Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

w tropsie na curie-skłodowskiej

 

OK

 

dzieki

 

jutro z ranca skocze do tropsa i na wapiena - zobaczymy

 

zona na wapiennej juz wybrala:

 

pelna - 5,08zł

perforowana - 2,82zł

 

zawsze myslalem ze to jest tansze ale co zrobic ........

 

w tropsie jeszcze drozej niz w w cegpolu na wapiennej

 

znalazlem swoj model z wienerbergera terca KOSMO w jednej z hurtowni taniej o 22 grosze na sztuce a od tych na wapiennej mozna odjac z 5% bo taki jest standardowy rabat. przy wyborze proponuje zwraca uwage czy maja rowniez ten kolor w pelnej cegle oraz nawet plytkach elewacyjnych - roznie to pozniej bywa

 

jutro pewnie kupuje. cement tam maja po 450 zeta a bloczki betonowe po 3,50 - transport az 100 zeta ale co zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się do pytania o studnię podłączam - niedługo też mnie to czeka...

 

Dostalem namiary na jednego Pana z Torunia, ktory mowil mi abym zrobil jednak na 8 lub 9 metrow a nie 5 m studnie w moim rejonie, wiec studnia 8 do 9 metrow calosc z materialem i robocizna 900 zl

 

Moze ktos podrzuci inne namiary aby miec kilka ofert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalem namiary na jednego Pana z Torunia, ktory mowil mi abym zrobil jednak na 8 lub 9 metrow a nie 5 m studnie w moim rejonie, wiec studnia 8 do 9 metrow calosc z materialem i robocizna 900 zl

 

Moze ktos podrzuci inne namiary aby miec kilka ofert

 

 

 

To jak będę już w potrzebie, to zgłoszę się do Ciebie po namiary, oki? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalem namiary na jednego Pana z Torunia, ktory mowil mi abym zrobil jednak na 8 lub 9 metrow a nie 5 m studnie w moim rejonie, wiec studnia 8 do 9 metrow calosc z materialem i robocizna 900 zl

 

Moze ktos podrzuci inne namiary aby miec kilka ofert

 

 

 

To jak będę już w potrzebie, to zgłoszę się do Ciebie po namiary, oki? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się pod prośbę Piotra - gdzie można pooglądać te cegły???

 

Przemyslowka na Chrzanowskiego - ceny nizsze srednio o 30 groszy lecz maly wybor - mieli np kosmo z wienerbergera i dziurawke i pelna lecz zona zmienila koncepcje :D

kupilem od nich cement po 450, bloczki za 3,50 i zaprawe do murowania klinkieru 30kg po 15,50 ktora nadaje sie tez do fugowania ale zalezy jaki kto chce miec kolor

 

Trops na Curie - zona wymyslila zolta cegle taka lekko piaskowa. albo sahara z gozdnicy albo karpatia z wienerbergera. nie moglem znalezc pelnej karpatii wiec wybor padl na sahare a tu trops okazal sie najlepszy i mial wszystko na stanie od reki w cenach:

1. Cegła klinkierowa SAHARA perforowana: 570sztuk x 2,47

2. Cegła klinkierowa SAHARA pełna: 70 sztuk x 3,88

bez rewelacji ale potrzebne to juz na wczoraj

 

cegpol na wapiennej - wybor niby spory ale albo brakuje pelnej albo za malo perforowanej. ceny wprowadzaja w blad gdyz nikomu nie chce sie zmieniac karteczek a o checi negocjacji nawet nie wspomne - chyba po prostu trafilem na nieodpowiedniego czlowieka - rabat 5% :wink:

 

transport hds mam z przemyslowki az za 100 zeta ale za to podjedzie jeszcze do tropsa po moja cegle wiec 2 pieczenie na 1 ogniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo Madzialenka! Jak tam maleństwo?

 

Jas w niedziele skonczyl 2 miesiace i jest rozkoszny. I dla odmiany podobny do mnie. Musimy sie w koncu spotkac, to Antos pobuszuje sobie z Sylwia. Moze jeszcze ktos z dziecmi sie do nas dolaczy i zrobimy sobie malego forumowego grila.

 

A co u Was? Jak sie mieszka w nowym domku? Nawet nie wiesz jak Ci zazdroszcze. U nas wlasnie zabieraja sie za dach. I przy dobrych wiatrach pod koniec pazdziernika sie wprowadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas jest jeszcze mnóstwo pracy, ale powoli do przodu. Sylwia ma już piaskownicę, ale nie nasypaliśmy jeszcze tam piasku. Nie wiem czy budowa mnie tak wykończyła czy co, ale od kilku tygodni chodzę normalnie nieprzytomna, w pracy zasypiam nad biurkiem. Dziś koleżanka z pracy spytała czy nie mam cukrzycy :roll:

Jutro idę zrobić podstawowe badania, bo nie mam pojęcia co się ze mną dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...