Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

tak naprawdę mogę trochę pomóc też jeśli chodzi o vat. Przynajmniej połowa do ściągnięcia. Zawsze to jakieś 11% :wink:

O ile pamiętam dostałam 15% rabatu z Ceg-Toru.

Ax, mają ekipę. Płacimy 25 zł netto. Robi 7 osób od razu i uwijają się jak mrówki. Doradzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak naprawdę mogę trochę pomóc też jeśli chodzi o vat. Przynajmniej połowa do ściągnięcia. Zawsze to jakieś 11% :wink:

O ile pamiętam dostałam 15% rabatu z Ceg-Toru.

Ax, mają ekipę. Płacimy 25 zł netto. Robi 7 osób od razu i uwijają się jak mrówki. Doradzą.

Aga!! Super...jak bede sie za to zabierał( jesień) to się uśmiechnę:) Na razie nie mam koncepcji co do koloru i wzoru...:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktos chcial certyfikat energetyczny za 300zł zamiast za 450 to prosze o info. Jak razem ze mna beda 3 osoby to taka spokojnie moze byc cena. Gosc co to bedzie mi robil bedzie w Toruniu za okolo 2 tygodnie i bedzie osobiscie w kazdym domu

 

dodam tylko, ze w gorach kupa sniegu, oscypki pyszniaste, piwo tzw Zloty Bazant smakuje znakomicie a Kozel jeszcze lepiej. Zniknely sklepiki tuz za slowacka granica i trzeba po kretych i bialych drogach jechac pare kilometrow w glab. Ludzi juz malo i ogolnie w taterkach piknie jest. Z Zakopca do Torunia okolo 7 godzin jazdy - nic mniej tym razem niestety sie nie dalo ...

 

Pozdrawiam i milo Was znow "widziec" :D

 

Najlepszego przy czwartku

 

Jak byc cos bylo trzeba to w przyszlym tygodniu bede w odpowiedniej kolejnosci: Torun-Warszawa-Lublin-Zamosc-Zakopane-Krakow-Torun-Katowice-Torun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z tym certyfikatem to już ździebko za późno, bo Ci co mieli robić już zrobili.

 

czytac tempo robienia tego certyfikat wywnioskowalem ze malo kto juz go zrobil ...

 

mowilem ze 450 zeta to dla mnie zaduzo wiec postaralem sie znalezc cos taniej

 

znalazlem goscia co ma takowe uprawnienia, program i dorywczo takie wystawia

 

bedzie przejazdem w Toruniu, Bydgoszczy wiec pomyslalem sobie ze sa tacy co chca zaplacic mniej o ponad 30% niz zaproponowal nam pan z Torunia

 

slyszalem juz ze o tak niewielkie pieniadze kopii kruszyc nie warto ale:

- kopia juz zostala skruszona - wystarczy tylko sie zadeklarowac

- 150 zeta niby niewiele lecz jak to mowia "ziarnko do ziarnka"

 

reklam nie ogladam lecz zapamietalem:

 

"skoro nie widac roznicy to po co przeplacac" i to az 50% :wink:

 

jestem handlowcem, podobno niezlym wiec tak juz mam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...