Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Witam>Jestem z Głogowa..mieszkam juz..ale ni emam wszystkich papierów do odbioru domu...pozostał mi kominiarz i SE. Dopisuje sie do pozostałych w kwestii SE..chętnie sie przyłącze..może bedzie taniej...

 

Ps.maci e namiary na kominiarza..ile koszuje taki odbiór/??

 

POzdrawiam

 

witamy

 

kominiarz to srednio 150 zeta

 

SE to ustalone 450 zeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejk Piotrulex!!

 

A masz może jakies namiary na kominiarza z uprawnieniami?? Chętnie skorzystam z kontaktu......

Pozdrowionka z Głogowa

Olo

 

nie

 

jeszcze nic nie robilem w tych kwestiach

 

co do energetycznego to pisz na PW do nastki, ona ten temat prowadzi

 

dzieki za namiar apteczny, na razie dajemy rade ale moze cos kiedys bedzie potrzebne (np. pavulon :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Drodzy forumowicze mam ogromną prośbę czy ktoś zna dobrego majstra lub ekipę polecaną, która wybudowałaby dom do stanu surowego otwartego! Pilnie poszukujemy kogoś, ponieważ nasz majster niestety przed podpisaniem umowy nagle nas poinformował, że nie znajdzie dla nas czasu :o :cry: :evil: i tak zostaliśmy na lodzie! Fachowiec miał znajomości wiedział gdzie w okolicach są najtańsze materiały itp..ect..Był bardzo polecany widzieliśmy już, jakie domy postawił, dlatego teraz jesteśmy w kropce! Prosimy bardzo o namiary, na priva!!! Chcemy budować w Toruniu!

Z góry dziękujemy za wszelką pomoc!!

:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam>Jestem z Głogowa..mieszkam juz..ale ni emam wszystkich papierów do odbioru domu...pozostał mi kominiarz i SE. Dopisuje sie do pozostałych w kwestii SE..chętnie sie przyłącze..może bedzie taniej...

 

Ps.maci e namiary na kominiarza..ile koszuje taki odbiór/??

 

POzdrawiam

 

Co do SE to napisałam na priva. Ola i Krzysiek mają namiar na taniego kominiarza. Wziął od nas 150 zł za odbiór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pomyślę, że muszę wyjść i brnąć przez te mokradła to mnie skręca :-? I po co to wczoraj padało? :roll:

 

wlasnie w taka pogode tym bardziej doceniamy wybor lokalizacji naszego domu

 

najlepsze ze tym naszym waskim asfalcikiem wojt dojezdza do urzedu gminy codziennei do pracy na 7.00 i nawet jakby nawalilo 2 metry sniegu w nocy to u nas przed domem zawsze rano bylo czarno :D . wczoraj co jamniej 4 razy widzialem pomaranczowy ciagniczek z plugiem i posypywaczka z pomaranczowym kogutem na dachu - mily widok. wczesniej w grebocinie na osiedlu nie pamietam aby kiedykolwiek taki widok mnie spotkal :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pomyślę, że muszę wyjść i brnąć przez te mokradła to mnie skręca :-? I po co to wczoraj padało? :roll:

 

wlasnie w taka pogode tym bardziej doceniamy wybor lokalizacji naszego domu

 

najlepsze ze tym naszym waskim asfalcikiem wojt dojezdza do urzedu gminy codziennei do pracy na 7.00 i nawet jakby nawalilo 2 metry sniegu w nocy to u nas przed domem zawsze rano bylo czarno :D . wczoraj co jamniej 4 razy widzialem pomaranczowy ciagniczek z plugiem i posypywaczka z pomaranczowym kogutem na dachu - mily widok. wczesniej w grebocinie na osiedlu nie pamietam aby kiedykolwiek taki widok mnie spotkal :cry:

 

dlatego właśnie nie tak istotna jest lokalizacja (miasto czy wiocha) ale czy w pobliżu masz wójta czy innego tam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

dlatego właśnie nie tak istotna jest lokalizacja (miasto czy wiocha) ale czy w pobliżu wójta czy innego tam :wink:

 

wiocha to wiadomo musi byc a lokalizacja to moze byc np. lokalizacja w okolicy wojta :wink:

 

na wybor lokalizacji sklada sie wieeeeeeeeele elementow tylko ze dla kazdego co innego moze miec rozne znaczenie

 

jeden chce asfalt, kanalize, wodociag, gazociag, oswietlone osiedle

 

inny 500m przez las po dziurach i same drzewa dookola domu oraz zerowy zasieg telefoni komorkowej, jednym slowem totalna cisza i spokoj

 

kazdy wybor trzeba zrozumiec

 

nia mam land rovera wiec wole miec asfalt :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...