Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

czy ktoś poratuje mnie namiarem na kominiarza i jakiegoś geodetę, bo jak na razie 2 razy trafiliśmy na jakiś dziwaków? potrzebuję do odbioru

 

Natalia jak długo czekałaś na ten świstek z PINB-u?

Czekałam równo 21 dni. Dziś minęło, zadzwoniłam do babki z sekretariatu i mówi, że ma zaświadczenie do odbioru, więc pewnie jutro podjade.

 

Kominiarza miałam od forumowych Oli i Krzyśka, ale już wywaliłam numer z komórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garaż blaszany - jeśli ktoś potrzebuje-są likwidowane garaże z tyłu za Cinema City, wejście od ul Gałczyńskiego, my kupiliśmy za 500zł -3mx5m, w trakcie rozbiórki oferowali nam inny za 300zł w jeszcze lepszym stanie-garaże są solidne, napewno trudniej jest się do nich włamać niż do tych nowych oferowanych obecnie na rynku za ok 1500zł, ale też dłużej je się rozkłada i składa. My rozwieszaliśmy ogłoszenia przy wejściu o zamiarze zakupu garażu -w taki sposób znaleźliśmy.

 

Potwierdzam - to jest jeszcze aktualne. Dowiedzialem sie ze garaze maja byc likwidowane do pazdziernika 2009. A zostalo ich tam sporo...

 

Mi sie udalo - nawet nie zdazylem przywiesic pierwszego ogloszenia na drzewie a juz zaczepil mnie pan, ktory chcial szybko sprzedac blaszaka 5m x 3m. Dodam ze to co prawda uzywany, ale o niebo lepszy niz te nowe z cienkiej blachy za 1200-1500zl.

 

Kosztowalo mnie to 300zl garaz + 120zl transport ok 25km (umawialismy sie na 100, ale sam dorzucilem 20 zl na piwo:) ).

Co do transportu to polecam Trans-Kris, tel 667722580

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś poratuje mnie namiarem na kominiarza i jakiegoś geodetę, bo jak na razie 2 razy trafiliśmy na jakiś dziwaków? potrzebuję do odbioru

 

Natalia jak długo czekałaś na ten świstek z PINB-u?

Czekałam równo 21 dni. Dziś minęło, zadzwoniłam do babki z sekretariatu i mówi, że ma zaświadczenie do odbioru, więc pewnie jutro podjade.

 

Kominiarza miałam od forumowych Oli i Krzyśka, ale już wywaliłam numer z komórki.

Ja mam ten namiar na kominiarza od Oli...może zrobimy to za jednym razem Marzenko co?? Jedna ulica jeden dzień i facet bedzie tez zadowolony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...