Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

wybieracie się może na Targi Budownictwa w sobotę albo w niedzielę na Sz.Bydg.?

ktoś z Was był może w zeszłym roku albo wcześniej? bo nie wiem czy iść, czy coś ciekawego tam można zobaczyć

 

w toruniu czy w bydzi ???

w ktora sobote ?? 21 czy moze 28.03.2009

 

podaj wiecej szczegółów bo ja nigdy nie byłemale moze sie zjawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ax byłam u nich generalnie na ta chwile maja wstrzymaną produkcję i sprzedaja tylko to co mają (a maja niewiele) KObitka radziła poczekać. Od połowy kwietnia ruszaja z produkcją i maja - jak pisałam- miec większy wybór. Oprócz kostki ma być beton imitujący kamień, ale szczegółów już nie znała. Ja mocno rozmyślam o czymś takim na tarasy ponieważ u mnie żeby zrobić płytki trzeba by podnieść tarasy o 18 cm a to juz spore koszty przy prawie 70 m tarasów. Więc może takie betony kamienno podobne byłyby rozwiązaniem hmmm? Ma ktoś z was z czyms takim doświadczenia?

pozdrowionka

 

W poprzedni weekend przedstawicielka Ceg-Toru rozwoziła oferty w naszej okolicy. Kiedy podjechała do nas i zobaczyła że mamy już kostkę zatrzymała się, wysiadła z samochodu i zapytała czy może dostać jedną kosteczkę z tej naszej bo jest przepiękna. I że może oni tez kiedyś cos takiego zrobią. Hihihih może nasza kostka ich zainspirowała do zmiany produkcji. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Targi odbędą się w Centrum Targowym PARK w Toruniu ul. Sz.Bydgoska 3 w dniach 28-29 marca godziny 10-17

też nigdy nie byłam, więc chyba się przejedziemy

 

byłem rok albo 2 lata temu ... hmmm największą radość miało dziecko w balonów :-) .

Z tego co pamiętam to połowa firm to banki .

Było z 2-3 producentów okien , deweloperzy , biura nieruchomości .

Na tym etapie to juz chyba nic ciekawego. Oczywiście w tym roku może być inaczej ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poprzedni weekend przedstawicielka Ceg-Toru rozwoziła oferty w naszej okolicy. Kiedy podjechała do nas i zobaczyła że mamy już kostkę zatrzymała się, wysiadła z samochodu i zapytała czy może dostać jedną kosteczkę z tej naszej bo jest przepiękna. I że może oni tez kiedyś cos takiego zrobią. Hihihih może nasza kostka ich zainspirowała do zmiany produkcji. :)

 

Kama a co macie za kosteczkę? pokażesz? Może już pisałaś ale jakoś ciężko mi się myśli jak mi prawie dach porywa ;)

co do kostki i innych oni mają fajne rzeczy

http://www.bruk-bet.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chciałam Krzyskowi zrobić, że jak będzie mnie irytował to tam pójdzie :D :lol:

hehehe pacz a mój mnie na balkon -którego nie posiadam- próbuje wystawiać, na garaż nie wpadł jeszcze :p :lol:

 

 

Ja już nie chcę być taka niemiła jak Twój Rafał i chce mojemu Krzyśkowi daszek nad głową stworzyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ax byłam u nich generalnie na ta chwile maja wstrzymaną produkcję i sprzedaja tylko to co mają (a maja niewiele) KObitka radziła poczekać. Od połowy kwietnia ruszaja z produkcją i maja - jak pisałam- miec większy wybór. Oprócz kostki ma być beton imitujący kamień, ale szczegółów już nie znała. Ja mocno rozmyślam o czymś takim na tarasy ponieważ u mnie żeby zrobić płytki trzeba by podnieść tarasy o 18 cm a to juz spore koszty przy prawie 70 m tarasów. Więc może takie betony kamienno podobne byłyby rozwiązaniem hmmm? Ma ktoś z was z czyms takim doświadczenia?

pozdrowionka

 

W poprzedni weekend przedstawicielka Ceg-Toru rozwoziła oferty w naszej okolicy. Kiedy podjechała do nas i zobaczyła że mamy już kostkę zatrzymała się, wysiadła z samochodu i zapytała czy może dostać jedną kosteczkę z tej naszej bo jest przepiękna. I że może oni tez kiedyś cos takiego zrobią. Hihihih może nasza kostka ich zainspirowała do zmiany produkcji. :)

Kama..jak masz fotki to podeślij...szukam natchnienia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ax byłam u nich generalnie na ta chwile maja wstrzymaną produkcję i sprzedaja tylko to co mają (a maja niewiele) KObitka radziła poczekać. Od połowy kwietnia ruszaja z produkcją i maja - jak pisałam- miec większy wybór. Oprócz kostki ma być beton imitujący kamień, ale szczegółów już nie znała. Ja mocno rozmyślam o czymś takim na tarasy ponieważ u mnie żeby zrobić płytki trzeba by podnieść tarasy o 18 cm a to juz spore koszty przy prawie 70 m tarasów. Więc może takie betony kamienno podobne byłyby rozwiązaniem hmmm? Ma ktoś z was z czyms takim doświadczenia?

pozdrowionka

 

W poprzedni weekend przedstawicielka Ceg-Toru rozwoziła oferty w naszej okolicy. Kiedy podjechała do nas i zobaczyła że mamy już kostkę zatrzymała się, wysiadła z samochodu i zapytała czy może dostać jedną kosteczkę z tej naszej bo jest przepiękna. I że może oni tez kiedyś cos takiego zrobią. Hihihih może nasza kostka ich zainspirowała do zmiany produkcji. :)

Kama..jak masz fotki to podeślij...szukam natchnienia:)

 

 

Kostka Semmelrock Naturo Jasnoszary + Antracyt. Zdjęcia robione zaraz po położeniu, więc może nie najefektowniejsze. Na wiosnę będzie poprawiana a dodatkowo planujemy położyc na tarasie i przed wejściem płyty o tej samej strukturze - są również w Semmelrocku.

 

http://lh4.ggpht.com/_LT4zmnpRHX0/SVUq3UBJwfI/AAAAAAAANa0/Q1JrJr5lCbc/s800/P1050638.JPG

 

http://lh5.ggpht.com/_LT4zmnpRHX0/SVUrRSGm7uI/AAAAAAAANbc/17s3stA6oa0/s800/P1050652.JPG

 

http://lh5.ggpht.com/_LT4zmnpRHX0/SVUrhHo7KEI/AAAAAAAANb0/MpDPgCpCkRw/s800/P1050655.JPG

 

 

http://lh4.ggpht.com/_LT4zmnpRHX0/SVUrzY9BKdI/AAAAAAAANcQ/HbqREfwCtfc/s800/P1050659.JPG

 

 

http://lh4.ggpht.com/_LT4zmnpRHX0/SVUr-gQsaLI/AAAAAAAANcg/yMZl99DuOGU/s800/P1050663.JPG [/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem rok albo 2 lata temu ...

 

no ja jeszcze buduję :wink: chyba pójdę i opowiem Wam wrażenia

 

fajną macie kosteczkę, my chcieliśmy granitową ale droga jak... a ta mi się bardzo podoba, napiszcie gdzie kupowaliście

 

A mnie granit średnio - może dlatego że jest dość nierówny i ja osobiście nie wyobrażam sobie chodzenia po nim w szpilkach - hihih ale to takie babskie podejście. A ta kosteczka jest płaska a mimo to - może trochę podobna do granitu. A co do ceny - najtańsza nie jest - ale ,my trafiliśmy na super ofertę późną jesienią - kiedy jak się okazało mało kto kupuje kostkę - więc są wyprzedaże. Zamawialiśmy w Gdańsku, tak wiec nawet z transportem nie wyszło źle. Ale co do szczegółów to jedynie mój małżonek. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam w szpileczkach nie chodzę :wink: ale przecież gości nie mogę narażać na połamanie obcasików, ta koska jest naprawdę ładna

 

Daniel podaj dokładne namiary na tą kosteczkę

 

Kupowałem tutaj :

http://www.allegro.pl/item576767666_kostka_brukowa_exclusive_naturo_promocja.html

 

My zapłaciliśmy za Jasnoszarą - 59zł , oraz antracyt 65 zł (brutto - od tego jeszcze odliczyłem sobie VAT ).

Transport kosztował mnie ok 550zł , palety zwrotne.

Kostka b.dobrze zrobiona, górne 2 cm to posypka z granitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...