Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

W kwesti Certyfikatu energetycznego za 300zł

 

Facet zapowiada ze na 100% bedzie to przyszly piatek-sobota-niedziela (3,4,5). Bedzie prowadzil przebudowe jednego z moich klientow w poznanskim starym browarze i na weekend ma zostac w toruniu lub bydgoszczy. w sumie jest nas juz 7 osob na ten dokument i caly czas mozna zglaszac na PW. ma napisac mi maila w jakie dni w jakich godzinach gdzie moze byc. z racji ze bedzie 3 dni to jest szansa na otrzymanie certyfikatu juz dnia nastepnego :D . jak cos wiecej sie dowiem dam znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my skończyliśmy przygotowywać tył pod sianie trawy. Posadzone drzewka, ziemia przegrabiona i czeka na ziarenka :D

Wczoraj było u nas ktoś spod Wąbrzeźna kto chce budowac dom taki jak nasz i znalazł nas na muratorze. Przyznać mi się tu, no kto to był :wink: Ja akurat wyskoczyłam do Szychowa po brakujące 24 sztuki bukszpanu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, ale masz fajowo, trawę już będziesz mieć :)

Wprawdzie posadziłam już dwa drzewka i ze dwa krzaki, ale do ogródu to mi jeszcze daleko :)

W piatek kupiłam trzy wielkie donice i pokupowałam do nich iglaki, a wczoraj wzięłam się do sadzenia i muszę powiedziec, że ładnie się prezentują :) Zadowolona z siebie jestem :D

 

Madzia, Krzewuszka wsadzona, zobaczymy co z niej będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr to ja pisałam, ale gośc, który to podpisywał już u nas nie pracuje. Spróbuję ustalić kto jeszcze mógłby to zrobić. Wiem, że ktos juz do mnie pisał w tej sprawie pisał na pw, ale wykasowałam i nie wiem kto :roll:

 

ooooo

 

to szkoda

 

jak bedziesz mogla cos pomoc w tej sprawie to poprosze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzialenka, jak już tak radzisz w sprawie ogrodów to ja też poproszę: mam na działce kopiec z rozsączeniem od oczyszczalni. Podobno powinien być czymś przykryty, żeby nic na nim nie rosło. Czym to przykryć, żeby przyzwoicie wyglądało? Czym obsadzić kopiec dookoła, żeby go zakryć, a jednocześnie rośliny nie mogą mieć zbyt dużych korzeni i muszą lubić dużą wilgoć. Z góry dzięki za wszelkie sugestie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale prosze przypomniec ktora z sympatycznych kolezanek informowala, ze pracuje w firmie gdzie wystawiaja dokumenty odbioru wod-kan potrzebne do odbioru budynku w jakiejs atrakcyjnej cenie. Z racji ladnej pogody moze w koncu wezme sie za to :wink: tak samo jak za sprzatanie dzialeczki :D

 

Jeśli kwota 150 zł Cię satysfakcjonuje to ja Ci mogę podać tego co nam robił odbiór wod - kan i CO. Pan nazywa się Lutkiewicz tel. 697 540 849.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...