Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

No to trzeba sie ustosunkowac do najazdu szwedzkiego na krzyzaka. Jedna mala dygresja - nie ma Pana Krzyzaka. Panow na forum nie ma wcale, najwyzej Panie - bynajmniej z szacunku do kobiet. Po pierwsze Piotrze - wkladke pierwotna miales dobra, chciales wymienic za doplata na te z galka w starym zlocie. Miales je dostac gratis wraz z innymi drobiazgami. Poszukiwania wkladki z galka w starym zlocie trwaja. Bylem na Budmie- byla gerda, lob, yeti, abus, metalplast - pytalem, nikt czegos takiego w ofercie nie posiada. Znalazlem takie rozwiazanie na stoisku Panow ze skosnymi oczyma, ale wybacz ...Tobie, ani innemu klientowi takiego wynalazku nie zaproponuje. Dopiero bys mnie podsumowal, gdybys otwieral swoja piekna patynowana wkladka, a zamek by sie nie otworzyl. Tak to juz jest z chinszczyzna.Dlatego, prosze Was forumowicze, jezeli ktos znajdzie takiw wkladki prosze podac link, namiar etc, a zaplace podwojna jej wartosc i dam ja Piotrowi, byle tylko byl zadowolony :p . Po drugie Piotrze dzieki za dygresje o sezonie 2007/2008 i przyznaje Tobie racje w pelni, no moze oprocz balaganu biurkowego. Niektorzy tak maja i latwiej cos znalezc w takim stanie rzeczy, niz w idealnym porzadku. Sekretarki nie ma, zona by zakrakala :evil: :evil: :evil: Natomiast co do budowy to ja zalatwiam tylko materialy i wykonawcow, cala reszta zajmuje sie zona z KB. Ja na to nie mam czasu. JEZELI KTOKOLWIEK Z WAS POTRZEBUJE NAMIARY NA WYKONAWCOW, SLUZE POMOCA. MAM WIELE SPRAWDZONYCH NAMIAROW, OPROCZ ELEKTRYKI I ALARMOW. NIE CHCE I NIE BEDE ROBIL KONKURENCJI PIOTRA KOLEDZE. TAK USTALILEM Z PANEM W. RESZTE MOGA Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECIC. Tyle w odpowiedzi do Piotra. Natalia tez zna temat, dostala Pismo od dealera Porty i mimo tego dalej tych drzwi nie ma.Niestety na bledy innych ludzi, w dalszej czesci realizacji zamowien nie mam wplywu. Do swoich bledow z pelna odpowiedzialnoscia sie przyznaje i zawsze wyjasniam, przepraszam i wynagradzam-rekompensuje. Na cudze bledy nie mam niestety wplywu. A z duzymi dostawcami typu classen, porta, pol skone, kosz nie ma szans walczyc.Jestem malym pikutkiem w ich sieci i nie mam praktycznie nic do powiedzenia. Napisalem o tym kiedys na forum bydgoskim. NIC tylko czekaj i placz krzyzaku. Dobrym przykladem jest sytuacja z dzisiaj. Jeden z milych forumowiczow zamawila u mnie drzwi wejsciowe. My zamawiamy je u dealera. Czekamy na nie prawie 2 miesiace - mimo iz deklaracja byla do 3 tygodni. Bylem przez dealera sciemniany od miesiaca. A to nie ma oscieznicy, a to jest odwrotna a to w innym kolorze, Dzis zadzwonilem do bezposrednio do producenta z zapytaniem co sie dzieje i otrzymalem informacje iz ten dealer nie otrzymuje towaru od miesiaca bo ma duze zaleglosci finansowe w stosunku do producenta. No i powiedzcie co mozna w tej sytuacji zrobic. Bo ja nie mam pomyslu.

Dlatego powtorze jeszcze to co kiedys tu napisalem. Chce BARDZO i dopne wszelkich staran, na ile starczaja moje mozliwosci - aby kazdy z forumowiczow i jego znajomi, ktorzy zechca u mnie cokolwiek zamowic, byl obsluzony w najbardziej pozytywny sposob. Zapowiedzial kiedys, ze nie ujawnilem sie dla jakiejs reklamy, czy antyreklamy, tylko jestem jednym z Was i chcemy chyba wszyscy, aby te nasze budowy szly naprzod z jak najmniejszym oporem. A to ze przy okazji zajmuje sie tym, czym sie zajmuje - ma dla co niektorych dobry skutek, bo zawsze mozna wynegecjowac w miare dobre warunki. Ale powtorze - moze jestem troche balaganiarz i z nadmiaru pracy o czyms zapomne, ale staram sie pomoc wszytskim klientom w miare mozliwosci.Jednakze na niektore rzeczy nie mam po prostu wplywu. Ale zeby zadoscuczynic wszystkim uwaga - DEKLARUJE - POSTARAM SIE JESZCZE BARDZIEJ PRZYLOZYC SIE DO POWIERZONYCH MI ZADAN. Chyba ze staja sie malo realne - to do Ciebie Piotr :wink:

 

Troche samokrytyki na koniec

 

Gdy zamawiasz drzwi u krzyzaka

Nasuwa sie uwaga taka

Jesli nie chcesz stracic zdrowie

Wez poprawke z 3 tygodnie

 

Poprawie sie forumowicze, chcilem powiedziec dobranoc, ale pewnie spicie, dlatego uprzedze Piotra - WSZYSTKIEGO DOBREGO PRZY PIATKU :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... WSZYSTKIEGO DOBREGO PRZY PIATKU :p

 

kurcze blade

 

tos mnie uprzedzil :D

 

Dobrze ze o tym wszystkim wiesz ale my tez musimy sie troche wyzalic. ja tam namiar daje innym lecz uczciwie o terminach uprzedzam. co do wkladki. jesli faktycznie jej szukasz itd to warto mi bylo o tym wczesniej napisac. tak naprawde to dostalem jedynie maila ze faktycznie nie pasuje i tylem. kiedy dostane info o wynikach? konkretnie prosze. bede mogl wtedy konkretnie zbesztac, ze nie dostalem info albo pochwalic za skuteczne szukanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę się Wam pochwalić, że mam wykonawcę do położenia dachówki za 30 zł od metra, w cenie jest także obróbka okien dachowych, kominów i założenie rynien. Poprzedni chciał 45 zeta

 

no może w końcu zaczęli spuszczać z tonu, bo jak do tej pory to twardziele nie chcieli się targować

 

aha no i płytkarza za 35 zł, ale najpierw chyba damy mu do zrobienia kotłownię :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę się Wam pochwalić, że mam wykonawcę do położenia dachówki za 30 zł od metra, w cenie jest także obróbka okien dachowych, kominów i założenie rynien. Poprzedni chciał 45 zeta

 

no może w końcu zaczęli spuszczać z tonu, bo jak do tej pory to twardziele nie chcieli się targować

 

aha no i płytkarza za 35 zł, ale najpierw chyba damy mu do zrobienia kotłownię :wink:

 

jak sprawdzony od dachowki to OK. ja tez znalazlem taniego i akurat tu wolalby miec innego ...

 

co to za firma? mam nadzieje ze nie Ci co mi kladli :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze mam nadzieję, że nie ta sama firma

 

mam namiar z polecenia, firma z Brodnicy, ale nazwy nie pomnę

 

ja mialem goscia z lubicza czy kawalek za lubiczem na osiedlu po lewej stronie. robili jacys goscie co jezdzili VW transporterem takim bialo niebieskim na nietorunskich blachach - moze i brodnica, nie wiem

 

wlasciciel to Jarek Kusz

 

gosc co robil wysoki, chudy w dlugich ciemnych wlosach - Wiesiu

 

NIE POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Protokół odbioru zjazdu z drogi sporządzony przez zarządcę drogi" - to jakiś kwitek z gminy, bo moja droga jest gminna, więc zarządcą jej jest gmina, czyli mam coś od nich chcieć?

 

zgode na zjazd z drogi publicznej daje wlasciciel drogi i ten sam ja odbiera. tak samo ja przylacze gminnego wodociagu czy kanalizacji. to chyba nic nie kosztuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Protokół odbioru zjazdu z drogi sporządzony przez zarządcę drogi" - to jakiś kwitek z gminy, bo moja droga jest gminna, więc zarządcą jej jest gmina, czyli mam coś od nich chcieć?

 

zgode na zjazd z drogi publicznej daje wlasciciel drogi i ten sam ja odbiera. tak samo ja przylacze gminnego wodociagu czy kanalizacji. to chyba nic nie kosztuje

Czyli trzeba do gminy iść i żądać czegoś takiego od nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Protokół odbioru zjazdu z drogi sporządzony przez zarządcę drogi" - to jakiś kwitek z gminy, bo moja droga jest gminna, więc zarządcą jej jest gmina, czyli mam coś od nich chcieć?

 

zgode na zjazd z drogi publicznej daje wlasciciel drogi i ten sam ja odbiera. tak samo ja przylacze gminnego wodociagu czy kanalizacji. to chyba nic nie kosztuje

Czyli trzeba do gminy iść i żądać czegoś takiego od nich?

 

nie wiem

 

nie robilem tego

 

wiem, ze jak np. wodociag i kanaliza sa gminne to oni te przylacza odbieraja i tyle

 

ze zjazdem przez analogie mysle tak samo

 

zrob pierwsza a pozniej Ty mi powiesz jak to jest :wink:

 

certyfikat energetyczny bedziesz miala? skad i koliko to kosta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...