Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Piotr, to nie jest niestety tak proste jak mowisz. Ale niewazna. Ja bede miala zaufanego czlowieka od certyfikatow dopierow kwietniu ....

 

nic nie jest proste chyba ze ktos sie na tym zna

 

jazda autem dla mojej matki nie jest prosta a np. ja jakos sobie radze. za to uszycie spodni dla mnie jest trudne a dla mojej matki banalnie proste :D

 

dla kogos kto skonczyl kurs jeden taki certyfikat to maks 3 godziny roboty i dla niego jest to proste

 

jak bardzo zaufany bedzie ten czlowiek i co moga zyskac na tym pozostali forumowicze?? :wink:

 

dla mnie pewnie kwiecien bedzie za pozno choc moze poczekam jak warto :D

 

ja bede tez mial zaufanego ale pewnie lipiec/sierpien na atr skonczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr, dla naszych domow, czytaj nowych, to rzeczywiscie bedzie "chwila", ale mam znajomych, ktorzy robia audyt dla kilkusetletniej kamienicy i bawia sie juz 3 miesiac. I na tym koncze dyskusje.

 

nie denerwuj sie

 

99% z nas nie ma stuletnich kamienic tylko nowe domu wiec przyjmuje ze o standardowym certyfikacie rozmawiamy a nie o wyjatkach :D

 

jakby zamek krolweski chcieli oblozyc styropianem i wymienic okna aby cieplej bylo to tez pewnie by to proste nie bylo ale to raczej wyjatki :wink:

 

usmiechnij sie i nie stresuj przy poniedzialku, zobacz jak pieknie slonko swieci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 3 dni boli mnie zab, dentysta dopiero jutro, a ja mam mase roboty i nie moge sie skoncentrowac, wiec zagladam na forum. :wink:

 

to tak jak ja tylko ze mnie zab nie boli, za to jakis taki niewyspany po weekendzie jestem a w kolejny znow impreza, w nastepny tez, nastepny itd

 

najblizszy niezaplanowany to 28/29 marca na szczescie 2009 roku :wink:

 

19-22 marca mamy kilka dni luznych i mam nadzieje ze tak sypnie jak w ten weekend bo bedziemy w takich gorzystych okolicach :D

 

nie wiem czy smigaliscie nieco w weekend po za toruniem ale gdzieniegdzie to tragedia byla. wczoraj wieczorem juz 20-30 za toruniem na warszawe normalnie slizgawica i srednia predkosc 30 na godzine. jak jakas gorka to zablokowana droga i tiry nie mogace podjechac pod gorke :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalia dziękuję Ci bardzo za namiar na tartak, napewno skorzystam, jeśli chodzi o płytkarza to nie jest ten od Ciebie, ale z nim też się umówię.

 

W sobotę mieliśmy spotkanie z facetem od elewacji, zaśpiewał 45 zł od m2. Ocieplenie styropianem 12 cm plus oczywiście tynk i malowanie.

Podpowiedzcie czym ocieplaliście swoje domki, bo ja jeszcze mam dylemat, styropian teraz tani, ale wełna mineralna też w miarę i podobno lepsza, chociaż zdania są podzielone, a może styropian z lepszą lambdą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...