Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

no my działkę, którą dostaliśmy od moich rodziców sprzedaliśmy i kupiliśmy 2 km dalej. Pomimo, że z moimi rodzicami bardzo się zgadzamy i nie ma żadnych awantur. Stwierdziliśmy, że życie 2 km dalej będzie dla wszystkich lepsze niż życie 200 m dalej. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no my działkę, którą dostaliśmy od moich rodziców sprzedaliśmy i kupiliśmy 2 km dalej. Pomimo, że z moimi rodzicami bardzo się zgadzamy i nie ma żadnych awantur. Stwierdziliśmy, że życie 2 km dalej będzie dla wszystkich lepsze niż życie 200 m dalej. :D

 

u nas nie bylo wolnych dzialek "nieco"dalej chyba ze z jakimis mankamentami. chcielismy w tej wiosce i tyle. to ma tez swoje plusy jak np. mala jest przeziebiona i siedzi w domku tak jak np. dzis ...

 

niby 300m ale mamy inna ulice, nie widzimy sie ani troche i oczywiscie nie slyszymy. oddziela nas cale osiedle :D . po sasiedzku tez bym nie chcial ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapowiada się sianie trawy w weekend :D

Dziś przed 7 byłam w Szychowie po kolejne 6 worków kory, żeby obsypać drzewka jeszcze przed sianiem trawki.

Aga..u mnie też...w sobote mam zamiar siać...Jaką masz trawe?? gdzie kupiłaś...Szukam jakiejs dobrej w przystępnej cenie;)

Pozdrowionka z rana;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my mieliśmy korę z Szychowa. Jak zabrakło to mąz pojechał kupić do Kaszczorka koło stadniny koni. Wyłożył to pod drzewka i ...dziś będzie ściągła. Obrzydliwa, gruba i cholernie droga. Dlatego jechała dziś do Szychowa, żeby mieć tą sama korę. Jeśli chodzi o trawę to murawa sportowa z Iławy kupiona w centrum ogrodniczym Stihl w Grębocinie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszce juz mowilam, ale powtorze jeszcze dla wszystkich.

 

NA SIENIE TRAWY JEST ZA WCZESNIE. W NOCY SA JESZCZE PRZYMROZKI.

 

Poczekajcie jeszcze ze dwa tygodnie. Trawe zaleca sie siac najwczesniej pod koniec kwietnia. I ja tak zrobie.

 

a mozna siac jakos na jesieni, po lecie?

 

ma to sens?

 

kiedy najpozniej mozna sieac trawe aby jej jnie zmarnowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, zrobisz jak zechcesz. Tylko pamietaj, ze przymrozki bywaja i w polowie maja. Dlatego tez niektore rosliny sadzie sie do gruntu po 15 maja.

 

Piotr, trawe mozna siac generalnie przez cale lato, ale w upaly moze ona sie spalic - zwlaszcza mloda. Ja swoja sialam w zeszlym roku 1 wrzesnia i to byl strzal w 10. Pieknie wzeszla i rozrosla sie. Swietnie przezimowala. Zrobie dzis zdjecie, to Ci podesle. A jak wolisz w realu, to czekan na propozycje terminu - z tego co pamietam to pewnie w maju. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..

Piotr, trawe mozna siac generalnie przez cale lato, ale w upaly moze ona sie spalic - zwlaszcza mloda. Ja swoja sialam w zeszlym roku 1 wrzesnia i to byl strzal w 10. Pieknie wzeszla i rozrosla sie. Swietnie przezimowala. Zrobie dzis zdjecie, to Ci podesle. A jak wolisz w realu, to czekan na propozycje terminu - z tego co pamietam to pewnie w maju. :wink:

 

Dziekuje, ja zawsze chetnie na spotkanie :D

 

W ten weeekend gosc od certyfikatu jeszcze do nas zawita choc nie wiem jakiego dnia, maja tez przyjechac tesciowie na pogadanke o płocie :wink:

 

termin 18-19 kwietnia moze nam sie zwolni z braku czasu na dluzszy wyjazd

 

Moze do wrzesnia damy rade nieco sie ogarnac i faktycznie tyle podlewac trawki nie bedzie trzeba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...