Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

kurcze, no i w tym problem, bo już myślałam, że mam pewne kolory, ale koncepcja się zmieniła w ostatniej chwili i teraz już jestem cała głupia

 

najpierw chciałam złamaną biel, a potem coś z wanilii a teraz już sama nie wiem, jest pewne że jasny kolor bo będę miała czarną dachówkę

 

podoba mi sę kolor Agi :oops: Agnieszka zdradź numer i jaka to farba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kochani! :wink:

Nie wiecie czasami gdzie można kupić tanie bloczki betonowe i suporex?

 

resztki na wykonczenia i dla tescia na garaz kupowalem w TOM-BUD na nieszawskiej w toruniu. dziurawa droga wyjazdowa z miasta w kierunku malej i wielkiej nieszawki z 1-2 km od mostu. ceny dobre i dogadalismy we wszystkich kwestiach i jeszcze dowozili za friko. bloczku dla siebie kupowalem po 2,20 na grebockiej w lubiczu na wiosne 2007 ale jakosc raczej nisko-srednia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałam od znajomego z Ceg-Toru fotki kostki. U nas będzie grafitowa z jasno-szarą. Ułożenie takie jak na fotce. Co myślicie?

Są świetne zwłaszcza ta grafitowa - a nie myślałaś o połączeniu z oliwką z tego co wiem to mają również kolor oliwka w swoim asortymencie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałam od znajomego z Ceg-Toru fotki kostki. U nas będzie grafitowa z jasno-szarą. Ułożenie takie jak na fotce. Co myślicie?

http://foto1.m.onet.pl/_m/ae38496c243206013db64e2e42f82c71,6,19,0.jpg

http://foto3.m.onet.pl/_m/8e5c429feaf61cccb2d1ea48f5803b67,6,19,0.jpg

http://foto0.m.onet.pl/_m/2612ed0ff2e00380cb359093b25dc628,6,19,0.jpg

Aga po ile jest ta kostka? i jak teraz stoi robocizna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, no i w tym problem, bo już myślałam, że mam pewne kolory, ale koncepcja się zmieniła w ostatniej chwili i teraz już jestem cała głupia

 

najpierw chciałam złamaną biel, a potem coś z wanilii a teraz już sama nie wiem, jest pewne że jasny kolor bo będę miała czarną dachówkę

quote]

noooooo to całkiem jak w mojej koncepcji :) - też mam ciemną dchówkę, u nas jeszcze wchodzi w gre jakis szary delikatny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałam od znajomego z Ceg-Toru fotki kostki. U nas będzie grafitowa z jasno-szarą. Ułożenie takie jak na fotce. Co myślicie?

[

Aga po ile jest ta kostka? i jak teraz stoi robocizna?

 

Właśnie...robocizna mnie też interesuje..kostka b. fajna...kolejny raz się pytam ...może zna ktoś kogos kto postawiłby kilka słupków kilinkierowych na ogrodzenie??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kostka po ok. 30 zł, grafit droższy. Całość brałam na firmę, w której pracuję i odliczyłam cały vat. Robocizna z ceg-toru 25-30 netto, nie trzeba brać fv.

Jeśli chodzi o kolor elewacji to nie mam pojęcia. Ja tylko pokazałam tacie na próbniku kolorów co to miałoby być (lub podobnego) i pojechał zamówić. W końcu to jego branża :D Gdzieś jednak powinna jeszcze stać farba to sprawdzę numer.

Ax, syropek działa, ale Sylwia od piątku gorączkuje. Wczoraj było już ok, a w nocy dostała prawie 40 stopni. :-? Jade dzis zrobić jej badania krwi i moczu i na kontrolę do lekarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel_toruń-dzieki za info....a słupki z klinkieru??

 

Znacie kogoś kto zrobiłby ok 20 m ogrodzenia...chodzi mi słupki klinkier itp...bez przeseł...chce drewniane.... Moze ktoś u Was robił i jesteście zadowoleni...

Aga..jak tam xyzal działa?? :)

Pozdrowionka

 

U nas słupki są metalowe - 8cmx8cm . Na początku chcieliśmy klinkierowe ale oglądając metalowe stwierdziliśmy , że są bardziej "delikatne" :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

U nas słupki są metalowe - 8cmx8cm . Na początku chcieliśmy klinkierowe ale oglądając metalowe stwierdziliśmy , że są bardziej "delikatne" :-)

 

nie sposob sie z kolega nie zgodzic :D

 

tez tak mamy w planie

 

jaka grubosc scianek tego profilu? nam dali do wyboru jakis tam standard i grubsze ale sam nie wiem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

U nas słupki są metalowe - 8cmx8cm . Na początku chcieliśmy klinkierowe ale oglądając metalowe stwierdziliśmy , że są bardziej "delikatne" :-)

 

nie sposob sie z kolega nie zgodzic :D

 

tez tak mamy w planie

 

jaka grubosc scianek tego profilu? nam dali do wyboru jakis tam standard i grubsze ale sam nie wiem ...

 

Niestety nie wiem jaka jest grubość profilu :-)

W sobotę wykopałem jeden słupek aby wywrotka mogła jeździć więc sobie dzisiaj sprawdzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...