Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie, zaczynam Was podczytywać, bo u Was zrobiło się normalnie, nawet nie pamiętam kto u nas najwięcej krzyczał, aby pisać monotematycznie. :D

 

W sumie mam pytanie o energię elektryczną macie innego dostawcę, a jak to u Was jest z cenami.

Muszę zmnienić albo taryfę albo dostawcę bo mnie rachunki wykończą macie jakiś doświadczenia w tematach taryf weekendowych albo jakiś mniejszych dostawców energii??

 

Pozdrawiam tak po Murkowemu :D

 

Edit: mi za jakies 580kWh wyszło z 430PLN za 2 miechy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, zaczynam Was podczytywać, bo u Was zrobiło się normalnie, nawet nie pamiętam kto u nas najwięcej krzyczał, aby pisać monotematycznie. :D

 

W sumie mam pytanie o energię elektryczną macie innego dostawcę, a jak to u Was jest z cenami.

Muszę zmnienić albo taryfę albo dostawcę bo mnie rachunki wykończą macie jakiś doświadczenia w tematach taryf weekendowych albo jakiś mniejszych dostawców energii??

 

Pozdrawiam tak po Murkowemu :D

 

Edit: mi za jakies 580kWh wyszło z 430PLN za 2 miechy

 

witam

 

1 zdanie za bardzo nie rozumiem ...

 

dostawca to zdaje sie enea a ceny sa zapewne na ich stronie

 

taryfa to 12w z tanszymi weekendami i jakimis tam godzinami w ciagu dnia

 

ile placimy to nawet nie wiem ale jest to oczywiscie do sprawdzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też nie...jakby u nas nigdy nie było normalnie? :roll:

Mój tata właśnie przywiózł swoich pracowników do malowania desek na płot. Mąż w pracy, mi zabraniają...teść przyjechał sadzić drzewka na drugiej części skarpy, bo ja nie mam sie przemęczać..Ech....fajne jest życie ciężarnej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, zaczynam Was podczytywać, bo u Was zrobiło się normalnie, nawet nie pamiętam kto u nas najwięcej krzyczał, aby pisać monotematycznie. :D

 

W sumie mam pytanie o energię elektryczną macie innego dostawcę, a jak to u Was jest z cenami.

Muszę zmnienić albo taryfę albo dostawcę bo mnie rachunki wykończą macie jakiś doświadczenia w tematach taryf weekendowych albo jakiś mniejszych dostawców energii??

 

Pozdrawiam tak po Murkowemu :D

 

Edit: mi za jakies 580kWh wyszło z 430PLN za 2 miechy

 

witam

 

1 zdanie za bardzo nie rozumiem ...

 

dostawca to zdaje sie enea a ceny sa zapewne na ich stronie

 

taryfa to 12w z tanszymi weekendami i jakimis tam godzinami w ciagu dnia

 

ile placimy to nawet nie wiem ale jest to oczywiscie do sprawdzenia :wink:

 

no ceny są na stronie, ale może ktoś ma doświadczenie, jak to wychodzi w rzeczywistości, bo może się okazać że kWh jest tańsza a opłaty stałe większe

poza tym taryfa o której piszesz to chyba G12w, no właśnie chodzi mi o to kto jest zadowolony, z której taryfy

bo wg. kalkulatora taniej wychodzi samo G12

może jeszcze ktoś korzysta np. z PKPEnegergetyka lub czegoś innego i to działa w lepszych cenach?

jak możesz to sprawdź ostatni rachunek :D

 

ps jeśli chodzi o 1 zdanie to na bydgosko-toruńskiej to jest smętnie i tyle

 

edit: w Toruniu chyba jest ENERGA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też nie...jakby u nas nigdy nie było normalnie? :roll:

Mój tata właśnie przywiózł swoich pracowników do malowania desek na płot. Mąż w pracy, mi zabraniają...teść przyjechał sadzić drzewka na drugiej części skarpy, bo ja nie mam sie przemęczać..Ech....fajne jest życie ciężarnej :wink:

 

czym malujesz sztachety?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taryfę G12 ale nie wiem czy w czy bez w. Mam drugą taryfę między 13 a 15 i między 22 a 6. W weekendy od piątku od 22 do poniedziałku do 6. Wiem że w porównaniu z budowlaną wychodzi o niebo lepiej. Nie będę pisać ile, bo ja mam ciepłą wodę i ogrzewanie na prąd, więc nie będzie to miarodajne, ale jesteśmy miło zaskoczeni rachunkami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, zaczynam Was podczytywać, bo u Was zrobiło się normalnie, nawet nie pamiętam kto u nas najwięcej krzyczał, aby pisać monotematycznie. :D

 

W sumie mam pytanie o energię elektryczną macie innego dostawcę, a jak to u Was jest z cenami.

Muszę zmnienić albo taryfę albo dostawcę bo mnie rachunki wykończą macie jakiś doświadczenia w tematach taryf weekendowych albo jakiś mniejszych dostawców energii??

 

Pozdrawiam tak po Murkowemu :D

 

Edit: mi za jakies 580kWh wyszło z 430PLN za 2 miechy

 

W takim razie witaj u nas. Co prawda tez nam ktos kiedys wytykal gadanie o .... ale zostal zagadany. :lol:

 

Co do pradu. Ja grzeje pradem i wszystko w domu mam na prad. taryfa G12w - tanio w tygodniu 13-15 i 22-6, cale weekendy. Rachynki miesieczne za prad - urzadzenia typowe+wentylacja non stop+bojler 300litrow - to okolo 200 zl. Pranie, zmywanie w taniej taryfie, tak samo bojler. Jesli Ci zalezy odszukam fakture i podam czastkowe ceny i zuzycie kWh. Dostawca to ENERGA. Caly czas mam nadzieje, ze wroca do taryfy progowej, czyli im wiecej tym taniej, bo dla mnie bylaby najlepsza, ale nie chca. :cry:

 

Pozdrawiam

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taryfę G12 ale nie wiem czy w czy bez w. Mam drugą taryfę między 13 a 15 i między 22 a 6. W weekendy od piątku od 22 do poniedziałku do 6. Wiem że w porównaniu z budowlaną wychodzi o niebo lepiej. Nie będę pisać ile, bo ja mam ciepłą wodę i ogrzewanie na prąd, więc nie będzie to miarodajne, ale jesteśmy miło zaskoczeni rachunkami.

 

jak w weekendy taniej to macie W

to może dla miarodajności ilość zużytych kWh, jeszcze pytanie czy enea czy energa, to że wszystko chyba lepsze niż C11 to też zauważyłam, aczkolwiek dość późno :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Pozdrawiam tak po Murkowemu :D

 

Edit: mi za jakies 580kWh wyszło z 430PLN za 2 miechy

 

W takim razie witaj u nas. Co prawda tez nam ktos kiedys wytykal gadanie o .... ale zostal zagadany. :lol:

 

Co do pradu. Ja grzeje pradem i wszystko w domu mam na prad. taryfa G12w - tanio w tygodniu 13-15 i 22-6, cale weekendy. Rachynki miesieczne za prad - urzadzenia typowe+wentylacja non stop+bojler 300litrow - to okolo 200 zl. Pranie, zmywanie w taniej taryfie, tak samo bojler. Jesli Ci zalezy odszukam fakture i podam czastkowe ceny i zuzycie kWh. Dostawca to ENERGA. Caly czas mam nadzieje, ze wroca do taryfy progowej, czyli im wiecej tym taniej, bo dla mnie bylaby najlepsza, ale nie chca. :cry:

 

Pozdrawiam

Magda

 

Ja dawałam radę tak do 300 na 2 miesiące, ale też zmywarka, grzanie wody i pranie mogę robić później, chociaż parę razy zapomnieliśmy wyłączyć bojlera i nas rozwaliło zużycie, a jeszcze podlewanie ogródka w lepszych czasach (słońce) na c11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rozluznienie:

 

"Ponów Data i czas Treść

2009-06-10 9:13:18

 

dlugi ale naprawde dobry...

 

Nauczycielka przedstawia nowego ucznia w Amerykańskiej klasie:

-To jest Sakiro Suzuki z Japonii.

Lekcja się zaczyna. Nauczycielka mówi:

-Dobrze, zobaczymy, jak sobie radzicie z historią. Kto mi powie czyje to słowa: "Dajcie mi wolność albo śmierć"?

W klasie cisza jak makiem zasiał, tylko Suzuki podnosi rękę i mówi:

-Patrick Henry, 1775 w Filadelfii.

-Bardzo dobrze Suzuki. A kto powiedział: "Państwo to ludzie, ludzie nie powinni ginąć"?

Znowu Suzuki:

-Abraham Lincoln, 1863 w Waszyngtonie.

Nauczycielka patrzy na uczniów z wyrzutem:

-Wstydźcie się. Suzuki jest Japończykiem, a zna amerykańską historię lepiej niż wy!

Nagle słychać czyjś głośny szept:

-Pocałuj mnie w dupę, pieprzony Japończyku.

-Kto to powiedział!? - Krzyknęła nauczycielka.

Na to Suzuki podnosi rękę i recytuje:

-Generał mac Artur, 1942 w Guadalcanal, oraz Li Lacocca, 1982 na walnym zgromadzeniu w Chryslerze.

-Suzuki to kupa gówna! - słychać głośny krzyk z sali.

Na co Suzuki:

-Valentino Rossi w Riona Grand Prix Brazili, 2002 roku.

Klasa szaleje nauczycielka mdleje. Nagle otwierają się drzwi i wchodzi dyrektor:

-Cholera, takiego burdelu to ja jeszcze nie widziałem.

Suzuki:

-Leszek Miller do wicepremiera Hausnera na posiedzeniu komisji budżetowej w Warszawie w 2003 roku.

 

Rodzaj: Brak "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr, swietnie. Tez cos dorzuce - dostalam od naszego grafika

 

Mieszkam pod jednym dachem z dwoma kobietami. Dzisiaj rano po goleniu nie miałem kremu, to stwierdziłem, że poczęstuję się jakimś nieswoim

znalazłem krem na dzień, na noc, na rano, wieczór, we dnie, w nocy, pod oczy, pod uszy, pod pachy, do stóp, kolan, twarzy, włosów, przeciw zmarszczkom, przeciw cellulitowi, przeciw nadmiernemu wydzielaniu sebum, matujący, nawilżający, wyszczuplający, pobudzający, pachnący, tłusty, półtłusty, chudy, z wyciągiem z nagietka, piwonii, kaktusa, palmy i kokosa...

a normalnego KREMU, żeby mordę po goleniu posmarować nie było... wziąłem wazelinę, bo tych innych wynalazków się bałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...