Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

... bez pomiarów to i tak trochę ściema :roll:

 

wlasnie to w tym wszystkim jest najgorsze, ze placimy kase w zasadzie za scieme. tak samo potencjalny nabywca naszych domow jak i my zdajemy sobie z tego sprawe ze placimy kilka stow za cos co w naszych realizach jest jedynie pustym, bzdurnym papierem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam przy piatku 13-go

 

dzis nie wytykam nosa z biura a za kierownice nawet nie wsiadam

 

taki przesądny jestem :wink:

 

Co ty ? Serio ? Ja z kolei uwielbiam 13. Dziecię moje urodziło się 13 - co prawda nie w piątek a w czwartek ale 13 zawsze darzę sympatią:) . Poza tym przez kilka dobrych lat mieszkaliśmy pod 13-stką. Noi takie słoneczko dzisiaj ładne. Oby taki był weekend. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty ? Serio ? Ja z kolei uwielbiam 13. Dziecię moje urodziło się 13 - co prawda nie w piątek a w czwartek ale 13 zawsze darzę sympatią:) . Poza tym przez kilka dobrych lat mieszkaliśmy pod 13-stką. Noi takie słoneczko dzisiaj ładne. Oby taki był weekend. Pozdrawiam

 

serio, serio ...

 

odwolalem nawet zaplanowane na dzis jedno spotkanie firmowe :wink:

 

uwielbiamy za to wielkanoc, 3 lata temu zajac w poniedzialek wielkanocny przyniosl nam corke, choc na wczesniejszych kilku usg kilku roznych lekarzy zapewnialo, ze bedzie chlopiec :wink:

 

to byl prawdziwy prezent, wielki prezent :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... bez pomiarów to i tak trochę ściema :roll:

 

wlasnie to w tym wszystkim jest najgorsze, ze placimy kase w zasadzie za scieme. tak samo potencjalny nabywca naszych domow jak i my zdajemy sobie z tego sprawe ze placimy kilka stow za cos co w naszych realizach jest jedynie pustym, bzdurnym papierem ...

Witam.

:lol: Bzdurnym ??? wystarczy umieć czytać :wink: aby wiedzieć co spodziewać się po domku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: Bzdurnym ??? wystarczy umieć czytać :wink: aby wiedzieć co spodziewać się po domku.

Tak, przeczytać można, ale czy to będzie rzeczywiście coś warte bez pomiarów...

 

2+2=4 :wink prawda ? :wink: przy obliczeniach certyfikatu są podobne zasady, można kilka procent (dla siebie) przyjąć na fuszerki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam przy piatku 13-go

 

dzis nie wytykam nosa z biura a za kierownice nawet nie wsiadam

 

taki przesądny jestem :wink:

No tak...u mnie w aptece padł fax... w centrali server..spózniłem sie przez korki do pracy...znaczy bylem punkt 8..ciekawe co jeszcze sie zdarzy... Miłego..słonecznego piątku...który dla niektórych jest ostatnimpracującym dniem tygodnia;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...