Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

A wracając do tematu kredytu...my czekamy na podpisanie umowy. Decyzja wstępna jest, a do finiszu jeszcze jakos im nie spieszno. Czekamy na telefon z banku. Jakoś dziwnie długo im to schodzi. Jak to wszystko ładnie wygląda na reklamie...pieniądze w 15 min :roll:

 

zastnawiam sie juz czy nie pojsc po jakis szybki gotowkowy na 1-2 miesiace z 10 czy 20 kola do czasu az uruchomia nam hipoteczny

 

ciekawe jakie to sa koszta i odsetki np od 20 kola po 2 miesiacach

 

wole miec z 2 kola wieksze odsetki niz 1 miesiac przestoju - sezon budowlany nie trwa wiecznie

 

Na pewno oprocentowanie nie jest już takie przyjemne jak przy hipotecznym. Normalny kredyt jeśli się nie mylę ma oprocentowanie coś ok 12 % w stosunku rocznym, a hipoteczny połowę tego. Przy normalnym kredycie na pewno nie ma takich ceregieli jak przy hipotecznym. Wystarczy tylko zdolność kredytowa i już masz kasę :) Ale żeby Ci odsetki wyliczyć to się nie znam w ogóle. :roll: Z matmy byłam zawsze słaba a i sprawy bankowe jakoś nigdy mnie specjalnie nie pociagały :wink:

A na jaki bank się w końcu zdecydowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

zastnawiam sie juz czy nie pojsc po jakis szybki gotowkowy na 1-2 miesiace z 10 czy 20 kola do czasu az uruchomia nam hipoteczny

 

ciekawe jakie to sa koszta i odsetki np od 20 kola po 2 miesiacach

 

wole miec z 2 kola wieksze odsetki niz 1 miesiac przestoju - sezon budowlany nie trwa wiecznie

Witaj.

Może zajrzysz na stronę PKO BP. Oferują "szybki kredyt" na dowolny cel. Są dane dot. oprocentowania, prowizji, a wniosek można złożyć przez Internet. Następnego dnia zgłasza się telefonicznie agent i przedstawia warunki. Informacje będziesz miał z pierwszej ręki.

Z innej "beczki": czy ma ktoś namiary na operatora z koparką na terenie Wielkiej Nieszawki lub okolicy? Będę w dzięczna za info :)

Pozdrawiam cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zajrzysz na stronę PKO BP. Oferują "szybki kredyt" na dowolny cel. Są dane dot. oprocentowania, prowizji, a wniosek można złożyć przez Internet. Następnego dnia zgłasza się telefonicznie agent i przedstawia warunki. Informacje będziesz miał z pierwszej ręki.

Z innej "beczki": czy ma ktoś namiary na operatora z koparką na terenie Wielkiej Nieszawki lub okolicy? Będę w dzięczna za info :)

Pozdrawiam cieplutko

 

tez myslalem o pko - mamy tam konto z 8 lat i powinni widziec ze zawsze jakas kasa tam byla

 

koparka - 0-606 618-425 - nie znam osobiscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne dzięki.

Życzę powodzenia w zdobywaniu kasy - niech się mury pną.... :lol:

Pozdrawiam wszystkich zapaleńców i marzycieli o własnym domku.

 

chyba wezme w pko rok linie na 10 kola

 

11,75% - zbytnio nie robi bo i tak po miesiecu mam w planie splacic

 

100 - prowizja

50 - oplata za cos tam

 

kredyt gotowkowy jest na 7,9% czyli sporo mniej lecz prowizja to 4,75 czyli 475 zeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś zna kogoś niedrogiego od kutych ogrodzeń??? Mój poprzedni wykonawca (niejaki p. Bednarek - forma Palisada) zwinął działalność i zostawił mnie w połowie roboty, z niezałatwioną reklamacją :evil: :evil: :evil:

 

Teleforku, mam dla Ciebie namiary, któe spisałam z tablicy reklamowej w Lubiczu.

Firma nazywa się Kuźnia, mieści się w Lubiczu Dolnym ul. Różana 13 lub 23 (pisałam w pośpiechu i nie jestem teraz pewna :)). Tel. 0 510-717-026 lub 0 508-106-886. Dzwoń, dowiaduj się co i jak i za ile, Na reklamie nie napisali solidnie i tanio :lol:

 

Wielkie dzięki, sprawdzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas dobre wisci. Bez kredytu znalazla sie jeszcze dycha wiec starczy na zaplate za terive ktora juz na stropie, cement i zwir na zalewnie stopu oraz za zrobienie szalunkow pod schody. zostanie jeszcze troche kasy to moze zamowimy okna - co polecacie za firme od okien z Torunia i okolic?

 

zloty dab ze zlotym szprosami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostanie jeszcze troche kasy to moze zamowimy okna - co polecacie za firme od okien z Torunia i okolic?

 

zloty dab ze zlotym szprosami

 

Ja mam z Oknovidu i w zasadzie nie mam uwag, ale doszły mnie słuchy, że ktoś nie był zadowolony. Teoretycznie najlepszy jest Oknoplast (Kraków), był w zeszłym roku robiony ranking i podobno tylko one przeszły pozytywnie wszystkie testy, ale nie wiem, czy mają przedstawiciela w Toruniu. O oknach jest długachny temat na forum.

Szprosy wychodziły dość drogo i z nich zrezygnowałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiula, w sprawie ocieplenia domu chciałem jeszcze kilka słów,wprawdzie ja jestem na etapie grzebania się w ziemii, ale mój sąsiad ociepla sobie teraz dom, i ekipa bierze od nieg 25 zł/m2, ale tylko dlatego niby ( tak mi powiedzieli ),że byli umówieni z nim na ocieplenie na pażdziernik zeszłego roku, ale nie dali rady i teraz mu robią w starej cenie. Powiedzieli,że na razie nie podejmują się ociepleń, bo zajmują się jako ekipa stawianiem domów w stanie surowym i to im się bardziej opłaca. Co do ceny 90 zł/m2 to ta cena jest z księżyca jednak. Mam znajomego kosztorysanta, który robi wyceny dla firmy HENKON z Chełmży na różne takie oficialne przetargi to koszt ocieplenia jest 70zł/m2. Ale z tego co słyszałem to cena dla prywatnych domów waha sie od 30-35 zł.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis byłam w firmie euro-dom PTZ na Curie Skłodowskiej zapłacić za drzwi wejściowe. Jestem tak wkur....., że aż się trzęsę. Zamówili nam drzwi nie takie jak chcieliśmy, a na nowe musielibyśmy czekac ok. miesiąca.Szef bezczelny jak cholera, wmawia mi bzdury, krąży wokół tematu i przy nas wyzywa pracowników od idiotów :evil: :evil: :evil: :evil: zrobiłam tam taką awanturę, że szok. NIE POLECAM TYCH PIEPRZ....@#$%^&*&^%$#@
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co teraz? Bierzecie te drzwi czy czekacie na własciwe? No bo w Wasej sytuacji czekanie to nie bardzo wchodzi w grę, nie? No chyba że dadzą Wam te, a potem jak przyjdą właściwe to wymienią?!

A ja już byłam chętna tam isć za jakiś czas i kupowac drzwi, hmmm trzeba to przemyśleć :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dobre doświadczenia z hurtownią GIPS BUD na Kociewskiej, miłe Panie dały mi na dachówkę cementową IBF-u 15% rabatu + 5% na dodatki - jak to one się wyraziły, i na komin systemowy IBF też 15%, więc nie wszędzie jest tak żle, może dlatego że hurtownia jest trochę na uboczu i nie ma tam takich tłumów.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...