Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

W weekend wyłączyliśmy ogrzewanie. Wstajemy sobie w niedzielę, a tu ciepłej wody nie ma :roll: . Okazało się, że "fachofcy" od ogrzewania połączyli jakoś boiler z ogrzewaniem i jak przełączamy guziczek na tryb letni, to woda nam też się nie grzeje :wink: . Dziś mają przyjechać to naprawić. Nie można zrobić od razu dobrze :-? .

Po weekendzie oczywiście zakwasy, bo sprzątaliśmy na działce i się natachałam jak dzika :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

bedzie tyrzeba trafic miedzy slupkami bramy o szerokosci chyba 3,40 czy 3,20 :wink:

My od poczatku musimy celowac pomiedzy slupki 2,95 i jakos idzie, gorzej maja kierowcy malych ciezarowek, a wieksze to niestety wyrzucaja przed brame i dalej taczka :(

Co do tynkow, to mam oferte dla wszystkich budujacych - zostalo mi kilka workow tynku Goldband Knaufa, cena wywolawcza to 80% ceny. Jak polezy kilka lat to zapewne tylko na latanie dziur na drodze sie nada :(

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was tez tak wieje, czy tylko moja Krobia jakaś specyficzna jest ;) Normalnie dach mi zaraz porwie ;)

 

nie wiem jak "u mnie" ale w okolicach fabryki gdzie pracuje dyma niezle. chcialem dzis nieco popielic ale przy takim wietrze to troche klopotliwe zajecie ...

 

w najblizszy weeken mamy wieksza impreze wiec mam nadzieje ze grilla z tarasu mi nie porwie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was tez tak wieje, czy tylko moja Krobia jakaś specyficzna jest ;) Normalnie dach mi zaraz porwie ;)

 

nie wiem jak "u mnie" ale w okolicach fabryki gdzie pracuje dyma niezle. chcialem dzis nieco popielic ale przy takim wietrze to troche klopotliwe zajecie ...

 

w najblizszy weeken mamy wieksza impreze wiec mam nadzieje ze grilla z tarasu mi nie porwie :wink:

 

Juz sie bałam, że to tylko tutaj tak daje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danielu..jak zrobisz frontowe to podeślij fotki;)))

Pozdrawiam;)

 

 

W końcu mogę zamieścić obiecane fotki.

Na zdjęciach nie ma jeszcze napędu - był montowany w piątek .

 

http://lh3.ggpht.com/_LT4zmnpRHX0/SfFrhX6UXzI/AAAAAAAAQfU/FOnSAlXOivA/s800/P1070096.JPG

 

 

http://lh6.ggpht.com/_LT4zmnpRHX0/SfFrlTOD6jI/AAAAAAAAQfw/Kw_PTXZcHeI/s800/P1070099.JPG

 

 

 

http://lh5.ggpht.com/_LT4zmnpRHX0/SfFrtmFVfBI/AAAAAAAAQgY/p9U3MkmQqOY/s800/P1070104.JPG

 

 

 

http://lh4.ggpht.com/_LT4zmnpRHX0/SfFrx_YnxKI/AAAAAAAAQgo/br6OKsXTrOI/s800/P1070106.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje ekipy od tynków cementowo-wapiennych z agregatu. Jeśli macie ekipe godną polecenia to prosze o namiary.

 

Podobno są ekipy które robią taki tynk od razu pod malowanie - gładzą/filcują czy jak to sie nazywa, że jest baaardzo równa powierzchnia - coś słyszeliście o tym?

Wolałbym dopłacić kilka złotych a nie mieć gipsowych.

 

ps.

Czy są ekipy które robią tynk c-w robiony w 3 etapach,tj obrzutka,narzut i szlichta z drobnego piasku zatarta pacą filcową ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Czy ktoś spotkał się z rozbojem w biały dzień - za papiery z gminy żeby móc się podłączyć do sieci wod-kan zawołali :o 3600zł :o (nie są to warunki przyłącza) no i oczywiście nie ma możliwości obejścia tych papierów!! Bez nich nie będzie wody, a u mnie sucho jak na pustyni - wczoraj panowie kopali i się nie dokopali - sama glina.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Czy ktoś spotkał się z rozbojem w biały dzień - za papiery z gminy żeby móc się podłączyć do sieci wod-kan zawołali :o 3600zł :o (nie są to warunki przyłącza) no i oczywiście nie ma możliwości obejścia tych papierów!! Bez nich nie będzie wody, a u mnie sucho jak na pustyni - wczoraj panowie kopali i się nie dokopali - sama glina.

 

czyli kolega sie buduje w gminie Wielka Nieszawka :wink:

 

edit:

 

znalalem ze w Lysomicach :wink:

 

czyli nie tylko wojt Kaczmarek jest taki pazerny na kase nowych mieszkancow :wink: - w koncu z czegos ten na razie wirtualny park wodny trzeba wybudowac (ja w to osobiscie nie wierze :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje ekipy od tynków cementowo-wapiennych z agregatu. Jeśli macie ekipe godną polecenia to prosze o namiary.

 

na przelomie 2007/2008 tacy chcieli od nas 18 zeta od metra robocizny. podobno dobrzy. dalismy sobie spokoj. tesc zrobil cem-wap, machnal gladz, ja wyszlifowalem, pomalowalismy i jest pieknie :D

 

czasami zaciekaja jakims tam piaskiem kwarcowym bardzo drobnym i nie trzeba gladziowac ale ile w tym prawdy to niewiadomo

 

technologia to jedno a umiejetnosci majstra to drugie i niestety stanowiace 90% calego tematu :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no witam po krótkiej przerwie :D

U nas ruch jak na Szerokiej. Co chwilę coś się dzieje. Płytki położone, gont na gospodarczym też, trawa z boków domu posiana. Pół skarpy obsadzone. Wczoraj zapadła decyzja o kopaniu studni. Zadzwoniłam na Żwirki i Wigury (Natalia, dzięki za namiary) i wieczorem mieliśmy wykopaną studnię :D Do zrobienia został nam przód. Dziś będziemy mierzyć płot. Mam nadzieję, że do końca maja zakończymy wszelkie działania na działce. Tylko przy drodze co raz więcej górek piachu do wywiezienia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...