Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Najtańsza grucha na ławy jest w Betorze na Morwowej i Ceg-torze w grębocinie, tylko trzeba sprawy załatwiać nie przez tel. a osobiście jechać i wytargować rabat, ceny zależy od odległości budowy oczywiście. Najdrożej zaś jest w Torbecie na Polnej

 

Jak my zalewalismy lawy z 2,5 miesiaca temu to najtaniej bylo wlasnie w Torbecie na Polnej - mialem oferty z 5-6 firm a ich byla najlepsza i jeszcze z niej nieco stargowalismy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech.....jak cudne jest mieszkanie we własnym domku!!! Nieważne, że śpimy na materacu ułożonym na styropianie. W tym tygodniu przywiozą meble :wink:

 

u nas juz pora na dach - maja go przywiezc mozed nawet w tym tygodniu

 

w piatej jak bylismy nad morzem to babeczka z banku dzwonila wiec moze nadszedl nasz czas :). niestety nie slyszalem tel;efonu bo dosc mocno wialo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtańsza grucha na ławy jest w Betorze na Morwowej i Ceg-torze w grębocinie, tylko trzeba sprawy załatwiać nie przez tel. a osobiście jechać i wytargować rabat, ceny zależy od odległości budowy oczywiście. Najdrożej zaś jest w Torbecie na Polnej

 

Jak my zalewalismy lawy z 2,5 miesiaca temu to najtaniej bylo wlasnie w Torbecie na Polnej - mialem oferty z 5-6 firm a ich byla najlepsza i jeszcze z niej nieco stargowalismy

 

My tez braliśmy z Torbetu na Polnej w maju i w czerwcu. B15 - 1m3/261 zł brutto, B12,5 - 1m3/223 zl brutto. Na strop też od nich weźmiemy.

Bardzo punktualni, co dla nas ma duże znaczenie, bo w ciągnu dnia ciężko wyrwać się na budowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tez braliśmy z Torbetu na Polnej w maju i w czerwcu. B15 - 1m3/261 zł brutto, B12,5 - 1m3/223 zl brutto. Na strop też od nich weźmiemy.

Bardzo punktualni, co dla nas ma duże znaczenie, bo w ciągnu dnia ciężko wyrwać się na budowę.

 

my za okolo 17 metrow placilismy prawie idealnie rowne 5 kola

 

beton, dojazd + pompa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak widać jak ktoś jest dobry negocjator to sobie wszędzie dobrą cenę wytarguje - przynajmniej jeśli chodzi o beton towarowy.

Szukam hurtowni w Toruniu, która sprzedaje kominy Schiedla i w której można wyrwać trochę rabatu, ktoś coś wie, coś ktoś słyszał :D

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jadąc w okolicach Ciechocinka natknęłam się na reklamę firmy, która zajmuje się produkcją płytek chodnikowych i kamienia elewacyjnego. Obejrzałam sobie stronę, muszę powiedzieć, że nawet, nawet, ale ciekawe jakie ceny. Może ktoś będzie zainteresowany na chwilę obecną, bo ja trochę później :)

 

Oto klink: http://www.walmar.net.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech.....jak cudne jest mieszkanie we własnym domku!!! Nieważne, że śpimy na materacu ułożonym na styropianie. W tym tygodniu przywiozą meble :wink:

Agnieszko

Serdeczne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!

Życzymy Wam szczęścia i samych radości we WŁASNYM PIĘKNYM DOMU.

Mam nadzieję, że pozostaniesz na Forum jeszcze długo, długo, bo Twoje zaangażowanie jest bardzo wszystkim pomocne i niezwykle sympatyczne. :D :D :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Budował dom rodzicom kolegi. Podobno byli zadowoleni, ale nie znam szczegółów. Mi robił wycenę garażu ale się nie dogadaliśmy. Wrażenie pozytywne (na podstawie kontaktu telefonicznego).

 

A moglbys sie cos dowiedziec? i dac info na PRIV ? Bede bardzo wdzieczny.

 

Spróbuję.

PS. Płeć od dłuższego czasu mam żeńską 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...