Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Piotrulex, mogę dać jeszcze namiar na naprawdę dobrego hydraulika. nie podawałam go wcześniej do kanalizy, bo facet nie miał czasu. Ale teraz pytałam i ma trochę wolnego. Jeśli ktoś potrzebuje hydraulików to polecam swoich!

 

numer zawsze sie przyda

 

dwoch ma zrobic wyceny a jeden ktorego namiary dostalem na forum mial podjechac ale niestety tego nie zrobil i moich telefonow nie odbieral przez kolejne 2 dni :(( - bywa i tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrulex, mogę dać jeszcze namiar na naprawdę dobrego hydraulika. nie podawałam go wcześniej do kanalizy, bo facet nie miał czasu. Ale teraz pytałam i ma trochę wolnego. Jeśli ktoś potrzebuje hydraulików to polecam swoich!

 

Jeśli gość może zrobić przyłączne wodne i kanalizacyjne do sieci gminnej to też chętnie bym skorzystał z namiarów. :)

Do hydrauliki w domu na jesieni pewnie będę miał ekipę (razem z ciepłem) - ale niedługo będzie zalewana posadzka i trzeba rury wpakować pod spód i przy okazji można zrobić przyłącze.

 

Pozdrawiam :lol:

 

Thomass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis dostalem wycene swoich okien w 2M - wiem ze ktos z was kupowal u nich - jakiego rzedu rabat mozna u nich wytargowac?

 

Dokładnie nie powiem jaki to był rabat, ale spory. Przed końcową decyzją zakupu okien sprawdziłam kilka innych firm i różnica w cenie okazała się niewielka, a myślę, że jakość i wykonanie oraz montaż jest naprawdę ok!

Ja jestem bardzo zadowolona, mam jeszcze od nich rolety zewnętrzne i bramę garażową i jest super. Poza tym okna kupujemy raz na kilka długich lat. :p

 

Czy ktoś ma namiary na dobrego i niekoniecznie bardzo drogiego :wink: gościa od kładzenia płytek. Będę wdzięczna.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od wczoraj robia nam wiezbe. jestem sluzbowo na podhalu. dzis bylem 2 razy na slowacji bo przypomnialo mi sie ze gtrzeba bedzie wiencowe urzadzic :)). zakupilem 2 litry wodeczki za niecale 200 koron/1 litr

 

dobrze zrobilem bo dzwonil glowny wykonawca ze w sobote koncza i mam wodke oraz niestety kase szykowac :))

 

styropian kupilem we wtorek rano przed wyjazdem w prostyr na lipnowskiej - 8cm frezowany za 181 zeta/metr szescienny

 

cena mysle przyzwoita i obsluga tez OK

 

przy okazji polecam pensjonat nataneal czy jakos tak w Łopusznej k/Nowego Targu. saun, basen, korty, tenis stolowy i inne atrakcje a pokoj 2-osobowy za 80 zeta

 

idealnie aby odpoczac po trudach budowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie gdzie mozna kupic tanio siatke lesna oraz paliki drewniane na tymczasowe ogrodzenie ?

 

 

NA ALLEGRO KROJą JAK SIę DA

PROPONUJę W OBI- JEST 60 Zł TANIEJ NA 50MM

 

POZDRO

ARTUR

Na pewno zależy to od sprzedawcy. Ja zamierzałam kupic w OBI bo była podobno promocja - ale niestety okazalo sie że siatka jest tylko w gazetce, a na allegro kupiłam siatkę wysokości 2m za niecałe 180 zł/50m w tym przesyłka kurierska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wydawalo mi sie ze teren budowy wg przepisow budowlanych musi byc ogrodzony ale byc moze myle sie i dlatego siatka lesna jest najtanszym rozwiazaniem. Zgadzam sie ze jak ktos chce wejsc to zadne ogrodzenie nie jest mu przeszkoda :-)

 

My zrobiliśmy sobie ogrodzenie. Wbiliśmy paliki, za chyba 30 szt (1,5 m wys) zaplaciliśmy 50 zł. I ogrodziliśmy nasz teren taśmą, którą dostaliśmy od znajomych gratis. Wydaje mi się, że według przepisów teren powinien być ogrodzony, bo jest to teren budowy i powinna wisieć tabliczka, że nieupoważnionym wstęp wzbroniony (której u nas brak :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...