Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Piotr, to my dziekujemy za goscine i oczywiscie zapraszamy do siebie. Powiem Wam, ze pomaranczowe krzesla Piotra wygladaja rewelacyjnie. a jakie sa wygodne, normalnie jak moje. :wink:

 

:D

 

co do wygody to mysle ze nasze sa wygodniejsze :wink:

 

co do wygladu to kolor dziwnie i oczywiscie calkiem przypadkiem :wink: podobny do Waszej kanapy :D

 

do tych mebelkow w salonie chcemy dopasowac kilka drobiazgow z BRW system re_set w kolorze wenge. U znajomych widzielismy i pokrywa sie z grubsza z nasza koncepcja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr, Ty uwazaj, bo jeszcze mi sie domy pomyla. Bozena swietnie gotuje, wiec tym bardziej bedzie mi u Was dobrze. Co do kolekcji RE-set - polecam. Wytrzymuje nawet moich malych samochodziarzy. Tylko trzeba bardzo starannie skrecac, bo nie wszystko jest dobrze nawiercone.

 

A na Ikea to bym sie pisala - podesle link na PRIV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr, Ty uwazaj, bo jeszcze mi sie domy pomyla. Bozena swietnie gotuje, wiec tym bardziej bedzie mi u Was dobrze. Co do kolekcji RE-set - polecam. Wytrzymuje nawet moich malych samochodziarzy. Tylko trzeba bardzo starannie skrecac, bo nie wszystko jest dobrze nawiercone.

 

A na Ikea to bym sie pisala - podesle link na PRIV.

 

Prosze smialo dawac linka to finansowo na zakupy sie przygotuje

 

jak nic sie nie pozmienia to w czwartek tam bedziemy i moze nawet wieczorkiem moglbym na chwile podjechac przywiezc zamowione przedmioty

 

wezme osobny paragon czy fakture w razie ewentualnych reklamacji

 

My forumowicze z grupy Torunskiej musimy trzymac sie razem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAPROSZENIE NA WARSZTATY DLA MĘŻCZYZN

 

Kurs jest dwudniowy i obejmuje następujące zagadnienia:

 

DZIEŃ PIERWSZY

 

1. JAK WYKONAĆ KOSTKI LODU

Instrukcja krok po kroku wraz z prezentacją.

 

2. PAPIER TOALETOWY - CZY WYRASTA NA UCHWYTACH?

Dyskusja.

 

3. RÓŻNICE POMIĘDZY KOSZEM NA PRANIE A PODŁOGĄ.

Ćwiczenia praktyczne z pomocą zdjęć i wykresów.

 

4. NACZYNIA I SZTUĆCE: CZY LEWITUJĄ, SAMODZIELNIE KIERUJĄC SIĘ DO

ZMYWARKI ALBO ZLEWU?

Debata panelowa z udziałem ekspertów.

 

5. PILOT DO TELEWIZORA - UTRATA PILOTA

Linia pomocy i grupy wsparcia.

 

6. NAUKA ODNAJDYWANIA RZECZY

Otwarte forum tematyczne - Strategia szukania we właściwych

miejscach a przewracanie domu do góry nogami w takt rytmicznego

pokrzykiwania.

 

7. ZAPAMIĘTYWANIE WAŻNYCH DAT I POWIADAMIANIE W WYPADKU SPÓŹNIENIA

Pamiętaj o zabraniu własnego kalendarza lub telefonu komórkowego.

 

DZIEŃ DRUGI

 

1. PUSTE KARTONY I BUTELKI - LODÓWKA CZY KOSZ?

Dyskusja w grupach i ćwiczenia praktyczne.

 

2. ZDROWIE - PRZYNOSZENIE JEJ KWIATÓW NIE JEST GROŹNE DLA ZDROWIA.

Prezentacja PowerPoint.

 

3. PRAWDZIWI MĘŻCZYŹNI PYTAJĄ O KIERUNEK, KIEDY SIĘ ZGUBIĄ.

Wspomnienia tych, którzy przeżyli.

 

4. CZY MOŻNA SIEDZIEĆ CICHO, GDY ONA PROWADZI.

Gra na symulatorze.

 

5. DOROSŁE ŻYCIE - PODSTAWOWE RÓŻNICE POMIĘDZY TWOJĄ MATKĄ A TWOJĄ

PARTNERKĄ

Ćwiczenia praktyczne i odgrywanie ról.

 

6. JAK BYĆ IDEALNYM PARTNEREM NA ZAKUPACH.

Ćwiczenia relaksacyjne, medytacja i techniki oddechowe.

 

7. TECHNIKI PRZEŻYCIA - JAK ŻYĆ, BĘDĄC CAŁY CZAS W BŁĘDZIE.

Dostępni indywidualni psychoterapeuci.

 

8. CHOINKA - CZY MUSI STAĆ DO WIELKANOCY.

Telekonferencja z udziałem Świętego Mikołaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no panowie, przyznać się komu taki kurs się przyda :wink:

 

jak bym dobrze poszukal w poczcie to pewnie znalazl bym cos na podobe o kobietach :D

 

szczerze to delikatnie moge sie przyznac do:

- dzien pierwszy 6 ale bez pokrzykiwania i poczatek 7 bo non stop gdzies dzwonie ze sie spoznie :wink:

- dzien drugi 6 lecz nie dotyczy spozywki - ciuchy, buty, firanki to dla mnie TRAAAAAAAAAAAAAAAGEDIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dużo rzeczy przypasowałabym do mojego ojca (prawie wszystko) i do mojego szwagra (wszystko)

 

na zakupy to ja wolę chodzić sama, a po spożywkę wysyłam Jego :wink: bo nie lubię

 

pilot do tv to ja najczęściej szukam :lol:

 

Jego to bym wysłała tylko na kurs na temat odstawiania naczyń do zmywarki, bo zostawia je na szafkach w kuchni i tak dobrze że odnosi do kuchni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam:

Prysznic kobiety:

1. Zdejmij ubranie i włóż je do odpowiedniego kosza na brudy (białe/kolorowe).

2. Przejdź w płaszczu kąpielowym do łazienki. Jeśli spotkasz po drodze swojego męża, zakryj nerwowym gestem każdy centymetr ciała i biegnij jak najszybciej!

3. Spójrz na swoje odbicie w lustrze i wypnij brzuch najmocniej jak możesz. Poskarż się teraz, że masz duży brzuch.

4. Wejdź pod prysznic. Poszukaj myjki do twarzy, myjki do rak, myjki do nóg, gąbki do reszty ciała i pumeksu.

5. Umyj włosy po raz pierwszy szamponem "4 w 1" z 83 witaminami.

6. Umyj włosy jeszcze raz szamponem "4 w 1" z 83 witaminami.

7. Użyj odżywki do włosów z dodatkiem oleju jojoba i suszonych bobrowych genitaliów. Zostaw odżywkę we włosach przez 15 minut.

8. Wetrzyj w twarz maseczkę z jajek, zmieszanych z miąższem z moreli. Wcieraj przez 10 minut, aż poczujesz, że twoja skora jest podrażniona.

9. Zmyj odżywkę do włosów. Zmywaj ją przynajmniej 15 minut, żeby mieć pewność, że twoje włosy są dobrze wypłukane.

10. Wydepiluj pachy i nogi. Nie zapomnij o "okolicach bikini", do tego wybierz jednak wosk.

11. Krzycz najgłośniej jak potrafisz, gdy twój mąż uruchomi spłuczkę lub odkręci gdzieś wodę.

12. Zakręć kurek pod prysznicem.

13. Osusz wszystkie mokre miejsca pod prysznicem za pomocą gąbki. Spryskaj uszczelki przy brodziku sprayem przeciwgrzybicznym.

14. Wyjdź spod prysznica. Osusz się ręcznikiem kąpielowym o powierzchni bilboardu. Włosy zawiń w drugi ręcznik.

15. Zbadaj każdy kawałek ciała, czy nie ma na nim pryszczy. Jeśli są, wyduś je paznokciami lub przy pomocy pincety.

16. Wróć do pokoju szczelnie owinąwszy się płaszczem kąpielowym i z ręcznikiem na głowie.

17. Jeśli spotkasz po drodze swojego męża, zakryj nerwowym gestem każdy centymetr ciała i biegnij jak najszybciej do pokoju, gdzie spędzisz następne 2 godziny ubierając się w świeże ubranie.

Prysznic mężczyzny:

 

1. Usiądź na łóżku, zdejmij ubranie i rzuć to wszystko na kupę.

2. Przejdź golusieńki do łazienki. Jeśli spotkasz po drodze swoją żonę, nie zapomnij w zachęcający sposób poruszać miednicą, żeby pokazać jej, jak dumny jesteś z tego, co masz miedzy nogami.

3. Obserwuj swoją zniewalającą męską sylwetkę w lustrze i wciągnij brzuch, aby sprawdzić, czy masz na nim mięśnie (oczywiście, że nie masz). Podziwiaj rozmiar swojego penisa, podrap się po genitaliach i ostatni raz wciągnij swój ostry męski zapach, podtykając sobie palce pod nos.

4. Wejdź pod prysznic.

5. Nie szukaj myjki (i tak nie używasz).

6. Umyj twarz.

7. Umyj się pod pachami.

8. Pierdnij z całej siły i rozkoszuj się wspaniałą akustyką kabiny.

9. Umyj sobie genitalia i ich okolice, zostaw przy okazji na mydle trochę włosów łonowych.

10. Umyj sobie tyłek.

11. Weź jakiś szampon i umyj włosy.

12. Odsuń zasłonę i spójrz na swoje odbicie w lustrze z wyszczerzonymi zębami i z pokryta pianą głową. Zasuń zasłonę ale tylko do połowy.

13. Nie zapomnij się wysikać.

14. Krótkie płukanie.

15. Wyjdź spod prysznica. Nie zwracaj uwagi na wodę, która rozlała się na podłodze, bo nie zasunąłeś zasłony pod prysznicem do końca.

16. Wytrzyj się szybko. Oczywiście zasłona prysznica ocieka woda na podłogę, nie do brodzika.

17. Spójrz na siebie w lustrze. Napnij mięśnie, wciągnij brzuch, podziwiaj nadzwyczajny rozmiar swojego penisa.

18. Nie spłukuj po sobie brodzika.

19. Zostaw za sobą włączone ogrzewanie i światło.

20. Przejdź powoli, odziany jedynie w ręcznik na biodrach, do kupy twoich rzeczy w pokoju. Jeśli spotkasz po drodze swoją żonę, rozchyl ręcznik i pokaz jej z eleganckim rzutem bioder penisa, dodając: "Wow, widziałaś TO?"

21. Rzuć mokry ręcznik na łóżko.

22. W ciągu 2 minut załóż na siebie stare ubranie.

 

Ale część to totalna bzdura :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś z forumowiczów wykonywał u siebie wentylację mechaniczną? Szukam firmy/osoby która by ją wykonała u mnie od A do Z.

 

Ja mam taka wentylacje dzialajaca od roku. Strone wczesniej podawalam namiary na Zbyszka Landowskiego z firmy Ekowat. POLECAM.

 

Jakiej wielkości są to koszty? Oczywiście rząd wielkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...