Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Witam. O cenach sztachet nikt mi niestety nie napisal to moze ja ...

 

sosna, swierk. szeroka 13cm, gruba 2cm, wysoka 140cm - 5,50zł z transportem. prosta, szlifowana u gory zaokraglona

 

A masz moze taka jedna w zapasie ? My jesli dobrze pamietam may podobny rozmiar i jedna budowlancy nam zlamali w bramie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. O cenach sztachet nikt mi niestety nie napisal to moze ja ...

 

sosna, swierk. szeroka 13cm, gruba 2cm, wysoka 140cm - 5,50zł z transportem. prosta, szlifowana u gory zaokraglona

 

A masz moze taka jedna w zapasie ? My jesli dobrze pamietam may podobny rozmiar i jedna budowlancy nam zlamali w bramie :(

 

jeszcze nie kupowalem. dzis powinienem miec jeszcze jedna i byc moze lepsza oferte

 

lepiej kup u tego samego bo moze sie roznic drewnem czy zaokragleniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my też mieliśmy przygodę z Thermoprojektem, obsługiwała nas młoda dziewczyna, kompletnie niekompetentna, w pewnym momencie wyszedł ze swojego pokoju Winogrodzki i pani powiedziała do nas, że to jest właśnie właściciel ale zrobiła to w takim tonie, jakbyśmy mieli od razu bić pokłony. Wkurzyliśmy się i zebraliśmy papiery, poszliśmy do pani Rogulskiej i wszystko mieliśmy w 2 tygodnie, łącznie z pozwoleniem na budowę i o połowę taniej

 

Witam grupę z Torunia i okolic.

My z żoną zamierzamy rozpocząć budowę w przyszłym roku ( gmina Obrowo) a od lipca tego roku zaczynamy załatwianie papierów.

 

Też mieliśmy zamiar skorzystać z usług firmy Thermoprojekt gdyż mieszkamy na ta chwile w Angli i będziemy w polsce tylko 2 razy przed rozpoczęciem budowy a oni świadcza kompleksowe zalatwianie papierów ale po przeczytaniu negatywnych opini chyba z nich zrezygnujemy.

 

A kto to jest pani Rogulska jesli mozna zapytac i jakiś namiar na tą pania bymy prośili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za namiary.

A czy pani Rogulska również załatwia wszystie formalności az po pozwolenie na budowę za nas? Taka usługa by na interesowała ze wzgledu na to ze jeteśmy za granicą.

 

Nie mamy tez na działce wody ani pradu i czy takie rzeczy tez mozna zlecic architektowi?

A budowac sie bedziemy w Dobrzejewicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mamy tez na działce wody ani pradu i czy takie rzeczy tez mozna zlecic architektowi?

 

Do takich spraw bierze sie inwestora zastepczego - ma z tego co pamietam notarialne pelnomocnictwo do wystepowania w Waszym imieniu i zalatwia wszystkie sprawy. Tak przynajmniej zalatwili to nasi sasiedzi. A inwestorem sastepczym moze byc np ktos z rodziny czy znajomy, ktory jest na miejscu.

 

Pozdrawiam i witam wsrod nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za namiary.

A czy pani Rogulska również załatwia wszystie formalności az po pozwolenie na budowę za nas? Taka usługa by na interesowała ze wzgledu na to ze jeteśmy za granicą.

 

Nie mamy tez na działce wody ani pradu i czy takie rzeczy tez mozna zlecic architektowi?

A budowac sie bedziemy w Dobrzejewicach.

 

nam wszelkie kwity przygotowywala firma od adaptacji projektu. my tylko je podpisywalismy a sami wiecie jak jest z podpisami ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrulex czyli przyłącza wody i prądu także?

A cokolwiek sam załatwiałeś typu WZ czy wyrysy?

A w jakiej firmie robiłeś adaptacje?

 

pisali mi wnioski o przylacza ktore podpisywalem. czesc oni sami zawozili a czesc ja sam

 

WZ to samemu bo to poczatkowy etap kiedy nie mysli sie jeszcze o projekcie czy adaptacji

 

firmy nie polece gdyz na to nie zasluguje. jesli bedziesz sie nad nia przypadkiem zastanawial to najzywej odradze ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety gmina sama nie podciągnie Ci wody, musisz wynajć firmę i oni już wszystko załatwiają, mogę podtem podać namiar na firmę z Brzozówki, facet sam wszystko w gminie załatwia, ale wcześniej z tego co się orientuję musisz mieć projekt przyłącza, zrobi Ci to facet z gminy, jesli chcesz to też podam namiary. My akurat robiliśmy rozem z sąsiadami na projekcie jednego z nich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety gmina sama nie podciągnie Ci wody, musisz wynajć firmę i oni już wszystko załatwiają, mogę podtem podać namiar na firmę z Brzozówki, facet sam wszystko w gminie załatwia, ale wcześniej z tego co się orientuję musisz mieć projekt przyłącza, zrobi Ci to facet z gminy, jesli chcesz to też podam namiary. My akurat robiliśmy rozem z sąsiadami na projekcie jednego z nich

 

tylko ze kolega Thermo jest na etapie mocno poczatkowym i aby dostac PNB musi miesz wszelkie zgody a nie definitywnie wykonane przylacza. najpierw ktos musi papiarzyska na te zgody przygotowac i pewnie o to chodzi ...

 

wykonac moze ktokolwiek nie widzacy inwestora na oczy ale do tego momentu to jeszcze troche czasu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...