Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ja mam dobre doświadczenia z hurtownią GIPS BUD na Kociewskiej, miłe Panie .............

 

1. tez mam mile doswiadczenia z ta hurtownia

 

2. tez uwazam ze Panie sa mile choc konkretnie to jedna lecz nie wiem ktora - chyba ta mlodsza

 

bedac w krakowie kupilem u nich 3 palety cementu i 400 metro pretow 12-tek gdzie jeszcze sami przecieli mi je na pol. cement kupilem po 520 a stal sam nie wiem bo nie widzialem faktury ale pewnie za nieca 3 kola

 

wczesniej kupowalem u nich cegle, cement, jakies drobiazgi i praktycznie zawsze bylem zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Witam

Czy może ktoś z forumowiczów, kojarzy w Toruniu jakieś firmy, które zajmują się wytwarzaniem siatki ogrodzeniowej - szukam obecnie słupków, drutu, siatki i innych detali do ogrodzenia z siatki z tytu i boków działki.

Ceny tych elementów systemowych w hipermarketach budowlanych są lekko absurdalne. Szukam czegoś tańszego - "od zaplecza" nie musi być na tip-top :o .

Znalazłem jedną firmę na Szosie Chełmińskiej - wjazd jak na stadion Pomorzanina. Ale szukam jeszcze innych.

 

Pzdr :lol:

 

Thomass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy może ktoś z forumowiczów, kojarzy w Toruniu jakieś firmy, które zajmują się wytwarzaniem siatki ogrodzeniowej - szukam obecnie słupków, drutu, siatki i innych detali do ogrodzenia z siatki z tytu i boków działki.

Ceny tych elementów systemowych w hipermarketach budowlanych są lekko absurdalne. Szukam czegoś tańszego - "od zaplecza" nie musi być na tip-top :o .

Znalazłem jedną firmę na Szosie Chełmińskiej - wjazd jak na stadion Pomorzanina. Ale szukam jeszcze innych.

 

Pzdr :lol:

 

Thomass

Kiedyś trafiłam na ofertę Centrostalu Toruń, który oferował towary pełnowartościowe po niższej cenie. Były tam siatki powlekane, słupki. Wejdź na stronkę http://www.centrostal-torun.com.pl i poczytaj ofertę specjalną , może zechcesz sprawdzić, czy to aktualne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi kiedyś wspominał , że w Grębocinie jest facet co produkuje siatkę ogrodzeniową. Spróbuję się dowiedzieć od tego Ktosia gdzie to dokładnie i dam znać.

 

Pozdrawiam

Ola

 

Dzis pewnie bede jechal do domu przez miasto a nie obwodnica wiec porozgladam sie na boki w tym grebocinie. jesli gdzies przy drodze jest reklama to moze jutro dam znac

 

ps. moze mi zbraknie kilkadziesiat BK24 na szczyty poddasza (w tym tygodniu koncza murowanie scian - moze ktos wie jakie teraz sa ceny "od reki" i gdzie najlepiej kupic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 6 dniach od złożenia projektu w Starostwie dostałem pozwolenie - jestem w Wielkim Szoku tak Wielkim, że chętnie skorzystam z Waszej pomocy w znalezieniu Kierownika Budowy

Macie jakiegoś godnego polecenia ? Taki co będzie na budowie tylko w niezbędnych momentach zbrojenie/strop i co tam jeszcze - ale jeśli potrzeba to powie, ze coś źle zrobione.

 

proszę o info na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi kiedyś wspominał , że w Grębocinie jest facet co produkuje siatkę ogrodzeniową. Spróbuję się dowiedzieć od tego Ktosia gdzie to dokładnie i dam znać.

 

Pozdrawiam

Ola

 

Podaję namiary bardzo opisowo, są to wskazówki Ktosia :wink:

 

Mijasz tory jadac na Grebocin

 

Mijasz zjazd do elektrociepłowni

 

Po lewej stronie przed oponami skręcasz w lewo

 

Twój cel podróży jest po prawej stronie jak juz skrecisz w lewo.

 

Oto takie wskazówki, na ile to będzie pomocne przy dotarciu do celu to się okaże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opis drogi do siatkarza :o - jak dotrę podziękuję jeszcze raz. :lol:

 

Odnośnie BK24 to ostatnio podczas objazdu hurtowni - ktoś przy mnie kupował wg podobnej zasad bloczki w Betorze (koło wysypiska) - ale cen nie znam.

 

Czy ktoś z Was rozglądał się lub ma jakiś doświadczenia z kupowaniem drzwi zewnętrzne GERDY (znalazłem 3 firmy handlujące tynu drzwiami w Toruniu) lub za bramami garażowymi (Hormann, Wiśniowski lub Krispol).

 

Pozdrawiam :p

 

Thomass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opis drogi do siatkarza :o - jak dotrę podziękuję jeszcze raz. :lol:

 

Odnośnie BK24 to ostatnio podczas objazdu hurtowni - ktoś przy mnie kupował wg podobnej zasad bloczki w Betorze (koło wysypiska) - ale cen nie znam.

 

Czy ktoś z Was rozglądał się lub ma jakiś doświadczenia z kupowaniem drzwi zewnętrzne GERDY (znalazłem 3 firmy handlujące tynu drzwiami w Toruniu) lub za bramami garażowymi (Hormann, Wiśniowski lub Krispol).

 

Pozdrawiam :p

 

Thomass

 

ja myslalem o miejscowosci grebocin a nie o kawalku torunia przez niektorych nazywanym grebocinem :lol:

 

BK24 poszukam pewnie pod koniec tego tygodnia jak bede wiedzial ile go dokladnie zabraknie - choc mam cicha nadzieje ze nie - jak na razie to 1110 bylo kupionych i okolo 70 zostalo

 

bloczkow betonowych kupilismy 2100 i zostalo 100 kilka

 

w kwestii drzwi zewnetrznych, bamy garazowejj i okien to rozgladam sie natychmiast jak tylko dadza mi en cholerny kredyt - zdolnosc mamy na prawie pol duzej banki a nikt nie ma czasu rozpatrzyc naszego wniosku na marne 200 koła :evil: - co tu kuźwa do rozpatrywania :o

 

wszystko ladnie i pieknie do momentu az wniosek sie zlozy - nagle kupa wnioskow, roboty a jak do babki dzwonie z zapytaniem to na jakiejs plazy odbiera i mowi, ze bedzie dopiero za kilka dni i nikt jej nie zastepuje

 

sorki lecz musialem sie wyzalic - powoli koncza mi sie pomysly skad brac kase a chcialbym juz okna zamowic

 

choc z tymi oknami to moze poczekamy az dach nam zrobia i bedzie wiadomo jakie wyszly lukarny. na klatce schodowej 2dni emu powiekszylismy okno bo tak bedzie praktyczniej i w lukanach tez pewnie poszerzymy z 1,20 do 1,50 o ile ciesli tez tak wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kwestii drzwi zewnetrznych, bamy garazowejj i okien to rozgladam sie natychmiast jak tylko dadza mi en cholerny kredyt - zdolnosc mamy na prawie pol duzej banki a nikt nie ma czasu rozpatrzyc naszego wniosku na marne 200 koła :evil: - co tu kuźwa do rozpatrywania :o

 

wszystko ladnie i pieknie do momentu az wniosek sie zlozy - nagle kupa wnioskow, roboty a jak do babki dzwonie z zapytaniem to na jakiejs plazy odbiera i mowi, ze bedzie dopiero za kilka dni i nikt jej nie zastepuje

 

 

Pewnie babka sfrustrowała się, że ma mniejszą zdolność i stwierdziła, że chociaż co się opali to jej 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dlugiej przerwie.

Powiedzcie z ktorego biura skorzystac KarBUD czy Inewestprojekt w Toruniu w celu wykonania adaptacji projektu do dzialki. Mial ktos doswiadczenia z tymi biurami?

Mamy projekt z Atrium i chcemy wprowadzic drobne poprawki.

Czy warto zlecic takim biurom posrednictwo w uzyskaniu pozwolenia na budowe czy samemu biegac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Thomass28 napisał:

Czy ktoś z Was rozglądał się lub ma jakiś doświadczenia z kupowaniem drzwi zewnętrzne GERDY (znalazłem 3 firmy handlujące tynu drzwiami w Toruniu) lub za bramami garażowymi (Hormann, Wiśniowski lub Krispol).

Ja mam bramę garażową segmentową z Krispolu i jestem bardzo zadowolona. Bramę, okna i rolety zewnętrzne zamawialiśmy w firmie 2M w Toruniu, ul. Sienkiewicza. Przyjechali, zamontowali i narazie jest ok. Jak masz pytania to pisz na priva.

Nasz_Dom napisał:

czy Inewstprojekt w Toruniu w celu wykonania adaptacji

My tam zakupiliśmy projekt i wykonywaliśmy adaptację - było ok. Ale słyszałam później też niepochlebne opinie - także niewiem. A całą papierologię załatwialiśmy sami, oni tylko przygotowali projekt i złożyli do starostwa i odebrali nam pozwolenie na budowę.[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...