Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

A kupiliśmy Dovre nie dlatego ze Pan tak doradził ale dlatego ze nam się podobał. Dovre nie Hajduk. Bo kominki tez mogą mieć różny wygląd wbrew pozorom. I nie każdy kominek równy drugiemu.

 

Aha i zapłaciliśmy 3,5 tys - wiec to chyba nie takie majątek w porównaniu ze wspomnianym Hajdukiem.

 

znajomi maja nowego mercedesa i zaplacili za niego mniej niz rodzinka za nowego seata

 

i co z tego?

 

dobra

 

kazdy wie swoje i jak widac kazdy ma inne doswiadczenia w uzywaniu kominkow

 

Milego uzywania kominkow i do uslyszenia najwczesniej w piatek wiec prosze juz mi tyłka nie rąbać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Jak znajdziecie cos wartego uwagi to dajcie znac, moze wieksza ilosc to bedzie korzystniejsza cena...

Ja tez planuje zapas zrobic. W 2 lata temu kupilem fajne suche drewno na Alllegro - bylo skladowane na ul. Równinnej, zaraz za torami 170 zl/mb. Widzialem tez sklad drewna na ul Polnej niedaleko x z Batorego, ale ceny nie znam.

 

Byłem na Polnej - 1m3 zależy od gatunku -120-150zł. Spory worek 20zł.

Do najsuchszych raczej nie należy chociaż Pan mówi " Panie , przecież ja tu cały czas palę ! " ;-)

 

"Jest zima więc musi być zimno..takie jest odwieczne prawo natury".... 12-150 zł m3 czy metr przestrzenny?? Bo większość sprzedaje na m-p ..a to chyba różnica...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdziecie cos wartego uwagi to dajcie znac, moze wieksza ilosc to bedzie korzystniejsza cena...

Ja tez planuje zapas zrobic. W 2 lata temu kupilem fajne suche drewno na Alllegro - bylo skladowane na ul. Równinnej, zaraz za torami 170 zl/mb. Widzialem tez sklad drewna na ul Polnej niedaleko x z Batorego, ale ceny nie znam.

 

Byłem na Polnej - 1m3 zależy od gatunku -120-150zł. Spory worek 20zł.

Do najsuchszych raczej nie należy chociaż Pan mówi " Panie , przecież ja tu cały czas palę ! " ;-)

 

"Jest zima więc musi być zimno..takie jest odwieczne prawo natury".... 12-150 zł m3 czy metr przestrzenny?? Bo większość sprzedaje na m-p ..a to chyba różnica...

 

hmmm nie sprecyzowałem ale chyba masz rację - metr przestrzenny :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, człowiek uczy się całe życie, drewno do kominka na metry przestrzenne?? :lol: rozumem, że powietrze między drewnem też się kupuje

 

no niestety tak sobie liczą

Ciężko byłoby poukładać szczapy drewna tak aby był idealny metr sześcienny , ale myślę , że nie ma na tym dużej straty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a jak odjąć przestrzenie między poszczególnymi szczapami?

To proste - wlac wode poiedzy przestrzenie i zobaczyc ile jej jest :)

To rzeczywiscie przeplacilem za drewno !

Ja mysle o tym aby kupic brzoze z lasu w balach i samemu pociac ?

120-150 - to przyzwoita cena, a ze mokre nie do konca to nic - polezy pod zadaszeniem i wyschnie. Moze facet opusci cene przy wiekszej ilosci - musze zapytac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a jak odjąć przestrzenie między poszczególnymi szczapami?

To proste - wlac wode poiedzy przestrzenie i zobaczyc ile jej jest :)

To rzeczywiscie przeplacilem za drewno !

Ja mysle o tym aby kupic brzoze z lasu w balach i samemu pociac ?

120-150 - to przyzwoita cena, a ze suche nie do konca to nic - polezy pod zadaszeniem i wyschnie. Moze facet opusci cene przy wiekszej ilosci - musze zapytac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za dzień....dziecko chore, rozpoczęty remont i na dodatek dowiedziałam się, że koleżankę z pracy zawieźli z przychodni karetką do szpitala z podejrzeniem zawału. :roll:

No to współczuje...postaram sie jak najszybciej załatwić Ci Xyzal...w niedziele rano pewnie bedzie do odebrania....jak bedzie to zadzwonie..

 

Ps. Aga..a Ty jaka branża???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...