Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

mój małż wpadł na pomysł, żeby nie wyjeżdżać w nocy, bo i tak z nerwów pewnie nie zaśniemy. Wyjechaliśmy więc ok. 24, o 4 rano przystanek na stacji benzynowej i dwugodzinna drzemka.

W sumie z przerwami zajęło nam to ok. 11 godzin. Droga powrotna również. Zakopaniką jechaliśmy ponad 3 godziny - 40 km....akurat prowadziłam i myślałam, że mi noga odpadnie od wciskania sprzęgła :D

Mąż zaraził się deską snowboardową, a mała nartami. Z tego względu nie pojechaliśmy na Słowację, bo szkoda nam było czasu.

Byliśmy w takim pensjonacie http://www.willa-gran.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr, tu sa firanki dla Bozeny

 

http://images34.fotosik.pl/445/b6da0e8b68fa2fcc.jpg

 

W kolekcji dostepne sa firanki i 2 rodzaje tkaniny zaslonowej. Milego ogladania.

 

Na prosbe Piotra i paru innych osob polece Wam szkole plywania dla dzieci na Hallera. Antos chodzi na zajecia od roku i wlasnie przechodzi do grupy, gdzie dzieci plywaja same (ma 5 lat). Jas (niecale 2 lata) chodzi od pol roku i tez jest zachwycony. Obaj chlopcy obyli sie z woda, nie boja sie nurkowac, zaczynaja sie samodzielnie przemieszczac w wodzie. Zajecia trwaja 30 minut, odbywaja sie w soboty na malym basenie. dzieci maja do dyspozycji wszelkie niezbedne akcesoria - rekawki, deski, pilki itp. Czasem pojawia sie zjezdzalnia lub takie wielkie cos dmuchanego, na czym dzieciaki plywaja.

 

Dla zainteresowanych - najblizszy kurs zaczyna sie w marcu - Aga, mamy dla Was zarezerwowane miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr, tu sa firanki dla Bozeny

 

...

 

Dla zainteresowanych - najblizszy kurs zaczyna sie w marcu - Aga, mamy dla Was zarezerwowane miejsce.

 

dzieki

 

ja tam nie wiem czy to ladne czy niebardzo. Tak jak mowilem nie mam o tym pojecia i zasadniczo wcale mnie to nie interesuje :D . Zone moja jak najbardziej :D

 

Jesli mowicie o rezerwacji miejsca w grupie nauki plywania to my jak co tez w takiej poczatkujacej dla 3-latki poprosimy. wody sie nie boi ale plywac oczywiscie nie potrafi :D

 

zadalem mailem zapytanie do aqua baby ale jeszcze nie dostalem zwrotki - jak odpisza dam znac

 

napisz prosze jeszcze jakie sa koszta nauki

 

Jeszcze jedno

 

Wczoraj podpisalismy umowe z przedszkolem do ktorego dostala sie nasza corka :D . Logistycznie srednio pasuje lecz jak natrafi sie cos bardziej po drodze to wtedy bedziemy myslec. w tej chwili lepsze nie po drodze niz wcale :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zajęcia prowadzimy w soboty na dwóch basenach, do południa na małym basenie

przy ul. Hallera a po południu na małym basenie przy ul. Bażynskich. Czas

trwania zajęć wynosi 30 min i woda jest na nasze zajęcia specjalnie

podgrzewana do temp. 33 stopni C. Zajęcia prowadzimy w formie kursów. Kurs

obejmuje 10 spotkań . W zajęciach bierze udział rodzic wraz z dzieckiem. Po

zakończonym etapie kursu istnieje możliwośc kontynuowania zajęć w grupach

zaawansowanych. Cena kursu za 10 spotkań to kwota 250 zł w tej cenie

zapewniamy również specjalne kąpieluszki do zajęć.

 

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam

 

R.Lorenc

AQUA BABY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za miesiac zaczynamy 2 cz. budowy i moja prosba - jakie polecacie okna, jakiej firmy. Jest ich tyle ze nie wiemy czym kierowac sie przy wyborze. Druga prosba to polecony elektryk.

 

Pozdrawiam

Renata

 

Hej,

 

My mamy okna Drutex - zdecydowała cena/jakość, okna 1,1, dwustronna okleina, szprosy. Wyglądaja naprawdę ładnie, co do ich jakości to wypowiem sie dopiero jak trochę ich poużywam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za miesiac zaczynamy 2 cz. budowy i moja prosba - jakie polecacie okna, jakiej firmy. Jest ich tyle ze nie wiemy czym kierowac sie przy wyborze. Druga prosba to polecony elektryk.

 

Pozdrawiam

Renata

 

Hej,

 

My mamy okna Drutex - zdecydowała cena/jakość, okna 1,1, dwustronna okleina, szprosy. Wyglądaja naprawdę ładnie, co do ich jakości to wypowiem sie dopiero jak trochę ich poużywam

 

kolega ktory jest w trakcie budowy tez od zeszlego roku ma od nich okna i nie slyszalem aby byl niezadowolony ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podłączę się do prośby renata3 o namiar na dobrego elektryka

 

piotrulex masz fajnie że masz miejsce w przedszkolu, my chcieliśmy zapisać naszą Olkę (ma teraz 2 latka i 4 miesiące) w zeszłym roku w sierpniu/wrześniu do przedszkola prywatnego od września 2009 to nawet nie załapaliśmy się na listę rezerwową, próbowaliśmy w naszej okolicy-mieszkamy blisko zajezdni autobusowej przy ul Legionów (odpada rubinkowo, podgórze)

Pozostały przedszkola miejskie ale do nich bardzo trudno o dostanie się.

A chciałabym małą dać do przedszkola, narazie opiekuje się nią niania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renata, a chcesz ludzi z DGG, którzy produkują teraz okna? Ja mam ich okna u siebie w domu i wszystko jest ok.

Potrzebuję do siebie do firmy w trybie pilnym osoby po technikum budowlanym lub studiach. Przygotowanie dokumentów odbiorowych, zamówienia materiałów, zapytania. Wiek i płeć obojętna. Jakby ktoś coś słyszał to proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podłączę się do prośby renata3 o namiar na dobrego elektryka

 

piotrulex masz fajnie że masz miejsce w przedszkolu, my chcieliśmy zapisać naszą Olkę (ma teraz 2 latka i 4 miesiące) w zeszłym roku w sierpniu/wrześniu do przedszkola prywatnego od września 2009 to nawet nie załapaliśmy się na listę rezerwową, próbowaliśmy w naszej okolicy-mieszkamy blisko zajezdni autobusowej przy ul Legionów (odpada rubinkowo, podgórze)

Pozostały przedszkola miejskie ale do nich bardzo trudno o dostanie się.

A chciałabym małą dać do przedszkola, narazie opiekuje się nią niania.

 

co do elektryka zaraz wysle na PW :D

 

naszym zdaniem lepiej jak dziecko przebywa z rowiesnikami niz nawet z najlepsza niania czy babcia

 

tez bardzo sie cieszymy z tego przedszkola choc troche nam nie po drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o takie odbiory budynkow?

 

jesli taki jaki musze nienawem zrobic aby dom oddac do uzytku i sie w nim zameldowac to prosze moze choc o internetowa w tym pomoc :D

Ja jestem też w trakcie, jak chcesz to prześlę ci na maila wykaz dokumentów, które trzeba przygotować do PINB. Podaj tylko maila...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o takie odbiory budynkow?

 

jesli taki jaki musze nienawem zrobic aby dom oddac do uzytku i sie w nim zameldowac to prosze moze choc o internetowa w tym pomoc :D

Ja jestem też w trakcie, jak chcesz to prześlę ci na maila wykaz dokumentów, które trzeba przygotować do PINB. Podaj tylko maila...

 

dzieki. mam z koncowki zeszlego roku i podobno nic sie nie zmienilo

 

bardziej mi chodzi o namiary na osoby ktore wykonuja poszczegolne punkty no i przedzialy cenowe jakie musze na to przygotowac. tu niestety nie mam znajomosci ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...