Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

...

Piotrulex dzięki jeszcze raz za oscypki, został już tylko jeden :wink:

...

 

nie ma za co :D

 

Teraz jestem w Lublinie a jutro popoludniu bede w Zakopcu

 

10 sztuk juz zamowilem w pensjonacie

 

Pozdro z deszczowego Lublina

 

edit. to nie deszcz tylko grad z deszczem a ja w pokoju mam okno dachowe :cry: . chyba trzeba bedzie podrinkowac wieczorkiem co by sie lepiej spalo :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola, jeśli chodzi o roślinki to bradzo polecam ogrodnictwo w Szychowie pod Kowalewem. Duży wybór zdrowych drzewek i dobre doradztwo. Byliśmy wczoraj z Piotrem i zarezerwowaliśmy sobie parę rzeczy. A tak w ogóle to mam tydzień wolnego :D

 

rowniez polecam :D

 

w kwesti Certyfiaktu Energetycznego za 300zł dostalem kolejne zgloszenie i dziekuje

 

Jeszcze z 1 osoba i bedzie git :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znaczy, że już Ci działa?

a my się martwiliśmy czy uruchomią przed naszą wprowadzką, gdzieś koło września

 

a masz może coś do zmiękczania wody? w piątek robilismy badanie i okazało się że jest bardzo twarda (wynik 22) a takie urządzonko do zmiękczania kosztuje koło 3,5 tys. :roll:

Maja!

Ja nie korzystam z tej którą teraz robią..podłączylem sie rok temu do sąsiadów..sam kopałem i kładłem rury:)) A do zmiękczania wody nic nie mam..a woda jest fatalna..kamień maxymalny...zastanawiam sie na filtrami..sa na allegro..jak bede miał chwilke czasu to poszukam i podeśle link...ale duzo tańsze...kwestia kilkuset złotych...tylko nie wiem czy to spełni oczekiwania.

Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola i Krzysiek napisał:

A my wczoraj zrobiliśmy sobie wycieczkę do centrum ogrodniczego w Ostaszewie. Peeełno tam pięknych roślin, ale jak człowiek nie ma zielonego pojęcia o ich uprawie to sobie może jak na razie pomarzyć i zacząć studiować mądre pisma o tym co i jak uprawiać Ja zaczęłam poczytywać, ale w ogóle a w ogóle mnie to nie wciąga

A wracając do wycieczki to kupiliśmy sobie metrowe tuje żeby je posadzić przy ogrodzeniu frontowym. Mamy jeszcze chrapkę na rododendrona, ale nie wiem czy się porywać.

 

Z tego co wiem od mojego wujka to wiosna jest najlepszym okresem sadzenia drzewek i krzewów bo wtedy najlepiej się ,,przyjmują" i jest największe prawdopodobieństwo że przezimują bez szwanku ;)

 

ehh nie moge sie doczekać kiedy ja bede sie zajmować moim ogródkiem :)

niestety przede mną jeszcze długa droga ale projekt ogrodu już mam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...