Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

1. czy Zlawies Wielka to bardziej GRUPA TORUN-I-OKOLICE czy GRUPA BYD-TOR? ;) Bo chcialbym okreslic swoja przynaleznosc ;)

 

2. Jesli ktos konczy kolejne etapy budowy, i ma na zbyciu niepotrzebny material, to zapraszam na priv. Generalnie potrzebuje wszystko na stan surowy:

- bloczki fundametnowe

- suporeks (szary/bialy)

- cegla pelna (moze byc z rozbiorki)

- deski szalunkowe

- stemple

- styropian 10 lub 12ka, siatka do styro

- dysterbit

- i inne co sie przyda...

 

3. orientujecie sie jak z cenami materialow? spadaja / ida w gore?

 

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, choc jestem totalna debiutantka o na Waszym-naszym torunskim forum i ja chcialabym Ci pogratulowac nowego lokatora w brzuchu :-)

Juz niebawem, gdy przyjdzie radosny momnet, byc moze bede miala szanse spotkac Cie z wozkiem, bo przeciez dzieli nas tylko las i wiadukt :-)

 

Serdecznie pozdrawiam i zycze z calego serca radosnego czasu oczekiwania w slicznym domku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też sprawa z Krzyżakiem zakończona pozytywnie, drzwi założone, klienci, czyli my, zadowoleni :)

 

Wiolutka, witaj na forum :D

 

piotrulex, pstrągi z własnego połowu?

 

czyli jest szansa ze nasz forumowy kolega odzyska dobre imie i bedzie z czystym sumieniem dalej polecany :D

 

pstragi kupujemy zywe w Lubiczu

 

w domku skrobanie, patroszenie, zalewa z przypraw, solanka "na jajeczko", rano mycie, suszenie na wiaterku i do beczki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola, jestem wredna, ale tak jak pisałam już kiedyś na razie namiaru nie daję. Facet ma końcówkę ziemii i nie wie ile jeszcze będzie kopał. Być może będzie brał z kolejnej łąki, ale tego nie wie. Dopóki więc nie skończę u siebie i nie będę wiedziała, że więcej nie potrzebuję to namiaru nie daję. Zbyt wiele mieliśmy problemów z ziemią, żeby teraz znowu było coś nie tak. Jesli pogoda dopisze to do końca lutego powinniśmy rozłożyć całą ziemię i wtedy dam Wam wszystkim ten namiar. A ziemia wygląda na dobrą 8)

A teraz możecie we mnie rzucać pomidorami :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...