Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

rozmawiałam ze znajomą z Dekerta. Dała mi namiar na człowieka od świadectw. 500 zł netto. Jeśli byłoby to 5 domków to będzie taniej, ale nie chciał mi facet powiedzieć ile. Jeśli chcecie mogę podać telefon i nazwisko i załatwiajcie dalej :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Maya już się zdeklarowała i dosłała namiar na priv, ja sama okazuje się, że mam 2 domy, bo każdy segment osobne świadectwo musi mieć. Czekam dalej :wink:

 

niestety ale pisze sie na to :cry:

 

co mam Ci podeslac na priv?

 

jak dlugo taki certyfikat jest wazny zanim glo sloze do PINB?

 

sprawdz czy ten co go wystawi ma na to odpowiednie dokumenty :D bo juz niejedne cuda w zyciu widzialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my mamy dom w takim dołku i z dwóch stron jest las. Jak ktoś do nas dzwoni to przewaznie musimy wychodzić na zewnątrz, bo jest tak słaby zasięg. Dlatego tak bardzo mi zależało na TP

 

do komorek kiedys mozna bylo dokupic takie niewielkie i niedrogie antenki, podobnie jak w zestawach samochodowych. mialem takie cos kiedys w biurze za miastem jak ciagnelem z torunia stary zasieg centertela (kiedys byl tylko w wduzych miastach chyba na czestotliwosci 1800)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj dostałam odpowiedź z TP SA, że nie potrafią nawet powiedzieć kiedy będzie rozbudowana sieć telekomunikacyjna w naszej wsi :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

co do Tepsy do szkoda gadać... :evil:

U nas też się NIE DA!!! choć sąsiad 200 m dalej na od nich stacjonarny

iPLus też nie rozwiazuje sprawy bo muli niemiłosiernie

koniec konców skonczyliśmy na satelitarnym... niestety :cry: :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...