Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

 

Chciałam Krzyskowi zrobić, że jak będzie mnie irytował to tam pójdzie :D :lol:

hehehe pacz a mój mnie na balkon -którego nie posiadam- próbuje wystawiać, na garaż nie wpadł jeszcze :p :lol:

 

 

Ja już nie chcę być taka niemiła jak Twój Rafał i chce mojemu Krzyśkowi daszek nad głową stworzyć :D

 

O wielkoduszna :D :D :D Ty to naprawdę dobra żona jesteś!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chciałam Krzyskowi zrobić, że jak będzie mnie irytował to tam pójdzie :D :lol:

hehehe pacz a mój mnie na balkon -którego nie posiadam- próbuje wystawiać, na garaż nie wpadł jeszcze :p :lol:

 

 

Ja już nie chcę być taka niemiła jak Twój Rafał i chce mojemu Krzyśkowi daszek nad głową stworzyć :D

 

O wielkoduszna :D :D :D Ty to naprawdę dobra żona jesteś!!!!!!!!!!!!

 

A to nie wiedzialaś???

 

Dziewczyny ja rozumiem, że to śmieszne, ale zachwujcie się. Żeby od razu opluwać monitor? Co on winien? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Słuchajcie czy 30 zł zeta za punkt - chodzi o elektrykę, to dużo, mało czy standard bo mnie się wydaje że dużo, i nie wiem czy mam swojego gnębić czy szukać kogoś innego (a ten gość jakby co to może mi załatwić projekt instalacji elektrycznej + wpis do dziennika + odbiór instalacji za 250 zeta - i też nie wiem czy to mało czy dużo)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie musze zrobic frontowe ogrodzenie ( 20 m) jakiś klinkier + drewniane przęsła...tylko nie mam wykonawcy na razie..moze za słabo szukam:)

Miłej niedzieli dla wszystkich....

Olek

 

Mogę polecić http://www.rws.cba.pl/Ogrodzenia.html

 

wykonują w okolicach Torunia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie musze zrobic frontowe ogrodzenie ( 20 m) jakiś klinkier + drewniane przęsła...tylko nie mam wykonawcy na razie..moze za słabo szukam:)

Miłej niedzieli dla wszystkich....

Olek

 

Mogę polecić http://www.rws.cba.pl/Ogrodzenia.html

 

wykonują w okolicach Torunia

OOO dzieki bardzo...na pewno skorzytam:)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam odgromówke kosztowała coś koło 6 tyś i jak chcesz mam kontakt do gościa który mi to robił - jak całą elektryke w domu. Jestem BARDZO zadowolona - gość dusza człowiek i przede wszystkim nie pazerny, naprawde wiele razy miałam się okazję przekonać ze uczciwy z niego facet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o dzięki maya, proszę Cię o kontakt

 

zastanawiamy się czy robić, ale nasz domek stoi trochę na uboczu a pozatym będzie pompa ciepła i to dla niej przede wszystkim to zabezpieczenie

 

również pozdrowionka dla sąsiada, czasem Was widać przez to duże okienko :wink:

JaMajaD:)

No jak zrobie ogrodzenie to nie bedzie widać;)

Milego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...