Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ach ten deszcz, krzyżuje nam wszystkie szyki...

Podobno ma być tak do końca tygodnia :-? .

 

Co do ekip, to mam dobrego płytkarza, ale terminy dopiero na wrzesień :o , u nas mu jeszcze trochę zostało, ale kolejka za nami długa jeszcze czeka.

 

...co do ekip..mam ekipe która robiła wykończeniówke mojego domu+ hydraulika,prąd itp....mają wolne terminy bo sypnął sie im jakiś kontrakt...w razie czego dane na priv.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

wszystko przez tych co tak plakali za "deszczykiem" bo trawka nie rosnie ! :x

W naszym klimacie mamy prawie caly rok jesien z krotkimi przeblyskami lata i nieco dluzszymi zimy wiec z kazdego pogodnego dnia trzena sie cieszyc i trzymac kciuki za nastepny a nie "nawolywanie ....... deszczyku".

Winnych prosze o przyznanie bez wywolywania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my tez caly czas ogrodkowe sprawy. mamy jeszcze sporo darni do wywalenia :x

 

certyfikat energetyczny wyszedl nam chyba 141 jak dobrze zapamietalem ale nie wiem czy to malo czy duzo - to i tak wielka fikcja

 

caly czas czekam na potwierdzenie "okazyjnego" zakupu sztachet na plot i troche mi sie to ciagnie :x

 

pogoda ladna wiec dzis zamiast na silownie/aerobik smigamy z widlami i lopata do ogrodeczka :D

 

za 2 tygodnie bede musial wyskoczyc na Slowacje jakby ktos cos chcial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my tez caly czas ogrodkowe sprawy. mamy jeszcze sporo darni do wywalenia :x

 

certyfikat energetyczny wyszedl nam chyba 141 jak dobrze zapamietalem ale nie wiem czy to malo czy duzo - to i tak wielka fikcja

 

caly czas czekam na potwierdzenie "okazyjnego" zakupu sztachet na plot i troche mi sie to ciagnie :x

 

pogoda ladna wiec dzis zamiast na silownie/aerobik smigamy z widlami i lopata do ogrodeczka :D

 

za 2 tygodnie bede musial wyskoczyc na Slowacje jakby ktos cos chcial

Pogode nam przywieź dobrą:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... za 2 tygodnie bede musial wyskoczyc na Slowacje jakby ktos cos chcial

Pogode nam przywieź dobrą:))))

 

za 2 tygodnie Panie to bedziesz chodzic po swoim ogrodzie na samych majtasach tak bedzie goraco 8)

 

kombinuje jak tu wyskoczyc w czerwcowy dlugi weekend nad morze ale zona tez niewierzy w sprzyjajaca pogode ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mamy bramę dwuskrzydłową i furtkę.

Faktem jest ,że przez furtkę przechodziłem dotąd kilka razy :-)

Mamy domofon i elektrozaczep w furtce bez pamięci. Więc zawsze wychodząć wygodniej jest uchylić bramę pilotem niż kluczami furtkę :-)

 

Nie wyobrażam sobie jednak wykonanie ogrodzenia bez furtki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...