Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

noooooo :) to gadaj chyba ze to top secret

 

wyedytowalem wczesniejsze

 

za wiel gadac nie ma sensu do momentu ropoczecia bo o tym basenie to juz slysze dobre kilka lat ...

 

teraz niby juz na milon procent a rozawialem z wojtem nie dalej niz tydzien, dwa temu :D

acha

dobra wyguglam sobie:P :wink:

 

wyedytowalem wczesniejsze piszac co wiem

 

http://torun.gra.pl/informacje-3129,wielka-nieszawka-zebrala-pieniadze-na-budowe-auqaparku.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr a zachaczasz o ikee? :D

 

katowice z pewnoscia

 

Ikea czyli jedna z atrakcji Krakowa :wink: juz raczej nie bo jest po drugiej stronie ulicy :wink: no chyba ze hot dogi za zeta na powrocie :wink:

 

jak cos konkretnego to prosze o linke czy numer katalogowy i nazwe na PW oraz jakis numer komorkowy to w razie watpliwosci zakrece

 

wroclaw raczej nie bo najprawdopodobniej w tej czesci nie bede

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chce oscypki. :wink:

 

jak to mowie mojej corce"

 

"Nie chce tylko ..."

 

lub

 

"A ja chce slonia"

 

:wink:

 

sie zobaczy. nocleg mam jak zwykle w:

 

http://www.natanael.pl/

 

a odpisali mi:

 

"Witam serdecznie,

 

jest możliwość zamówienia oscypków. Oscypki te są średniej wielkości w cenie 7 zł/sztukę. Ile sztuk serków mamy Panu zamówić?

 

Pozdrawiam

Agnieszka Malasińska"

 

sa calkiem smaczne choc pewnie nie z owczego mleka, teraz wiekszosc jest z krowiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby była możliwość to ja też bym chciała oscypki w każdej ilości, a jeszcze lepiej bundz

 

uwazaj bo moja sluzbowka wbrem pozorom jest baaaaaardzo pojemna

 

wyglada moze niepozornie ale co w niej bylo juz transportowane to wole glosno nie pisac :wink:

 

nie wiem rowniez czy tak na "gębe" zrobia mi tyyyyyyyyyle oscypkow abys byla szczesliwa

 

na bundz bym nie liczyl. sam lubie ale jego trwalosc jest nizsza i roznie z tym bywa. nie woze zasadniczo go do domu dla bezpieczenstwa ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihihi no nie mówię o ilościach handlowych, ale tak z 10 szt, jakby była potrzeba to podrzucę kaskę wcześniej, u nas serki idą jak woda

 

nie ma potrzeby. jak babka napisala 7 zeta za sztuke. do piwa wieczorkiem jeden zjadalem i zaczynalem drugi. takie owalne beczulki. wagi nie znam

 

zamowic pewnie bede musial w ten piatek jak potwierdze na 100% spotkania w Kraku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki

 

mi najlepiej smakuje z grilla albo smażony w panierce, pycha

 

mi najbardziej smakuje trzymany w lewej rece i zagryzany w przerwie miedzy kolejnymi lykami zimnego piweczka, ktore zawsze trzymam w prawej rece :wink:

 

najlepiej siedziec na tarasie przy niewielkim baseniku z widoczkiem na ladniusie taterki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...