Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

piotrulex, to cię pociesze. tydzień temu błysnęli mi na ugorach, zauważyłbyś jakby tobie pstryknęli. (czerwony błysk)

 

tak. niestety wiem jak to blyska dosc dobrze :wink:

 

tylko dzis tak sie zgapilem ze nawet auta nie widzialem bo robilem ..... i dopiero na moscie w CB uslyszalem ze na Bydgoskiej stoja

 

zdjecia doblo robi strasznie wyrazne tylko nie wiem czemu przysylaja bez mandatu proszac o stawienie sie u nich. czlowiek jakos tak czasu nie ma na pierdoly ...

 

kiedys tak mi sie nawarstwily te foty ze przyszlo pismo do pracodawcy z informacja czy prosba o zajeciu czesci wynagrodzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

zajęcie wynagrodzenia jest wtedy kiedy nie zapłacisz mandatu, średnio koło roku od zdarzenia, u mnie w pracy mówią, że się nie opłaca płacić bo koszty egzekucji tylko 10 zł, a płacisz dopiero za rok :wink: Toruńskie Doblo robi słabe fotki, najlepsze przychodzą z Grudziądza, także tam trzeba się uśmiechać :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo musisz się u nich przyznać, że to ty jechałeś. A słyszałem, że jak na zdjęciu dobrze nie widać twarzy to można powiedzieć, że nie wiesz kto jechał i dadzą mandat ale bez punktów. Ile w tym prawdy to nie wiem.

 

probowalismy tak krecis wczesniej zwlaszcza jak foto bylo od tylu. mowili ze OK, tak mozna ale wtegy kwota mandatu jest wyzsza ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajęcie wynagrodzenia jest wtedy kiedy nie zapłacisz mandatu, średnio koło roku od zdarzenia, u mnie w pracy mówią, że się nie opłaca płacić bo koszty egzekucji tylko 10 zł, a płacisz dopiero za rok :wink: Toruńskie Doblo robi słabe fotki, najlepsze przychodzą z Grudziądza, także tam trzeba się uśmiechać :lol:

 

odnosze wrazenie ze po okolo pol roku dostalem takowe pismo. koszty to byly okolo 40 zeta. Torunskie Doblo robi jak na moje bardzo dobre fotki. szczerze to dawno tak dobrych nie widzialem. Twarz idealnie o rejestracja przepieknie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajęcie wynagrodzenia jest wtedy kiedy nie zapłacisz mandatu, średnio koło roku od zdarzenia, u mnie w pracy mówią, że się nie opłaca płacić bo koszty egzekucji tylko 10 zł, a płacisz dopiero za rok :wink: Toruńskie Doblo robi słabe fotki, najlepsze przychodzą z Grudziądza, także tam trzeba się uśmiechać :lol:

No ..z mojego G-dza sa najfajniejsze foty...tak wyrażne ze widać plomby w zebach:)) 2 x zapłaciłem..ale na miejscu brałem mandat...a potem kadrowa dzwoniła po roku..ze jest mandat i pobier4a mi z wynagrodzenia... 7 zł kosztów postępowania...chyba warto:)

Pozdrowionka....aha..dawno nie padało:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja jak zwykle z pytaniem :) juz na szczescie jestem na finiszu budowy ale nasza "wspaniala" firma niestety ma na swoim koncie pare usterek ktorych i tak sie juz nie da poprawic . Do kogo mam sie teraz zwrocic zeby wycenil mi ile "kosztuja" te usterki i jak mam go ukarac finansowo tzn. ile pieniedzy mam mu nie przelewac? Oczywiscie firma wycenia mi to na ok 2500 tys. ale dla mnie to po prostu naciagactwo z ich strony :) Z gory dziekuje za pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z tym inspektorem nadzoru?? ja mam go jakos przydzielonego?? ja jestem zielona w tym temacie :( okazalo tez ze ja nawet kierownika budowy nie mam, oczywiscie niby mam bo podpisuje jakies papiery ale na budowie byl JEDEN RAZ po moim telefonie. Tak to jest jak dom buduje "znajomy" "znajomego" i obiecanki w stylu: ty nic sie nie martw :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj aniołku chyba już kiedyś maglowaliśmy ten temat, sama sobie wybierasz inspektora czy kierownika budowy, płacisz facetowi ze 2 tysiące i teoretycznie masz spokój przez całą budowę, on powinien jej doglądać żeby wszystko było zgodnie ze sztuką budowlaną, absolutnie nie moze to być przedstawiciel Twojego wykonawcy tylko Twój
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpowiedzcie gdzie mogę kupić zamówić parapety, najchętniej drewno, ewentualnie sama nie wiem co innego

 

nie wiem gdzie drewniane

 

my chcielismy kamienne czyli marmur lub granit

 

zamowilismy marmurowe w firmie GAWRYŚ lub podobnie - to nazwisko wlasciciela

 

granit nam sie bardzie podobal lecz byl drozszy i z ciezko z dopasowaniem koloru w naszym przypadku

 

LATO PRZYSZLO?

 

8)

 

jeszcze tylko 11 dni do wyjazdu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpowiedzcie gdzie mogę kupić zamówić parapety, najchętniej drewno, ewentualnie sama nie wiem co innego

U stolarza, który będzie Wam robił schody lub drzwi lub meble. Na pewno którąś z tych pozycji będziecie zamawiać u stolarza, więc najlepiej u tego samego zamówić od razu, taniej będzie. My zamawialiśmy w firmie, która robiła nam schody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Polnej jest taki sklep z akcesoriami drewnianymi, drzwiami, różnymi listwami u nich też można zamówić parapety drewniane, tak samo na Mazowieckiej naprzeciw skarbówki, albo tak jak mówi Nastka u stolarza

 

my już za chwileczkę będziemy mieli konglomerat :wink: mi się podoba na granit mnie nie stać, a drewno też wychodziło drożej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...