Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

daniel_torun-dosyc niedaleko :) rzut kamieniem

 

 

No to witam kolejnego sąsiada.

Ja postawiłem domek prawie na końcu Toruńskiej , obok budują się juz dwa następne.

 

WIec bedziemy bardzo bliskimi sasiadami bo zdaje mi sie ze wiem o jaki dom chodzi ;)

 

Gratuluje ukonczenia budowy i bardzo ladnego projektu.

 

Co do neta, 1-2 Mb to jeszcze rozumiem ale 256 to chyba przymalo.

 

Najwazniejsze aby link byl stabilny, czasami opady sniegu albo ladnie rozkwitniete drzewko moze byc powaznym problemem.

 

Co do lepszej anteny przypuszczam, ze firma jest raczej solidna i daje dobry sprzet? Zawsze mozna jednak dokupic antene kierunkowa o dobrej czulosci.

 

Wlasnie przegladnalem sobie cennik TPSA z oferta internetowa, wyglada na to ze duzo sie zmienilo od mojego wyjazdu. Ja w domu w Polsce placilem jeszcze za 512 kb 140 zl/msc, teraz to juz tylko 54 zl, Ale podejrzewam, ze TPSA wprowadzila limity sciagania?

 

Ale ogolnie to dobrze wiedziec, ze na Torunskiej jest internet ;) to dlamnie wazne.

 

No dobra to moze teraz pojade po pare paczkow :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie wszyscy zainteresowani Certyfikatem energetycznym: jestem z facetem umówiona na jutro, że przyjedzie do mnie (tzn. spotykamy się pod kościołem w Złotorii o godz. 17). Jeżeli możecie, to zapraszam również na spotkanie - możemy się umówić o 16.55 też w tym samym miejscu. Weźcie ze sobą projekt. Facet chce rozmawiać o niższej cenie, ale nie przez telefon, więc omówimy to u mnie. Zapraszam wszystkich zainteresowanych, w razie pytań możecie do mnie dzwonić. Telefon wyślę zaraz na priv.

 

byc moze przyjade przed 17 pod kosciolek :D

 

male, brudne, bordowe autko z naklejkami

 

tylko ze i tak bede mial w maksie 15 minut wiec nie wiem czy jest sens

 

jesli sie uda to do zobaczenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milo bylo poznac :D

 

Dzieki za wiadomosc

 

Tak jak napisalem nastce 10% rabatu ze strony goscia przy co najmniej 5x wiekszym niz standardowo zamowieniu to niewiele. Tym bardziej ze to usluga i to w dodatku taka, ktora w najblizszych malych kilku miesiacach bedzie taniec. Nie wiem czy sie na to godzic. Proponuje tak jak napisalem nastce na priv ale decyzje zostawiam jej a co i jak nie bede pisal na forum bo pewnie nie tylko my w tej chwili mamy szanse to czytac :D

 

Niech nastka decyduje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam>Jestem z Głogowa..mieszkam juz..ale ni emam wszystkich papierów do odbioru domu...pozostał mi kominiarz i SE. Dopisuje sie do pozostałych w kwestii SE..chętnie sie przyłącze..może bedzie taniej...

 

Ps.maci e namiary na kominiarza..ile koszuje taki odbiór/??

 

POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...