Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

u nas też pocztą :roll:

Natalia, u Was jest pewnie z 10 domów to i sołtys(owa) w ramach rekreacji i czystej ciekawości przejdzie sie po chałupach. W Kopaninie ludzie podatki płacili na poczcie, ale jak sołtys wystawił nowy dom to wszyscy nagle sobie przypomnieli, że mogą płacić u niego. Taka ludzka natura :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez kupowalam w Arce. I to pionowy :lol: , bo tylko takie wchodzily w gre. Spartherm mial cene z kosmosu, Pan Ryszard odwiodl nas od Hajduka i polecil Sparke Varm. Kupilismy, palimy od roku i jestesmy zadowoleni. No i cena nie zwalila nas z kolan - wklad+montaz (bez obudowy) kosztowalo okolo 4500 zl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj byliśmy w firmie Arka Kominki i włosy mi stanęły na głowie jak się dowiedziałam ile kosztuje quote]

Maja ja mam non stop takie akcje, człowiek sobie nie zdaje sprawy ile kasy idzie. no ta cholerna wykończeniówka :evil: nie wiem jak was ale mnie wykańcza

każda pierdoła to kasa kasa, a jak sobie jeszcze coś mniej standardowego wymyslisz to bulisz ze hoho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... człowiek sobie nie zdaje sprawy ile kasy idzie. no ta cholerna wykończeniówka :evil: nie wiem jak was ale mnie wykańcza

każda pierdoła to kasa kasa, a jak sobie jeszcze coś mniej standardowego wymyslisz to bulisz ze hoho.

 

wiec trzeba zachowac umiar

 

chyba ze kogos nie stresuje potezny kredyt lub ma na to biezace srodki i perspektywy na przyszlosc

 

ja w tej chwili zle nie zarabiam ale co bedzie za jakis czas to niewiadomo

 

jakbym mial ze 100 tysi za duzo to pewnie i kominek dla ozdoby by byl i reku, pompa ciepla czy solary

 

ze nie mam ochoty miec 100 tysi kredystu wiecej wiec zdecydowalismy ze tego nie bedzie - zycie to same wybory, trzeba tylko umiec sie znalezc i nie mowic co chwila "a co mi tam, w koncu to na cale zycie" :wink:

 

a propos kominka hajduk o ktorurym ktos wspominal ze go odradzono. tesciowie maja go z 6 lat i czesto w nim pala. caly czas funkcjonuje a kosztowal z pewnoscia mniej niz 2 tysie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to odpowiem za Daniela - bo to mąż mój :) . Kamień Marmur Emperador Dark zakupiony na Chrobrego - tam tez mają kominki - moim zdaniem dużo sympatyczniejsza obsługa niż w Arce. Wkład kupiony przez internet - zdecydowanie taniej i szybciej jak się okazało niż w Arce. Zabudowa i obudowa to robota naszych wykończeniowców.

 

A tak swoją drogą to miło mi poznać wszystkich budowniczych z okolic Torunia. Zawsze tylko czytałam ten wątek. A teraz sobie popisze. :) Pozdrawiam serdecznie. Kamila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila witam i dzięki za odpowiedź

 

musimy też się tam przejechać, Wasz kominek wyszedł tanio tzn. ja o takich kosztach po prostu marzę :wink: napisz jeszcze gdzie dokładnie kupowaliście

 

mnie wczoraj ten pan troszkę nawet zirytował, a jestem raczej spokojną osobą :wink:

 

jak możesz to prześlij jeszcze jakieś zdjęcie tego kominka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irytacja - właśnie z ust mi wyjęłaś odczucie jakie miałam do tego gościa z Arki. Jego sposób bycia i fakt że potraktował nas jak totalnych laików ( nadmienię że przed wizyta w Arce mieliśmy już spora wiedzę o kominkach ) sprawił że zanim jeszcze wyszłam z tego sklepu wiedziałam że NIC tam nie kupię.

 

Zdjęcia poszły na priv. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...