Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Piotrulex, mnie nie musisz przekonywać do robienia czegoś bezinteresowanego dla innych. Wierz mi, biedne rodziny, którym pomagam razem z forumowiczami nie maja jak się odwdzięczyć. Nie dają nic poza satysfakcją, że można było komuś pomóc. Jest dużo ludzi na forum także na naszej grupie, które tym rodzinom pomagały nikomu się nie chwaląc. Nawet nie wiesz jaka była radość ludzi, którzy dostali meble, komputer dla dziecka....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

to ja jeszcze bezinteresownie dam linka do sprawdzonego goscia od herbat i przypraw z allegro. jak sie kupuje za 100 zeta to transport gratis

 

http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1133560&order=b

 

dokonywalismy juz chyba z 3 zakupow u niego i caly czas jestesmy zadowoleni. ostatnio do biura byla paczka za ponad 300 zeta tak sie ludzie rozpili herbatek. paczki 50-ki herbatek dobrze wchodza do takich malych sloiczkow z ikei sprzedawanych chyba po 4 sztuki :wink: za 10 zeta zapakowanych razem w podluzny szary kartonik :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja dalej w sprawie bezinteresowności, skoro tak już sobie pomagamy :) mogę Wam zaoferować np.

 

jakby ktoś reflektował coś ze Stanów np. aspirina bayera (ax99 tylko proszę nic nie mów.... :wink: ) albo z Indii np. maści i kremy Himalaya to można pisać może coś w niedługim czasie da się załatwić

 

no z Indii także przyprawy np. Masala do kurczaka (pycha) jak ktoś lubi jedzenie co pali dwa razy i różnorodne herbatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... albo z Indii np. ...

 

... słonia?

 

Kiedys corce, jak chciala cos abstrakcyjnego to ja mowilem ze chce slonia

 

np. o 22.00, tata ja chce na basen to ja, ze ja chce slonia

 

ostatnio jak prosilem zeby byla grzeczna to stwierdzila, ze ona chce slonia dajac mi jasno do zrozumienia, ze to o co ja prosze jest rownie abstrakcyjne :D . Dobry jestem z negocjacji i zachowuje kamienna twarz ale mele dzieci i ich prosta inteligencja mnie rozwalaja :wink:

 

da rade słonia?

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... zależy jakiego, coś co się da przewieźć w bagażu podręcznym :wink:

 

dostałam super słonia, ręczna robota, w kamieniu, ma ażurkowy tułów a w środku drugi słoń a w nim jeszcze jeden - śliczniutkie

 

A Marihuana, Haszysz...po 200g :)))

Lecisz osobiście??? Zazdroszcze.....jak znajdziesz dobrą Indyjską Herbatke...to wpadne kiedys na Porzeczkową na herbate;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam przy wtorku :wink:

 

co do smieci pobudowlanych to oczywiscie nie pomoge a jedynie napisze jak to bylo u nas. w kazdy weekend bedac na budowie segregowalismy smieci i wynosilismy/wywozilismy do pojemnikow przeznaczonych do tego celu. wiekszosc segregacji podlega. suporez zawiezlismy znajomemu na utwardzenie drogi przu okazji jak kolo niego przejezdzalismy, nieco gruzu poszlo w tarasowe schody,wejsciowe schody czy podklad zjazdu do garazu. dokupilismy sobie dodatkowy awaryjny ruszt do kociolka i drewnem sobie przepalalismy wieczorami. wywiezienie calosci smieci po ponad 200-tu metrowym domu kosztowalo nas 0,00zł

 

W kwestii Indii to jesli mozna poprosze z 50/100g najzwyklejszej czarnej herbaty - tylko takie oryginalnej indyjskiej :D . nie wiem jaka tam u nich najpopularniejsza i najabardziej Indyska z indyjskich wiec pozostawiam wolna reke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kwestii naszych azjatyckich przyjaciół to osobiście nie latam:) ale bliska mi osoba troszkę tuła się po świecie (dlatego tez w domku robimy wszelkie udogodnienia cobym np. sama nie musiała dokładać do pieca itd)

jeśli chodzi o herbatkę czarną to akurat mam w domku zapas z ostatniego wyjazdu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

czy ktos wie jak sprawuje się firma "FHU Prestige D&B" producent okien? Bo nie wiem czy brać od nich okna czy nie?

 

nie wiem czy producent czy posrednik

 

jesli to Ci co kiedys byli na roku chelmiskiej a dlugiej a teraz chyba na mickiewicza to dobrze. okna maja tanie, solidny monytaz, itd. kupowalem od nich okna do mieszkania ktore wynajmujemy studentom. symopatyczne malzenstwo tak chyba nieco po 30-tce. laska prowadzi biura a koles z kims tam jeszcze jezdzi i montuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...