Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

a u nas przez fachowffffców od kostki wszystko się przedłuża. Okazało się, że inteligentni panowie tak nam zrobili podjazd, że brama na jednym końcu byłaby nad kostką, a nad drugim 20 cm wyżej :evil: Chodnik miał być w jednym poziomie z podjazdem, a był niżej. Wczoraj przyszedł znajomy, który miał nam robic płot i wszystko poprawiał. Szlag by to trafił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

My też planujemy od przyszłego tygodnia zacząć akcję ogród - mamy urlop, więc będzie czas...

 

my w tym roku w urlop chcemy sobie naprawde pourlopowac i z 2 tygodnie pojezdzic, pozwiedzac i opalic sie

 

2005 - ostatni urlop

 

2006 - kilkumiesieczne dziecko

2007 - budowa i male dziecko

2008 - dopiero co zakonczona budowa i rozkoszowanie sie wlasnym domem

 

2009 - urlop 11-26 lipca i do ogrodka nie mam zamiaru wchodzic 8) . Niebawem bedzie zwrot z US wiec pare zeta bedzie dodatkowej kapusty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Wam zazdroszczę tych urlopów, my w Boże Ciało jedziemy nad morze i to wszysko z urlopu na ten rok, w zeszłym też nie bylismy :cry:

 

Do wakacyjnych wyjazdow jeszcze sporo czasu i wiele moze sie przydazyc wiec nie ma czego "zazdroscic" :wink:

 

Jak euro przekroczy ponownie 5,00zł mamy postanowione ze odpuszczamy. Nasze auto choc bardzo wierne nie jest juz najmlodsze a jakby nie bylo co najmniej 4000km bedzie musialo wykrecic przez te kilkanscie dni

 

Znajomi z ktorymi mamy jechac maja synka od kilku dni w szpitalu. Jelitowka i jego ostatnio zlapala i tak sie bidula odwodnil ze lezy z podlaczona kroplowka

 

Nasza 3-latka miala to samo z 2-3 tygodnie temu to dostala skierownia do szpitala zakaznego :evil: . Cale szczescie bez tego dobrodziejstwa jej sie poprawilo i spedzila ten czas w domku ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też planujemy od przyszłego tygodnia zacząć akcję ogród - mamy urlop, więc będzie czas...

 

my w tym roku w urlop chcemy sobie naprawde pourlopowac i z 2 tygodnie pojezdzic, pozwiedzac i opalic sie

 

2005 - ostatni urlop

 

2006 - kilkumiesieczne dziecko

2007 - budowa i male dziecko

2008 - dopiero co zakonczona budowa i rozkoszowanie sie wlasnym domem

 

2009 - urlop 11-26 lipca i do ogrodka nie mam zamiaru wchodzic 8) . Niebawem bedzie zwrot z US wiec pare zeta bedzie dodatkowej kapusty :wink:

 

Hehhe u mnie podobnie :)

 

2006 ostatni urlop-Bułgaria samochodem

2007 Ślub i rozpoczeta budowa

2008 Urodziła się córeczka

2009 Córeczka ma 10 mcy...i tylko jakieś Polskie morze wchodzi w rachube...

2010 ....mam zamiar gdzieś odpoczac,,,

 

 

A`propos prac ogrodowych....ile tylko miałbys wolnego czasu....to i tak za mało na grzebanie w ziemii i prace wokół domu...zobaczysz...Maasakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wczoraj poprawiłam sobie humor. Pojechałam do Ostaszewa do centrum ogrodniczego i kupiłam komplet mebli przed dom. Do męża zadzwoniłam tylko z info, że w końcu dostałam takie jakie chciałam 8) :wink: A że akurat byłam busem to panowie zapakowali i nie było problemu z transportem :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwiekszy ? nie wiem, ale sporo naogladasz odwiedzajac Torbet i Betor, ktore sa dosc blisko siebie - koncowka ul Polnej.

Gratuluje planow urlopowych !

Co do ceny Euro - dlaczego nie kupicie waluty teraz poki cena jeszcze .... hm wysoka. A jadac starym gruchotem daleko to dodatkowa przygoda - nie zawsze radosna, ale ja to praktykuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jadac starym gruchotem daleko to dodatkowa przygoda - nie zawsze radosna, ale ja to praktykuje.

 

nasze prywatne autko ma 14 latek

 

mamy go od ponad 5 lat i nigdy nas nie zawiodl a czasami i 5tys km w 2 tygodnie musial wykrecic

 

z miesiac temu zrobilismy tysiaka przez weekend i to z 5 osobami na pokladzie + zawalonym bagaznikiem. nie za wiele pali, gaz tani jak barszcz, 140km/h mozna non stop trzymac a przy normalnej jezdzie spokojnie wystarczy

 

czesci tanie, cale szczescie sie nie psuje wiec moze i dozywocie u nas dostanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak u was dekarze przycinali dachowke-na dole czy na dachu?Czytalam kiedys gdzies zebý nie ciac na dachu bo brud(pylek)ciezko zmyc a moj dekarz chce ciac na dachu bo twierdzi ze betonowa to tnie sie na dole a ceramiczna glazurowana mozna na dachu :roll:

 

podobno niektórzy z producentów w warunkach gwarancyjnych mają zastrzeżone, że gwarancja nie obejmuje dachówek ciętych na dachu - sprawdź to i ewentualnie zmyj dach przed położeniem dachówek.

 

Ponoć nie wymienili komuś dachówek ceramicznych popękanych - taki pajączek się zrobił - bo papa na dachu była cała w pyle i był dowód, że nie spełnili waruków gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...