Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

... człowiek sobie nie zdaje sprawy ile kasy idzie. no ta cholerna wykończeniówka :evil: nie wiem jak was ale mnie wykańcza

każda pierdoła to kasa kasa, a jak sobie jeszcze coś mniej standardowego wymyslisz to bulisz ze hoho.

 

wiec trzeba zachowac umiar

 

chyba ze kogos nie stresuje potezny kredyt lub ma na to biezace srodki i perspektywy na przyszlosc

 

ja w tej chwili zle nie zarabiam ale co bedzie za jakis czas to niewiadomo

 

jakbym mial ze 100 tysi za duzo to pewnie i kominek dla ozdoby by byl i reku, pompa ciepla czy solary

 

ze nie mam ochoty miec 100 tysi kredystu wiecej wiec zdecydowalismy ze tego nie bedzie - zycie to same wybory, trzeba tylko umiec sie znalezc i nie mowic co chwila "a co mi tam, w koncu to na cale zycie" :wink:

 

 

yyyyyy noooo to pięknie i radośnie

 

ps. kwestia była tylko taka że niektóre rzeczy sporo kosztyją i tyle ... bez dorabiania ideologii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

się zgadzam z powyższym

 

zależy jakie kto ma priorytety, ja tam wolę kominek niż nową kanapę, a niech mi tam kupię sobie za 2 lata najwyżej jak mnie będzie stać, a jak nie to będzie stała stara i już

 

to prawda

 

dla mnie priotytet to normalnie i wygodnie mieszkac bez zbytniego obciazenia

 

tak sobie w robocie gadalismy nieco o tym i sie rozpisalem o naszych firmowych ustaleniach :D

 

wole sobie kominek zrobic za 2 lata :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila witam i dzięki za odpowiedź

 

musimy też się tam przejechać, Wasz kominek wyszedł tanio tzn. ja o takich kosztach po prostu marzę :wink: napisz jeszcze gdzie dokładnie kupowaliście

 

mnie wczoraj ten pan troszkę nawet zirytował, a jestem raczej spokojną osobą :wink:

 

jak możesz to prześlij jeszcze jakieś zdjęcie tego kominka

 

Jeśli chodzi o kominki i marmury z Chrobrego to odradzam..mam nieprzyjemne doświadczenie z tymi panami ( szczegołnie taki ok. 30stki czarny)...kilka razy sie umawiał...czekałem..specjalnie jezdzilem na budowę..nawet sie nie odezwał..nie odbierał telefonów...kilka takich numerów i mu podziękowaliśmy...opinia innych na temat tej firmy podobna-strasznie niesłowni!!

W końcu pan z Patio nam zrobił..słowny...dokładny..niedrogi...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Ja w sprawie certyfikatu czy swiadectwa energetycznego

 

Dzis uwazniej zerknalem na zamowienie od jednego z moich klientow gdyz na dole poza podpisem byla sporych rozmiarow pieczatka

 

zadzwonilem aby wyjasnic czy dobrze mi sie wydaje i mialem racje

 

gosc wystawia takie swiadectwa

 

Cena ktora powiedzial na poczatku to 400zł i zalezy od wielkosci domu

 

Jutro dowiem sie reszty i moze uszczegolowie te kwote

 

Delikatna przeszkoda jest odleglosc - gosc jest z Krakowa

 

Wystawia takie certyfikaty na podstawie opisu projektu dostepnego w internecie, odpowiedzi na zadana liste pytan i przeslanych wybiorczo kilku zdjec

 

jak bede wiedzial cos wiecej a bedzie to zapewne jutro-sroda to napisze gdyz zainteresowanych tym tematem jak widac jest wiecej a torunscy fachowcy bardziej sie cenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawiązując do błota, to wczoraj koło domu wpadłam po kostki i zostawiłm w nim mój śliczny kozaczek :lol: ale i tak chce już tam mieszkać

 

a krówki to mówię Wam, kiedyś zawitało całe stadko na naszą budowę i wszystkie pchały się do budy na narzędzia, a zmieściłaby się tylko jedna i to tylko w połowie, mieliśmy ubaw po pachy. Dopiero pod wieczór zjawił się właściciel z zapytaniem czy krówek nie widziliśmy :lol: :lol: :lol:

ax99 już chyba wiem który to Twój domek :wink:

 

Maju!! Ja podjade Twoj domek zobaczyc jak troche droga podeschnie...bo jest koszmar teraz po tych roztopach..tam sie rzadko w tą pore roku zapuszczam....chyba ze jest snieg to z naszą córeczka czasami wyjdziemy z wózkiem na spacerek.... Może jutro sie przejadę....jak ugrzęzne to zawołam o pomoc;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moi rodzice zamwiali kominek w Arce i nie są zbytnio zadowoleni. Terminy przesuwane, a na dodatek jak przywieźli okazało się, że zabudowa nie pasuje do wkładu, bo o czymś tam zapomnieli. Żenada.

Właśnie wróciłam z Kontraktu. Byłam wybierać farby. Jutro wchodzą pracownicy mojego taty robić remont :D Fajnie jest dowiedzieć się dwa dni przed :wink:

Dziś jedziemy wybrać tynk na kominek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Chrobrego zamówiłem sam kamień wg. moich rysunków , termin miał być trzy tygodnie , był dwa , wszystko ładnie i pięknie. Poza tym dość spory wybór kamieni , marmurów i trawertynów.

Polecam wybranie się tam w sobotę - często jest taki starszy Pan , który potrafi doradzić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy jakie kto ma priorytety, ja tam wolę kominek niż nową kanapę, a niech mi tam kupię sobie za 2 lata najwyżej jak mnie będzie stać, a jak nie to będzie stała stara i już

 

I tak trzymaj. A kominek wybierz taki jaki Ci sie podoba, bo bedziesz na niego czesto patrzyla. Zdjecia podeslalam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Chrobrego zamówiłem sam kamień wg. moich rysunków , termin miał być trzy tygodnie , był dwa , wszystko ładnie i pięknie. Poza tym dość spory wybór kamieni , marmurów i trawertynów.

Polecam wybranie się tam w sobotę - często jest taki starszy Pan , który potrafi doradzić .

 

Danielu! rzeczywiście..ten starszy Pan spoko...poźniej przenieśli go do drugiego oddziału w centrum , a z tym młodym nie mogłem sie dogadać...żenada...

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Chrobrego zamówiłem sam kamień wg. moich rysunków , termin miał być trzy tygodnie , był dwa , wszystko ładnie i pięknie. Poza tym dość spory wybór kamieni , marmurów i trawertynów.

Polecam wybranie się tam w sobotę - często jest taki starszy Pan , który potrafi doradzić .

 

Danielu! rzeczywiście..ten starszy Pan spoko...poźniej przenieśli go do drugiego oddziału w centrum , a z tym młodym nie mogłem sie dogadać...żenada...

Pozdrowionka

 

Nie wiem , jak byłem w grudniu to jeszcze był.

Jak pisałem , oni dla mnie przycięli jedynie kamień. Nie wiem jak jest z pozostałymi usługami.

Zresztą nie widzę większego wyboru , na Lubicką do ARKA kominki nie pojadę nigdy :-)

 

A propos kominków. Gdzie kupujecie drewno do kominków? Czy można gdzieś w okolicy kupić dobrze wysuszone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie po czym poznac kogos kto wyprowadza sie z blokowiska do domu jednorodzinnego?

 

Po tym, ze chce miec kominek :D

 

Wiecie co mial wczesniej w domu ktos kto kominka miec nie chce w nowo wybudowanym domu - no wlasnie mial we wczesniejszym domu kominek :D

 

To tylko taka mala dygresja w kwestiach kominkowych, ktore prosze traktowac bardziej ogolnie niz osobiscie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...