Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Ja osobiście jestem zaszczepiona na WZW i teraz będę szczepiona na KZM. Nie popadam w paranoję, jest to racjonalna i przemyślana decyzja. 8)

 

pewnie

 

skoro cos sie robi to najpierw sie o tym mysli. jesli juz zrobilas to zapewne przemyslalas

 

jakby nikt sie nie szczepil to firm farmaceutycznych nie bylo by stac nawet na spoty reklamowe czy szkolenia w cieplejszych rejonach swiata dla "najlepszych" lekarzy juz nie mowiac o reszcie :wink:

 

kazdy ma inne podejscie do zycia a statystycznie predzej spadne ze schodow poslizgnawszy sie na skorce banana niz akurat trafie na takiego wrednego kleszcza. tak juz nieco ironicznie podobno nie ma szczepionki na takie bezpanskie bananowe skorki :wink:

 

PS. co by nie bylo ze mysle nieperspektywicznie to jestem dosc wysoko ubezpieczony z dodatkowa opcja na wyjazdy zagraniczne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jestem zaszczepiona na WZW i teraz będę szczepiona na KZM. Nie popadam w paranoję, jest to racjonalna i przemyślana decyzja. 8)

 

pewnie

 

skoro cos sie robi to najpierw sie o tym mysli. jesli juz zrobilas to zapewne przemyslalas

 

jakby nikt sie nie szczepil to firm farmaceutycznych nie bylo by stac nawet na spoty reklamowe czy szkolenia w cieplejszych rejonach swiata dla "najlepszych" lekarzy juz nie mowiac o reszcie :wink:

 

kazdy ma inne podejscie do zycia a statystycznie predzej spadne ze schodow poslizgnawszy sie na skorce banana niz akurat trafie na takiego wrednego kleszcza. tak juz nieco ironicznie podobno nie ma szczepionki na takie bezpanskie bananowe skorki :wink:

 

PS. co by nie bylo ze mysle nieperspektywicznie to jestem dosc wysoko ubezpieczony z dodatkowa opcja na wyjazdy zagraniczne :D

 

Tylko że żaden ubezpieczyciel nie wypłaci ci odszkodowania za wymioty i biegunkę spowodowaną zmianą flory bakteryjnej na takich wyjazdach a szczepienie na WZW może takie objawy złagodzić. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

PS. co by nie bylo ze mysle nieperspektywicznie to jestem dosc wysoko ubezpieczony z dodatkowa opcja na wyjazdy zagraniczne :D

 

Tylko że żaden ubezpieczyciel nie wypłaci ci odszkodowania za wymioty i biegunkę spowodowaną zmianą flory bakteryjnej na takich wyjazdach a szczepienie na WZW może takie objawy złagodzić. Pozdrawiam

 

nie chcialbym polemizowac bo widze, ze wiesz jaka mam polise :wink:

 

jesli z powodu wymiotow czy biegunki spedze choc minute nawet w "zwyklej" przychodni lekarskiej i bedzie to w jakikolwiek sposob udokumentowane (najlepiej rachunkiem za usluge) to owszem wyplaci :wink:

 

w taki piekny, sloneczny dzien proponuje nie drazyc dalej tematu z ktorego i tak nic dobrego nie wyniknie :D

 

szukam slupkow na plot

 

80x80 grubosc scianki 5mm znalazlem za 36brutto/mb + ciecie 5 zeta od sztuki

 

ktos podpowie gdzie warto sie o stal zapytac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

PS. co by nie bylo ze mysle nieperspektywicznie to jestem dosc wysoko ubezpieczony z dodatkowa opcja na wyjazdy zagraniczne :D

 

Tylko że żaden ubezpieczyciel nie wypłaci ci odszkodowania za wymioty i biegunkę spowodowaną zmianą flory bakteryjnej na takich wyjazdach a szczepienie na WZW może takie objawy złagodzić. Pozdrawiam

 

nie chcialbym polemizowac bo widze, ze wiesz jaka mam polise :wink:

 

jesli z powodu wymiotow czy biegunki spedze choc minute nawet w "zwyklej" przychodni lekarskiej i bedzie to w jakikolwiek sposob udokumentowane (najlepiej rachunkiem za usluge) to owszem wyplaci :wink:

 

w taki piekny, sloneczny dzien proponuje nie drazyc dalej tematu z ktorego i tak nic dobrego nie wyniknie :D

 

 

Sam zacząłeś go drążyć :) - a teraz się wycofujesz. Więc tylko na zakończenie - wolę zaszczepić się na WZW i cieszyć się wypoczynkiem, niż spędzić czas w przychodni ale mieć pewność że do stanę za to kasę. Ale zapomniałam że przecież w Chorwacji zemsta faraona nie grozi. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sam zacząłeś go drążyć :) - a teraz się wycofujesz. Więc tylko na zakończenie - wolę zaszczepić się na WZW i cieszyć się wypoczynkiem, niż spędzić czas w przychodni ale mieć pewność że do stanę za to kasę. Ale zapomniałam że przecież w Chorwacji zemsta faraona nie grozi. Pozdrawiam.

 

hmmmmm

 

mowisz?

 

ja to prosty chlopak ze wsi jestem w dodatku niebardzo majetny wiec zmiana flory bakteryjnej na wczasach czy sluzbowym wyjezdzie mi nie grozi. zreszta nawet za mlodu jadlem zielone jablka z drzewa popijajac woda ze strumyka a do dzis dnia najlesze sliwki i agrest to jeszcze takie twarde i niedojzale. efektow o ktorych piszesz nie mialem. twardy zawodnik ze mnie.

 

wole sie nie szczepic - i caly czas cieszyc sie wypoczynkiem :wink:

 

Niestety, stac mnie jedynie na Chorwacje, nic na to nie poradze. W innych krajach w zasiegu powiedzmy 24 godzin autem nic mnie nie urzeklo

 

Zreszta gdzie nie moge dojechac wlasnym autem w 24 godziny poprostu nie jezdze a samolotami nawet sluzbowo nie latam - moze kiedys mi przejdzie :cry:

 

ja sie nie wycofuje - tylko sensownego celu nie widze :D

 

nie mam zwyczaju odpuszczac no chyba, ze widze spadek poziomu przeciwnika. nie mam ambicji dyskutowac na poziomie ponizej przecietnej ...

 

:D

 

EDIT

 

zemsta faraona jakos tak glownie z egiptem mi sie powiazalo - przepraszam lecz moim zdaniem w zestawieniach z cro moim zdaniem wypada raczej blado :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sam zacząłeś go drążyć :) - a teraz się wycofujesz. Więc tylko na zakończenie - wolę zaszczepić się na WZW i cieszyć się wypoczynkiem, niż spędzić czas w przychodni ale mieć pewność że do stanę za to kasę. Ale zapomniałam że przecież w Chorwacji zemsta faraona nie grozi. Pozdrawiam.

 

hmmmmm

 

mowisz?

 

ja to prosty chlopak ze wsi jestem w dodatku niebardzo majetny wiec zmiana flory bakteryjnej na wczasach czy sluzbowym wyjezdzie mi nie grozi. zreszta nawet za mlodu jadlem zielone jablka z drzewa popijajac woda ze strumyka a do dzis dnia najlesze sliwki i agrest to jeszcze takie twarde i niedojzale. efektow o ktorych piszesz nie mialem. twardy zawodnik ze mnie.

 

wole sie nie szczepic - i caly czas cieszyc sie wypoczynkiem :wink:

 

Niestety, stac mnie jedynie na Chorwacje, nic na to nie poradze. W innych krajach w zasiegu powiedzmy 24 godzin autem nic mnie nie urzeklo

 

Zreszta gdzie nie moge dojechac wlasnym autem w 24 godziny poprostu nie jezdze a samolotami nawet sluzbowo nie latam - moze kiedys mi przejdzie :cry:

 

ja sie nie wycofuje - tylko sensownego celu nie widze :D

 

nie mam zwyczaju odpuszczac no chyba, ze widze spadek poziomu przeciwnika. nie mam ambicji dyskutowac na poziomie ponizej przecietnej ...

 

:D

 

W tym wypadku to chyba nie ambicji a argumentów nie masz :) A tekst o wysokim ubezpieczeniu w kontekście tego co napisałeś powyżej jest co najmniej funny. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W tym wypadku to chyba nie ambicji a argumentów nie masz :) A tekst o wysokim ubezpieczeniu w kontekście tego co napisałeś powyżej jest co najmniej funny. Pozdrawiam

 

skoro tak mowisz to prosze ...

 

nie wiem z jakiego powodu ciagniesz dalej ale jesli juz to robisz to dawaj:

 

- jakich argumentow nie mam?

 

- co to znaczy wedlug Ciebie wysokie ubezpieczenie?

 

- jakie zestawienie faktow Cie bawi?

 

Prosba - nie cytuj za wiele bo burdel sie robi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W tym wypadku to chyba nie ambicji a argumentów nie masz :) A tekst o wysokim ubezpieczeniu w kontekście tego co napisałeś powyżej jest co najmniej funny. Pozdrawiam

 

skoro tak mowisz to prosze ...

 

nie wiem z jakiego powodu ciagniesz dalej ale jesli juz to robisz to dawaj:

 

- jakich argumentow nie mam?

 

- co to znaczy wedlug Ciebie wysokie ubezpieczenie?

 

- jakie zestawienie faktow Cie bawi?

 

Prosba - nie cytuj za wiele bo burdel sie robi :wink:

 

Cytuję bo się odwołuję do Twoich wypowiedzi. I nie ekscytuj się tak bardzo. Mieliśmy już nie ciągnąć dyskusji bo jest ona poniżej Twojego poziomu - wiec po co ja kontynuujesz. Rozumiem - musisz mieć ostatnio słowo. A o wysokim ubezpieczeniu Ty napisałeś . I fakt że piszesz to na forum tak bardzo mnie rozbawił ze pozwoliłam sobie na tą wymianę zdań. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuję bo się odwołuję do Twoich wypowiedzi. I nie ekscytuj się tak bardzo. Mieliśmy już nie ciągnąć dyskusji bo jest ona poniżej Twojego poziomu - wiec po co ja kontynuujesz. Rozumiem - musisz mieć ostatnio słowo. A o wysokim ubezpieczeniu Ty napisałeś . I fakt że piszesz to na forum tak bardzo mnie rozbawił ze pozwoliłam sobie na tą wymianę zdań. Pozdrawiam

 

nie czytasz ze zrozumieniem

 

z jakiegos nieznanego mi powodu szukasz zaczepki lapiac pojedyncze slowa nie starajac sie nawet zrozumiec sensu wypowiedzi

 

proponuje choc jeszcze raz przeczytac o odpuszczeniu gdy rozmowa traci poziom :wink: . jak nie zrozumiesz to jeszcze sie obrazisz wiec postaraj sie, to taka moja mala prosba :wink:

 

pa

 

na dzis to moze podziekuje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego przy wtorku :D

 

Wczoraj przy 2-godzinnym paleniu w kociolku podczas porzadkowania podworeczka podgrzala mi sie CWU z 30 do 75 stopni + puszczenie ciepelka na dom

 

w tym czasie zjaralem jakies 2 stemple

 

bede mial pewnie niebawem balustrade na tarasie. musi byc drwniana. wybor padl na olszyne. z tych tanich podobno przyzwoita

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze ja jak zwykle sie wylamie nie bedac w tym wcale oryginalny i powiem ze kilkudniowe przewidywanie pogody to jak dla mnie bzdura. Wychodze z zalozenia ze skutecznie mozna przewidziec 48 godzin do przodu a reszta to gdybanie mogace sie sprawdzic lub nie

 

nie lubie sie sugerowac czyimis domyslami wiec staram sie uwagi na to nie zwracac - zwykle dobrze na tym wychodze, choc i tak statystyczniue 50/50 to calkiem sporo :wink:

 

ps. podobno lipiec w tym roku upalny ma byc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trawke to sobie podlejesz rozwijajac pasje ogrodnicza - z reszta taka zadbana i dogladana lepiej choc woniej rosnie, a deszcz niech nie pada - przynajmniej do listopada !

Ubiegly weekend rozpoczalem sezon budowlany 2009 - w tym roku planuje sporo samodzielnie z wykonczenia wiec robota pojdzie bardzo wolno, a w przyszlym roku moze posadze trawke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...