Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

do Ostrowa niedaleko Jastrzębiej G., pogoda nieciekawa ale my już mamy ten wyjazd od dłuższego czasu zarezerwowany, najwyżej tylko trochę jodu się nawdychamy - i tak się cieszę

 

my uwielbiamy sie opalac lecz i pospacerowac bedzie milo :D

 

Ty zdaje sie cos kiedys mowilas o Indyjskich klimatach

 

Co mozna przywiezc z tamtad ciekawego i okazyjnie bo brat za kilkanascie dni wyjezdza w okolice Bombaju na 2 miesiace ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uwielbiam z indyjskich klimatów wszelkie pamiątki, figurki itp., różnego rodzaju przyprawy typu masala, troszkę mniej herbatki ale posmakować warto. Niech brat nie da się nabrać na tradycyjny strój kobiecy sari bo to zwykły kawałek materiału nawet nie obszyty a kupę kasy kosztuje

 

przyprawy serii masala czy to garam czy hana i oczywiscie curru to i bez Indii mamy w swojej kuchni :wink:

 

Harbatki takie z targu to pewnie i by sie przydaly bo ostatnio wybor lisciastych u nas spadl ponizej 20-tu :wink:

 

W strojach kobiecych to brat raczej sie nie przechadza (chyba ze o czyms nie wiem :wink: )

 

Figurki i pamiatki to takie zbieracze kurzu ale oczywiscie moga byc ladne :wink:

 

jakis regionalny, kultowy alkohol? cos jak becherovka na slowacji, maraschino w chorwacji itd

 

PS likieru maraschino to szukalem zonie do ponczu krolewskiego i niestety w Polsce nie znalazlem a szukalem nawet w specjalistycznych sklepach stolycy :wink:

 

Moze by z arakiem indyjskim zaryzykowac ... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze chociaż, że krótki ten tydziń pracy a potem wiuuu nad morze :wink:

 

gdzie mykacie?

 

my rowniez sie zastanawiamy lecz pogoda zbyt optymistycznie nas nie nastraja

 

mamy zaproszenie do Sobieszewa wiec mniej niz 3 godzinki spokojnej jazdy :wink:

 

Gdybyscie nie zdecydowali sie na wyjazd, zapraszamy na ognisko. Moze w koncu sie uda i dotrzecie do nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gdybyscie nie zdecydowali sie na wyjazd, zapraszamy na ognisko. Moze w koncu sie uda i dotrzecie do nas.

 

a kiedy robicie?

 

jak nie mykniemy nad morze to w piatek mamy u nas na osiedlu integracyjne ognisko no i jest jakas szansa, ze znajomi beda mieli wolny jakis dzien i w koncu obgadamy wspolny wyjazd na wakacje bo raptem miesiac zostaje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrulex, spojrzałem na podpis pod Twoim postem i...

Czy Twój Tato jest elektrykiem?

Pan elektryk który dokonuje u mnie drobnych napraw gdy coś się zepsuje (a robi to dobrze -jestem zadowolony) opowiada czasami o swojej wnuczce Julce. Z ul. Pięknej chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrulex, spojrzałem na podpis pod Twoim postem i...

Czy Twój Tato jest elektrykiem?

Pan elektryk który dokonuje u mnie drobnych napraw gdy coś się zepsuje (a robi to dobrze -jestem zadowolony) opowiada czasami o swojej wnuczce Julce. Z ul. Pięknej chyba.

 

no co Ty????

 

no. mam corke Jule :o a ojczulek jest elektrykiem :D

 

gdzie we Wielkiej Neszawce mieszkacie???

 

Swiat jest maly i pewnie sie znamy :wink:

 

Powiem mu zeby tyle nieopowiadal :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrulex, spojrzałem na podpis pod Twoim postem i...

Czy Twój Tato jest elektrykiem?

Pan elektryk który dokonuje u mnie drobnych napraw gdy coś się zepsuje (a robi to dobrze -jestem zadowolony) opowiada czasami o swojej wnuczce Julce. Z ul. Pięknej chyba.

 

no co Ty????

 

no. mam corke Jule :o a ojczulek jest elektrykiem :D

 

gdzie we Wielkiej Neszawce mieszkacie???

 

Swiat jest maly i pewnie sie znamy :wink:

 

Powiem mu zeby tyle nieopowiadal :wink:

 

Mieszkam przy Jaśminowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoj Madzialenka dzięki za zaproszenie, ale my nie damy rady bo na 100% jedziemy, ale ja i tak kiedyś Cię nawiedzę, tylko ostatnio non stop mamy problemy z samochodami jak nie jeden to drugi, więc tylko jeden jest do jeżdżenia i jak to zwykle bywa to zawsze ja pieszo chodzę :roll:

 

Piotr z alkoholi to nie wiem, bo nie to że jestem niepijąca :wink: ale wolę takie zbieracze kurzu jak to kobitka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Piotr z alkoholi to nie wiem, bo nie to że jestem niepijąca :wink: ale wolę takie zbieracze kurzu jak to kobitka :D

 

ja tam za wiele tez nie pije w kwestii wyjasnienia :wink: ale lubie miec takie wynalazki bo jak zycie pokazuje przydaje sie czasami. w Polsce praktycznie nic nie kupujemy, zawsze cos sie przywozi lub ktos nam przywozi. w Bareczku mam np. zwykla dobra Czeska wodeczke ktora przywiozlem 10 lat temu z Czech i jakos nie ma okazji :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas to się nie uchowa, zawsze jakaś okazja się znajdzie a jak nie to się wymyśli okazję :wink: a jak coś mam czego nie lubię to zawsze komuś wcisnę, ostatnio napoleona dostał stolarz coby nas potraktował poza kolejnością :wink:

 

tak, tak. znamy to :)

 

sam nie znosze whisky, brandy, koniak i inne farbowane czy perfumowane smierdziele. choc czasami zjawi sie ktos kto ma na takie wynalazki ochote i wtedy jak znalazl :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...