Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Witam

Słuchajcie czy 30 zł zeta za punkt - chodzi o elektrykę, to dużo, mało czy standard bo mnie się wydaje że dużo, i nie wiem czy mam swojego gnębić czy szukać kogoś innego (a ten gość jakby co to może mi załatwić projekt instalacji elektrycznej + wpis do dziennika + odbiór instalacji za 250 zeta - i też nie wiem czy to mało czy dużo)

Pozdrawiam

 

srednio

 

ja bym szykal taniej bo nawet sobie nie wyobrazasz ile w domu jest punktow

 

zalezy co to dla niego jest punkt ...

 

ja mam elektryka co juz komus z tego forum robil proad w domku. mi zreszta tez

 

mysle ze warto zadzwonic i sie zorientowac w temacie oraz spotkac i wycenic

 

Lech - 603813887

 

Powiedzcie ze numer od Piotra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejhejhej ...

 

co tu tak cichutko :D

 

jak milo w koncu pomieszkac u siebie po dalekiej tulaczce :D

 

 

No właśnie...co taka cisza...Piotr..co tam w Polsce slychac??? Widziałeś gdzieś wiosnę???

 

Pozdrowionka

 

nie. jedynie zime. momentami nawet tylko czubki znakow drogowych bylo widac a sniezek padal, padal, padal ...

 

:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za zgloszenia na Certyfikat Energetyczny za 300zł. Mam juz wymagana ilosc osob z malym zapasem. W srode czlwowiek mi potwierdzi kiedy dokladnie bedzie w rejonie Bydgoszcz-Torun ale przewidywalnie piatek/sobota. Dam znac niebawem dzwoniac pod podane numery komorkowe

 

Jak jeszcze ktos chetny to zapraszam na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr, kiedy bedziesz teraz w okolicach IKEI? Jak cos pedziesz wiedzial, pamietaj o mnie. I jak wyglada Wasz kalendarz?

 

wczoraj wieczorem przejezdzalismy kolo jednej wracajac z wypoczynku

 

w tym tygodniu odpoczywam bo auta mam serdecznie dosc - w zeszlym tygodniu zrobilem jakies 2500km

 

w przyszlym musze byc w Szczecinie i Gdansku :D

 

NASZ KALENDARZ

28/29 goscie z zagramanicy :wink:

4/5 z tesciem planujemy i rozrysowujemy plot - to sie moze zmienic

11/12 weekend w Borach wraz ze Swietami

18/19 weekend powiedzmy w spa poza Toruniem

25/26 mamy w planie za plot sie zabrac - zalezy od pogody

2/3 duzo gosci bo 3 urodziny corki wyprawiamy

9/10 tu na razie zac zaczynaja sie wolne terminy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr, Ty masz jakieś upusty od ilości osób czy jak? :roll: :wink:

 

domyslam sie ze to zart gdyz inaczej mialbym prawo sie obrazic :wink:

 

nie wiem czy chodzi o Ikee czy Certyfikat ale to ma drugorzedne znaczenie

 

Nie mysl co inni moga zrobic dla Ciebie, pomysl co Ty mozesz zrobic dla innych ...

 

... a inni tez moze kiedys beda mogli Ci pomoc :D

 

Jesli Certyfikat to mialem znalezc minimum 3 osoby aby uzyskac taka cene. Chcialem to zrobic za mniej niz 450 i udalo sie ale jak widac nieco musialem o tym popisac - robilem wiec to glownie dla siebie a przy okazji i inni zaoszczedzili nieco kasy. W Bydzi chca za to 700 zeta :wink:

 

Jesli Ikea to czesto bywam na jedzeniu czy drobnych zakupach i rozmumiem osoby ktore nie musza wloczyc sie po europie czy polsce "za chlebem" a w Toruniu jak wiemy Ikei nie ma. skoro kupuje energooszczedne zarowki dla siebie to czemu nie mam przy okazji znajomym kupic lamp jak czynilem tym razem w Krakowie? Spodobaly im sie nasze i poprosili. ja problemu nie wiedze a Ikea pomimo ze rejestruja moja karte Ikea Family to rabatow za duze czy czeste zakupy raczej nie przewiduje

 

Uffffff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no toć pewnie, że żart :D

 

nie lubie takich zartow :wink:

 

Polska to bardzo dziwny kraj i jak ktos robi cos bezinteresownie dla innych to faktycznie mocno podejzane i co najmniej nielogiczne :cry:

 

madzialence kiedys kupilem krzeselko w Ikei, nawet podjechalem aby zawiezc jej do domu - dzieki temu mam w domku swietny stol i krzesla :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...