Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Agnieszce juz mowilam, ale powtorze jeszcze dla wszystkich.

 

NA SIENIE TRAWY JEST ZA WCZESNIE. W NOCY SA JESZCZE PRZYMROZKI.

 

Poczekajcie jeszcze ze dwa tygodnie. Trawe zaleca sie siac najwczesniej pod koniec kwietnia. I ja tak zrobie.

hmm...może i racja.....Madzialenka...ciut sie wstrzymac nie zaszkodzi...w nocy -3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Kupiliśmy w Leroy Merlin bujaczkę dla Zuzi :) Taki trochę nieplanowany zakup, ale sie ciesze jak dzieciak normalnie. Jutro chyba bedzie montowana. Dobrze, że my mamy tego kombiaka, bo bez niego ani rusz. Tak go dzis zapakowalismy w Leroyu, że wyglalismy jak w reklamie Ikea :lol: Ja to trochę się wstydziałam z tym wszystkim jechać. Szkoda, że fotki nie pstryknęłam, bo mielibyście ubaw po pachy :D

 

Madzia, Tamaryszek przesadzony na nowe miejsce. Mam nadzieję, ze bedzie mu w nowym miejscu dobrze ;)

Zaczęłam walkę z terenem pod trawnik tzn. Rundapem zaczęłam działać. Teraz trochę odpoczynku od prac w ziemi.

 

W przyszłym tygodniu maja wchodzić z elewacją. A my mamy dylemat co do koloru :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tak

 

kooooooombiaczki sa najlepsze :D

 

mi to w sumie juz nierobi jaka marka, model czy kolor - wazne aby byl to kombiaczek :lol:

 

Chcialem tylko poinformowac ze w piatek wylaczylismy kociolek a ustawioan tempetaturka w domku nie spadla. sprzatamy dzialke i garaz wiec cale drzewsko laduje na awaryjnym ruszcie grzejac wode i lazienke przed wieczornym kapaniem mlodej. w koncu sie pozbedziemy niepotrzebnych juz stempli :D :wink:

 

kooooooombi - jedyny sluszny wybor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u nas dziś zaczynają pracować Krasnale - namiar od Nastki, dzięki Natalia :D

aha i chcę podziękować za namiar na firmę Terrabud od posadzek, szybko sprawnie, piękna równa posadzka. Za wyjątkiem jednego małego incydentu - po wylaniu posadzek, jak juz panowie stali i podziwiali swoje dzieło, pies sąsiadów zrobił sobie rundkę po naszym salonie :lol: teraz to jest śmieszne, ale wtedy wszyscy byli wściekli. Ślady zostały zatarte oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już jest powód,

czytaliście w Nowościach chyba piątkowych o tej bąblownicy? dziewczyna zjadła jagody w lesie i ciężko się rozchorowała, straszne, w życiu juz nie zjem jagód

 

nic tylko sie zaszczepic ...

 

i na raka szyjki macicy (ja nie moge :wink: ), na grype, na zoltaczke, na pneumokoki to chyba juz dawno itd ...

 

nie pamietam abym kiedykolwiek sie szczepil na cos ponad obowiazkowego a wychowalem sie jakies 100m od sporego kiedys lasku w ktorym spedzalem spora czesc wakacji robiac domki na drzewach i wloczac sie z psem ...

 

nie popadajmy w paranoje, zawsze bedzie cos na co akurat sie nie zaszczepilismy :cry:

 

ps. pod takimi art jak o bamblownicy w nowosciach wcale bym sie nie zdziwil jak bym zobaczyl dopisek - tekst sponsorowany :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...