Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Piotr, pochwal się co ciekawego kupiłeś w Ikei, też lubię ten sklep, ale na razie powstrzymuję się od zakupów :wink:

 

pojechalismy polazic

 

znalezlismy wirtualnie miejsce w salonie na stojaca lampe ktora nam sie podobala zawsze z serii jak mamy juz wiszace i kinkiety. kupilismy ja + zarowki, jakies sloiczki, koszyczki, suszki, wazoniki, podkladki na stol pod jedzenie i inne pierdoly. nie pojechalismy po nic konkretnego a 300 wydane. przy okazji podskoczylismy do Gdyni po takie smieszne krzeslo do kuchni - z serii barowych

 

http://www.allegro.pl/item533641584_nowoczesny_hoker_krzeslo_eago_18_ecru_metalik.html

 

teraz mamy 4 takowe tylko te wczesniejsze taniej kupione. no coz. dolar tez podrozal :wink:

 

po za ikea delikatnie zakupy odziezowe w tzw. promocjach i do domku

 

z ikei na grebocin na spokojnie juz nieca 1h40min - dzieki oddawanej sukcesywnie autostradzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Piotr, a jestescie jutro w domu, to podjade po basienie. tak okolo 13.

 

tez chcielismy wyruszyc z mloda w ta sobote na basen tym bardziej ze my tydzien temu przez pare godzin w aquaparku sie moczylismy i saunowalismy. ma jednak katar wiec damy sobie spokoj

 

w domku najprawdopodobniej jestesmy (pewnosci nie mam bo zonka na skype mi nie odpisuje). jak cos by sie mialo zmienic to napisze

 

moze byc pomidorowka czy jakies specjalne zyczenia? :D

 

na kaweczke i jakies ciacho mam nadzieje czas znajdziecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr, na kawusie wpadniemy innym razem, bo smigamy do Rodzicow - dzien babci, dziadka i imieniny dziadka w jednym. Jak Wasze plany na luty, kiedy wpisac w kalendarz?

 

na luty planow jeszcze nie mamy. brzydko mowiac tu pierwszensto maja znajomi ktorych namawiamy na wspolny wyjazd do chorwacji w lipcu. jak oni klepna konkretna date to bedziemy wiedzec. wobec tego do soboty na chwilke a jak co to zadzwonie ze nam nie pasi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też do Was z prośbą o namiary na firmy robiące posadzki maszynowe

 

ile Was kosztowały posadzki? aha i jeszcze potrzebuję płytkarza, mam gościa który zaśpiewał 45 zł/m2 ale nijak nie chce zejść z ceny :( a wolałabym taniej

 

za sama robote (styro i folie zrobilem sobie sam i wiem ze jest dokladnie) zabulilismy 10/zeta metr - swojej ekipy nie polecam

 

45 zeta za kafelki to nie jest zle chyba ze dolicza jeszcze za myciecie otworu i inne pierdoly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też do Was z prośbą o namiary na firmy robiące posadzki maszynowe

 

ile Was kosztowały posadzki? aha i jeszcze potrzebuję płytkarza, mam gościa który zaśpiewał 45 zł/m2 ale nijak nie chce zejść z ceny :( a wolałabym taniej

Cena nienajgorsza, ja mam droższego trochę - 50 zł/m, ale już za nic dodatkowo nie dolicza. Robi całe łazienki kompleksowo. Jeżeli chcielibyście namiary to służę.

A co do posadzkarzy, to swoich nie polecam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też byśmy chcieli styropian i folię sami położyć, zawsze to jakaś oszczędność

 

w jakiej kolejności to się robi? tzn najpierw folię a potem styro? bo ten co będzie robił podłogówkę już rozłoży tą folię co idzie pod ogrzewanie i styro z rowkami. O czym trzeba pamiętać? tynkarze zostawili taki syf na podłodze, nie wiem czy to posprzątać czy zostawić bo przecież i tak będzie zalane, doradźcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też byśmy chcieli styropian i folię sami położyć, zawsze to jakaś oszczędność

 

w jakiej kolejności to się robi? tzn najpierw folię a potem styro? bo ten co będzie robił podłogówkę już rozłoży tą folię co idzie pod ogrzewanie i styro z rowkami. O czym trzeba pamiętać? tynkarze zostawili taki syf na podłodze, nie wiem czy to posprzątać czy zostawić bo przecież i tak będzie zalane, doradźcie

 

zapytaje sie posadzkarzy. znajomy tez sam ulozyl a ni i tak go za wszystko skasowali bo przeciez nie kazali mu tego robic ...

 

styro jest dosc twarde wiec nie wiem czy na tym "syfie" ladnie sie ulozy :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...