Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

wczoraj dostałam odpowiedź z TP SA, że nie potrafią nawet powiedzieć kiedy będzie rozbudowana sieć telekomunikacyjna w naszej wsi :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

My przeprowadzając się calkowicie zrezygnowaliśmy z TP-sy.

Telefony nam niepotrzebne. Internet radiowy założony w ciagu 24 h od zgłoszenia .

 

 

Madra decyzja pochwalam, ale co do radiowki to jakie to lacze? Od lokalnego providera czy jakis wynalazek typu blue connect?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

a ja dzis mialem u siebie montowane okna i rolety, skonczylismy 21.50 a o 22.15 dostalem telefon z ochrony o wlamaniu. Stracilem dwa okna i 2 kolejne uszkodzone. Za....albym takich drani :evil:

My z tego względu od razu podłączyliśmy alarm do Solida. Moi rodzice natomiast od momentu wstawienia okien spali na zmianę na budowie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzis mialem u siebie montowane okna i rolety, skonczylismy 21.50 a o 22.15 dostalem telefon z ochrony o wlamaniu. Stracilem dwa okna i 2 kolejne uszkodzone. Za....albym takich drani :evil:

 

to faktycznie lipa

 

masz polise na takie wypadki?

 

w tej sytuacji nawet nie zapytam jak tam moja wkladka z motylkiem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj dostałam odpowiedź z TP SA, że nie potrafią nawet powiedzieć kiedy będzie rozbudowana sieć telekomunikacyjna w naszej wsi :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

My przeprowadzając się calkowicie zrezygnowaliśmy z TP-sy.

Telefony nam niepotrzebne. Internet radiowy założony w ciagu 24 h od zgłoszenia .

 

 

Madra decyzja pochwalam, ale co do radiowki to jakie to lacze? Od lokalnego providera czy jakis wynalazek typu blue connect?

 

W Grębocinie jest firma obsługująca internet w Bielawy-Grębocin oraz w Grębocinie, Jedwabnie, Rogowie, Rogówku, Lubicz Górny, Krobi, Głogowie

 

Prędkość od 256 do 2mb zdaje się . Ceny zależne na jak długo podpisujemy umowę. Najdrożej wychodzi jak na czas nieokreślony oczywiście. :-)

Przyjechali , zamontowali małą tubę na maszcie od satelity a ja na stryszku dołożyłem router bezprzewodowy i mam necik w całym domu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W Grębocinie jest firma obsługująca internet w Bielawy-Grębocin oraz w Grębocinie, Jedwabnie, Rogowie, Rogówku, Lubicz Górny, Krobi, Głogowie

 

Prędkość od 256 do 2mb zdaje się . Ceny zależne na jak długo podpisujemy umowę. Najdrożej wychodzi jak na czas nieokreślony oczywiście. :-)

Przyjechali , zamontowali małą tubę na maszcie od satelity a ja na stryszku dołożyłem router bezprzewodowy i mam necik w całym domu :-)

 

grebocin obslugiwal kiedys dawny connect a teraz intelink

 

mielsimy kiedys od nich i bylo powiedzmy znosnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzis mialem u siebie montowane okna i rolety, skonczylismy 21.50 a o 22.15 dostalem telefon z ochrony o wlamaniu. Stracilem dwa okna i 2 kolejne uszkodzone. Za....albym takich drani

 

współczuję, u ns jak do tej pory nic nie zginęło, a nie mam nawet ogrodzenia tymczasowego. Zaraz obok mamy sąsiadów. W dzień montażu okien zrobiliśmy alarm i światło na czujkę na zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...