Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

no my w tym roku to pewnie nad nasze morze wyskoczymy, ale czy ja się dokulam z tym moim brzuchem? :roll: :wink:

Z rzeczy budowlanych. Dziś majster zrobił 3/4 ogrodzenia. Jak jutro będzie pogoda to pewnie skończy. Brama dojedzie w czwartek lub piątek. Na razie pomalowane na 2 razy drewnochronem. Postoi tak do sierpnia i wtedy będzie nałożona ostatnia warstwa farby.

Czy orientujecie się może co jest szykowane w Toruniu w najbliższą sobotę na noc świętojańską? Nic nie mogę znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Czy korzystacie z firmy ochroniarskiej i czy jesteście zadowoleni z jej usług?jaka możecie polecić.Instalacje alarmową zakładaliście przez ochronę czy może zleciliscie to innej osobie.Otrzymałam własnie ofertę Solidu ale szczerze przyznam ,ze myslalam ze taki alarmik jest troszkę tanszy a oni mi 4 tys wyliczyli :( ,ile was kosztowały alarmy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy korzystacie z firmy ochroniarskiej i czy jesteście zadowoleni z jej usług?jaka możecie polecić.Instalacje alarmową zakładaliście przez ochronę czy może zleciliscie to innej osobie.Otrzymałam własnie ofertę Solidu ale szczerze przyznam ,ze myslalam ze taki alarmik jest troszkę tanszy a oni mi 4 tys wyliczyli :( ,ile was kosztowały alarmy?

 

Dużo zależy od tego jak rozbudowany masz system. Instalacje mieliśmy położoną i powoli dodawaliśmy poszczególne elementy. Teraz mamy centralkę, 2 panele - garaż i wiatrołap oraz strefową na piętrze, 10 czujek, syrena . Czujki mogą kosztować od kilkunastu zlotych do kilkuset. Możesz mieć system przewodowy i bezprzewodowy. My mamy mieszany. Niektórych rzeczy nie przewidziałem i dodałem 2 czujki bezprzewodowe oraz 4 kontaktrony bezprzewodowe w oknach i drzwiach. Można zapłacić za to 3 tys i 5 tys i każda cena może być uczciwa.

 

Co do firmy ochroniarskiej- wybraliśmy Konsalnet - mam umowę w firmie od 3 lat na ochronę 3 obiektów i jestem b. zadowolony

Zdarzyło się na początku kilka włączeń alarmu z mojej winy i zawsze sprawnie działali :-)

Jak ktoś jest zainteresowany ich usługami to służę kontaktem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy korzystacie z firmy ochroniarskiej i czy jesteście zadowoleni z jej usług?jaka możecie polecić.Instalacje alarmową zakładaliście przez ochronę czy może zleciliscie to innej osobie.Otrzymałam własnie ofertę Solidu ale szczerze przyznam ,ze myslalam ze taki alarmik jest troszkę tanszy a oni mi 4 tys wyliczyli :( ,ile was kosztowały alarmy?

 

kolega z ktorym pare lat pracowalem w "alarmach" robi teraz na wlasna reke

 

zadzwon do niego, Waldek 0-791 779-269

 

i niech zrobi Ci wycene na to samo co Solid a roznice zobaczycie sami

 

jak na razie na alarm wydalismy 1000 pare zeta bo sam sobie kupowalem :wink: a kolega montowal i konfigurowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy korzystacie z firmy ochroniarskiej i czy jesteście zadowoleni z jej usług?jaka możecie polecić.Instalacje alarmową zakładaliście przez ochronę czy może zleciliscie to innej osobie.Otrzymałam własnie ofertę Solidu ale szczerze przyznam ,ze myslalam ze taki alarmik jest troszkę tanszy a oni mi 4 tys wyliczyli :( ,ile was kosztowały alarmy?

Ja również kupowałem na własną rękę...chyba ok 1300 zł z (8 czujek) modułem GSM- pod to stara komóreczka i karta pre-paidowa ...informuje o wejsciach /wyjsciach.

Konfigurował i zakładał znajomy..wystarczy osoba która ma jakieś pojęcie o elektryce i podstawowe zdolności manualne....

Polecam poszukanie w allegro..znajdziesz coś dla siebie..w dobrej cenie.;)

Miłego dnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my ostatnio z mężem mocno sie uśmialiśmy. Na budowie niedaleko nas zadziałał alarm, a wiedzieliśmy, że nie ma właścicieli, ani robotników. Alarm wył przez 20 minut. Dopiero po tym czasie pojawili się panowie z ochrony. Tak naprawdę to złodzieje wynieśliby przez ten czas połowę narzędzi. Tym razem nikogo na budowie nie było, ale gdyby akurat ktoś tm urzędował to dziękuję za taką ochronę. :roll: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. :D

Gościnnie pozwolę sobie przekleić moje pytanie z grupy bydgosko - toruńskiej. 8)

Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z internetem satelitarnym? Ewentualnie z kwestią "wzmocnienia sygnału" w Erze? Bo u nas Orange leży, Plus leży, a Era jest, ale "pływa". Tepsa nie łapie nawet sygnału na instalację radiową, więc żegnamy bez żalu. Jeśli Era nie wzmocni sygnału, to blueconnect raczej leży. Mamy pociągniętą instalację pod internet satelitarny, czyli drugi uroczy talerz na elewacji, choć wolelibyśmy takiego pięknego akcentu uniknąć. Niestety bez internetu nie żyję, leżę, płaczę i wracam do miasta. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. :D

Gościnnie pozwolę sobie przekleić moje pytanie z grupy bydgosko - toruńskiej. 8)

Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z internetem satelitarnym? Ewentualnie z kwestią "wzmocnienia sygnału" w Erze? Bo u nas Orange leży, Plus leży, a Era jest, ale "pływa". a. :wink:

 

Moze warto postawic antene dla GPRS/UMTS z wiekszym zyskiem to poprawi moze sile sygnalu:

 

http://www.dipol.com.pl/anteny_gprs_umts.htm

 

a tu masz opis "Jak poprawić jakość sygnału GSM":

 

http://www.dipol.com.pl/jak_poprawic_jakosc_sygnalu_gsm_bib509.htm

 

Ja uzywam dla PLUS'a anteny ktora daje zysk 9 dB i mam internet stabilny dzieki temu

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, mam nadzieje, że to nie nasz alarm wył.

 

Mamy już cala instalacje elektryczną i pod pompę ciepła, tynki, założone ogrzewanie podłogowe, ociepla się poddasze i robią regipsy Praca wre - mam nadzieje, że tempo się utrzyma i na Boże Narodzenie się wprowadzimy.

 

A teraz mam pytanko do Was - gdzie zamawialiście Wasze kuchnie na wymiar? Byliśmy już w wolsztyńskich kuchniach i BRW. Aha i schody - może kogoś polecicie - mamy narazie wycenę z Solca Kujawskiego.

 

Pozdrawiam

Renata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega z ktorym pare lat pracowalem w "alarmach" robi teraz na wlasna reke

 

zadzwon do niego, Waldek 0-791 779-269

 

i niech zrobi Ci wycene na to samo co Solid a roznice zobaczycie sami

 

jak na razie na alarm wydalismy 1000 pare zeta bo sam sobie kupowalem :wink: a kolega montowal i konfigurowal

 

dziękuje za namiary,numer juz zapisany jutro dzwonię do Waldusia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz mam pytanko do Was - gdzie zamawialiście Wasze kuchnie na wymiar? Byliśmy już w wolsztyńskich kuchniach i BRW. Aha i schody - może kogoś polecicie - mamy narazie wycenę z Solca Kujawskiego.

 

Pozdrawiam

Renata

Kuchnię zamawiałam w BRW, więc nic innego nie polecę. Co do schodów to polecam Tralex. Jesteśmy z nich super zadowoleni, no i nasze schody podziwiają wszyscy zresztą będą prawdopodobnie opublikowane w Muratorze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj odbyła się u nas inauguracja pompy ciepła, jest ciepła woda w kranach, całe ogrzewanie podłogowe też działa - brak przecieków :wink: takie 5 stopni z ziemi potrafi ogrzać domek, toż to cud :D

No to gratulation;)))

 

marzena...chcesz tę brame??? Bo jak nie...to ją bede utylizował:))) Troche mi przeszkadza:)..jakby coś to jestem popoludniu w domu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz mam pytanko do Was - gdzie zamawialiście Wasze kuchnie na wymiar? Byliśmy już w wolsztyńskich kuchniach i BRW. Aha i schody - może kogoś polecicie - mamy narazie wycenę z Solca Kujawskiego.

 

Pozdrawiam

Renata

 

Ja mam z IKEI - wycenialam w kilku punktach i ceny wahaly sie od 16.000 do 35.000. Nasza kosztowala 7200 + wlasny montaz. Poza tym jako jedyni maja kolor frontow idealnie dopasowany do moich scian.

 

Pozdrawiam

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...