Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Projektantka - emerytowana pracownica PINB Toruń, z "wejściami" :D dla nas robiła projekt i załatwiała pozwolenie na budowę Mirka Żak 606-643-551. Budowlańców nie polecam żadnych. Miałam samych %$^&*#. Jedynie od dachu byli super, ale siedzą w Anglii. A więżbę zamawialismy w firmie zajmującej się kratownicami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie thermoprojektu...jak zaczęlismy rozglądac się za projektem i projektantem to "miły" pan z tej firmy (taki starszy) na nasz opis domu stwierdził, że chyba nam się w głowie poprzewracało, że chcemy parterówkę, że tylko piętrowy. My szukaliśmy w projektach parterówek, a on piętrówek. Jakiś kosmos.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha pani architekt powiedziała nam jeszcze że niepotrzebnie kupowaliśmy projekt gotowy bezpośrednio z biura projektowego bo ona ma zniżki i wyszłoby nas to o wiele taniej i gratis zrobiła nam projekt szamba - już na wejściu zaplusowała :) a w thermoprojekcie za wszystko sobie w tysiącach liczyli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my składalismy dokumenty u architekta 18 stycznia, a PNB otrzymaliśmy 12 maja - tak więc 4 m-ce. Architekta nie polecam - sam wszystko szybciej pozałatwiałem (odrolnienie działki, warunki zabudowy, warunki techniczne przyłaczy etc.) to czego nie mogłem zleciłem architektowi i zaczęły się schody. Na szczęście to ja sam wyceniłem później jego pracę (1/2 wartości jaką podał architekt). Tak więc nie polecę go nikomu.

 

Co do ekipy budowlanej to też lepiej nie będę polecał. Póki co jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą DARRO z Torunia - kupowaliśmy u nich okna i bramę garażową. Wielki szacunek za to, że współpraca układa się bardzo dobrze i przed i po sprzedaży - a z tym bywa różnie. Nawet po montażu mogę na nich liczyć - dostaliśmy wiele gratisów (dodatkowe klamki, domykanie drzwi, pilot do bramy). Wybór padł na DARRO ponieważ cena/jakość była tu najmniejsza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale, nie pochwalilam sie najwazniejszym.

 

NAPRAWILI MI OGRZEWANIE I WSZYSTKIE STEROWNIKI DZIALAJA. :lol: :lol: :lol:

 

Kto zna historie wie, ze to niemale swieto.

nooooooo to bossko!!!!!!!!!!!!! Chyba trzeba to oblać coby już nie nawalało :wink:

 

Madzia muszę sie do końca lutego wyrobić ze spotkaniem (z p. Zbyszkiem??) dasz namiar bo oczywiście gdzieś go zgubiłam :oops: Jak teraz tego nie załatwie to od marca będzie ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie thermoprojektu...jak zaczęlismy rozglądac się za projektem i projektantem to "miły" pan z tej firmy (taki starszy) na nasz opis domu stwierdził, że chyba nam się w głowie poprzewracało, że chcemy parterówkę, że tylko piętrowy. My szukaliśmy w projektach parterówek, a on piętrówek. Jakiś kosmos.

 

gadka prawie jak pana kruegera z inwestprojektu na kosciuszki

 

my ze z piwnica a on ze bez i tak z 20-cia razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...