smiechu. Zorganizoawnie tego np w niedziele pozwoliloby na spokojne pogaduchy. W inne dni jest troszke za glosno. Pomyslcie. Budowy troszke przystopowaly. Mozna zrobis cos fajnego.

Piotr :oops: wkladka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam Piotrus do mnie na pokaz. Oprocz specjalow ktore wymieniles, wskaze jeszcze kiszone ogorki, smazone rybki, salatki wszelkiego rodzaju, kaszanke, krewetki, sledzie w oleju itp wynalazki. A syn ma 18 ...miesiecy.

Tak przy okazji rzucam temat. Jak eszyscy wrocicie z wojazy, morz, gor, jaccuzzi, itp moze zoraganizujemy jakies spotkanie. Wpadl mi do glowy temat graculi, przy okazji czytania kiedys tam postu Piotra. Mysle ze bylaby fajna zabawa i troche smiechu. Zorganizoawnie tego np w niedziele pozwoliloby na spokojne pogaduchy. W inne dni jest troszke za glosno. Pomyslcie. Budowy troszke przystopowaly. Mozna zrobis cos fajnego.

Piotr :oops: wkladka

 

no to niezle. wszystko co wymieniles moja rowniez wcina. z moich przysmakow jedynie anchovies jej nie podchodzi :wink:

 

co do grakuli jakims wielkim fanem kregli nie jestem ale pewnie czas na spotkanie w wiekszym gronie by sie znalazl

 

ze wkladka :oops: to juz mamy ustalone ale co dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaaa

 

no i zapomnialem podziekowac madzialence z rodzina za odwiedziny w ostatnia sobote. z rewizyta oczywiscie za jakis czas z pewnoscia sie wybierzemy :D ale predzej to pewnie jakos przypadkiem na basenie sie spotkamy :wink: . tez bym bardzo chcial aby nasza mloda szybko nauczyla sie plywac, zwlaszcza jak sobie przypomne moje przejscia z dziecinstwa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga

 

testuje jakis album internetowy i sie ucze wstawiac zdjecia

 

prosze sie nie przejmowac :wink:

 

nie wychodzi :wink:

 

zrobilem http://picasaweb.google.com ..........

 

i jak wstawiam przez img xxxxxxxxxxxxxxxxx img to i tak nie wstawia sie zdjecie a jedynie adres

 

ktos podszkoli?

 

http://picasaweb.google.com/rumiankitorun/Meble#5291422680069994434jpg

 

http://picasaweb.google.com/rumiankitorun/Meble#5291422680069994434.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Was, zamierzamy rozpocząć budowę domu wiosną tego roku w Czarnym Błocie, projekt mamy wybrany

 

( http://projekty.muratordom.pl/projekt?grupa=1&IdProjektu=250&IdKolekcji=&powierzchnia_od=&powierzchnia_do=&kondygnacja=&nazwa=pod+d%C4%99bem&symbol=&x=20&y=5&nr=2) - z osobnym mieszkaniem dla rodziców na parterze, w tej chwili mamy przerabiany projekt

 

Bardzo chętnie odkupimy używany garaż blaszany 3x5, jeśli może macie namiar na kogoś kto chce taki sprzedać bardzo proszę o kontakt

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...