Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

... schody lub drzwi lub meble. Na pewno którąś z tych pozycji będziecie zamawiać u stolarza ...

 

znajomi maja schody wykafelkowane, drzwi kupione gotowe a meble systemowe do samodzielnego skladanie, wlacznie z kuchnia ... - stolarza to ich dom nie widzial :wink:

 

z tym "na pewno" bym nie byl taki pewny :wink: ale oczywiscie prawdopodobienstwo jest duze :D

 

za parapetami mozesz zobaczyc tez na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

ja malowałam jeszcze inną, ale nie da się jej kupić w markecie, widziałam efekt na drewnie, woda nie wsiąkała a spływała, a farba taka oleista

 

Aga, to po wyroku sądu w Wawie nie będą mogli budować domków w kopanińskim lesie? ciekawe co z rozpoczętymi budowami, no to rajcy Lubiccy dali ciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, ale pani doktor i były SB-ek taaaaaaaaaaaaakkkkkkkkkkkk.....tym bardziej, że sąsiedzi, którzy zrobili aferę o to wszystko chcieli kupić działkę, żeby nikt się w tym miejscu nie pobudował. Gmina powiedziała, że ta działka jest nie do kupienia, a za jakis czas pani doktor już występowała o warunki zabudowy 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ciekawie :wink:

podziwiam takich ludzi, że się nie boją odpowiedzialności za to co robią, wcześniej czy później i tak takie machloje wychodzą, no ale oni są przyzwyczajeni do tego, całe życie na tym jechali, w końcu to powinno się skończyć, 20 lat demokracji a u nas jeszcze komunistyczne przyzwyczajenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie, że nie wszyscy, nie uogólniam, wkurza mnie tylko to, że nadal są tacy, którzy biorą, nie mówię też, że tam ktoś wziął za to, jadnak w taki czy inny sposób ci ludzie dostali pozwolenie bo ktoś optował za tym żeby zmienić plan pod nich. Ale to takie luźne myśli, mnie akurat to nie dotknęło, tylko np. dlaczego Ci ludzie którzy chcieli kupić tą działkę nie mogli, a "ktoś" inny mógł...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie

 

inny przykład: asfalt wylany tylko do miejsca gdzie mieszka wójt lub radny, a reszta mieszkańców musi się męczyć w deszcz po błocie a w suszę po kurzu, kiedy asfalt będzie dalej, nie wiadomo, po co, skoro nikt nie ma takiego przebicia jak ów wójt...

 

dobra dość narzekań :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie

 

przykład z mojego podwórka: asfalt wylany tylko do miejsca gdzie mieszka wójt innej zaprzyjaźnionej gminy, a reszta mieszkańców musi się męczyć w deszcz po błocie a w suszę po kurzu, kiedy asfalt będzie dalej, nie wiadomo, po co, skoro nikt nie ma takiego przebicia jak ów wójt...

 

dobra dość narzekań :wink:

 

u nas tez od daaaaaaaawna lezy asfalt ktory byl polozony tylko do wojta choc droga nie byla jakas super popularna a droga do dzis nazywa sie "wojtowka"

 

dzis cala reszta ma piekne nowe asfalty a on caly czas ten sam asfalt, stary i popekany

 

teraz juz nikt nie zazdrosci a kiedys i owszem

 

jak to mowia punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia :wink:

 

ja zaspecjalnie na lapowkarstwo nie bede marudzic, zycie :wink:

 

prosze pomyslec ze jest sie takim wojtem, ministrem, ambasadowem, prezesemw ielkiej firmy

 

pozniej pomyslcie ze macie rodzine, przyjaciol, ludzi ktorem tez cos jestescie dluzni ...

 

powodzenia i prosze nie byc swietszym od :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...