Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

...

Dla Ciebie ładniejsze i tańsze są inne ? ok .

 

Ty piszesz, ja pisze

 

Ty jaka i dlaczego, ja jaka i dlaczego

 

Ty sie stresujesz, ja niespecjalnie

 

Wyluzuj sie :D

 

Lyknij Yerba Mate zamiast kawki i ciesz sie z zycia :D

 

Przeciez nikt Cie nie krytykuje i najezdza na Ciebie. nie bierz wszystkiego do siebie. jakies kompleksy masz czy co ze tak sie bronisz? spoko. damy rade :D....

 

No, a juz sie balem, ze to tylko do mnie pijesz.A Ty po prostu tak juz masz..

 

Jak tak dalej bedzie, to ludzie przestana pisac w tym watku, by nie narazic sie na Twoje riposty, zostaniesz tu po prostu sam - no, ale wowczas przynajmniej wszyscy piszacy beda sie zgadzac z Twoim zdaniem :lol:

 

Gratuluje optymizmu i poczucia humoru.

 

P.S. Jak tam wiosna w Toruniu i okolicach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie i od razu prośbę. Czy orientujecie się ile biorą za położenie struktury i malowanie elewacji? Kto ma i mógłby poratować namiarem. Ci co nam ocieplali w zeszłym roku to jakos nie mam do nich przekonania. Jakoś ta robota nie szła im tak jak bym chciała.

 

Ola ja mogę zaproponować mojego wykonawcę, dobry fachowiec i nie za drogi - w porównaniu z innymi - tylko, że ja mam cenę 45 zł za cały system docieplenia, nie wiem ile by tylko było za strukturę i farbę. Musiałabyś zadzwonić i pogadać

 

Zbigniew Maciejko 693 875 778

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siouxiee, wczoraj było w miarę ładnie, ale wietrznie. DziŚ jest KATASTROFA. :-?

To wyglada na to,ze zamienilismy sie pogodami.

Tu wczoraj w nocy padal snieg, a w ciagu dnia jak zaczelo grzac slonce, to trzeba bylo napredce sciagac kurtki. Dzis podobnie.

Zima w Anglii najgorsza od 18 lat podobno. Palmy przysypane sniegiem.. :roll:

Ale juz sie konczy, za dwa tygodnie poczatek wiosny, przynajmniej kalendarzowej...

Moze wreszcie sie ociepli.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola i Krzysiek napisał:

A ja mam pytanie i od razu prośbę. Czy orientujecie się ile biorą za położenie struktury i malowanie elewacji? Kto ma i mógłby poratować namiarem. Ci co nam ocieplali w zeszłym roku to jakos nie mam do nich przekonania. Jakoś ta robota nie szła im tak jak bym chciała.

 

 

Nam od wczoraj kładą strukturę na elewacji . Na razie wygląda to pięknie.

Jak do poniedziałku skończą i będzie ok to Kamila poda Wam namiary.

Pozdrawiam

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje takie.

Robiłem miesiąc sam.

Słupy wykopane, zbrojenie z prętów po budowie, szałunek ze starych desek na 40cm do góry.

Potem kozłowicki pustak który został po budowie, czapy kulałem sam (forma stalowa pospawana + barwnik do betonu.)

Słupy otynkowane, a co drugi stalowy profil pomalowany i związany z prętami zbrojenia.

Miedzy słupki kupne w betoniarni na 30cm wysokie płyty.

Sztachety (1200szt od górali za 1/3 ceny naszej) zaimpregnowane jednak na rozpuszczalniku (a nie na wodnej).

Całość wygląda tak mniej więcej.

 

 

http://foto2.m.onet.pl/_m/15cd7aee165501458b87fb54fe6b4ffa,10,19,0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztachety (1200szt od górali za 1/3 ceny naszej) zaimpregnowane jednak na rozpuszczalniku (a nie na wodnej).

Całość wygląda tak mniej więcej.

 

 

http://foto2.m.onet.pl/_m/15cd7aee165501458b87fb54fe6b4ffa,10,19,0.jpg

 

bobiczek,

a ty jestes tu z naszej okolicy? piszesz cos o goralach... tez bym tak chcial za 1/3 ceny... daj pls namiar na tych herbatnikow ;) PW lub na forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje takie.

Robiłem miesiąc sam.

Słupy wykopane, zbrojenie z prętów po budowie, szałunek ze starych desek na 40cm do góry.

Potem kozłowicki pustak który został po budowie, czapy kulałem sam (forma stalowa pospawana + barwnik do betonu.)

Słupy otynkowane, a co drugi stalowy profil pomalowany i związany z prętami zbrojenia.

Miedzy słupki kupne w betoniarni na 30cm wysokie płyty.

Sztachety (1200szt od górali za 1/3 ceny naszej) zaimpregnowane jednak na rozpuszczalniku (a nie na wodnej).

Całość wygląda tak mniej więcej.

 

 

http://foto2.m.onet.pl/_m/15cd7aee165501458b87fb54fe6b4ffa,10,19,0.jpg

całkiem całkiem:)..........szkoda ze sam ni emam zdolnosci:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby była możliwość to ja też bym chciała oscypki w każdej ilości, a jeszcze lepiej bundz

 

Jesli jestes w dalszym ciagu zainteresowana to napisz prosze konkretna ilosc. Tak jak pisalem 7 zeta za taki walec. wagi nie podam ale jak zjadalem taki jeden to juz czulem ze cos zjadlem :D . Jutro a najpozniej w niedziele bede musial zamowic gdyz we wtorek tam bede. wracam w srode w nocy wiec dostarczyc moge jakos w czwartek - miejsce i czas do uzgodnienia

 

Pozdrawiam i udanego weekendu wszystkim zycze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...