Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

ja mu nie zazdroszczę tego asfaltu, sama po nim jeżdżę, to jest tylko przykład: dlaczego tam jedni mogli kupić lasek a inni nie, a tu asfalt wylali tylko do miejsca gdzie mieszka ktoś wazny. Widać nadal są równi i równiejsi i wiele rzeczy można załatwić przez znajomości. Tak się zastanawiam nad twoim tokiem myslenia, jeśli powiedzmy jestem takim wójtem, wybranym w demokratycznych wyborach, ludzie mi zaufali wybierając mnie na to stanowisko a ja w pierwszej kolejności załatwiam sobie swoje interesy, bo teraz jestem lepsza od innych i muszę mieć lepiej i wszystkim pokażę co ja mogę. Ja myślę raczej, że to zależy od charakteru człowieka, nie każdy będzie w ten sposób postępował
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    1905

  • agnieszkakusi

    1365

  • nastka79

    1031

  • JaMajaD

    458

Najaktywniejsi w wątku

Z ta rozbiorka to nie oczekiwalabym niczego. W Polsce wydaje sie rocznie kilkaset decyzji o rozbiorce, a wykonywanych jest zaledwie 5-6.

 

Bardziej prowdopodobne jest, ze cala sprawa zostanie rozwleczona w czasie, ustali sie nowy plan zagospodarowania, ulegalni samowole. Historia zna takie przypadki. No chyba, ze ktos bedzie chcial zakonczyc sprawe z glosnym hukiem, jak to sie wylapuje i likwiduje korupcje i doprowadzi do rozbiorki. Ale ja jakos tego nie widze.

 

Zycze wszystkim milego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze jest to, że facet dostał pozwolenie na wycięcie jakiejś tam ilości drzew pod dom. Wyciął je. Wykorzystując niebecność sąsiadów, którzy z nim toczą wojnę, wyciął kolejne trzy drzewa z przodu. Ale to przed domem więc nikt nie reagował. A teraz siekierą porobił znaki na innych, ale widać je tylko z naszej strony. Chyba specjalnie zrobił z naszej strony, bo nie spodziewa się kłopotów...oj, bardzo się myli....Teraz kilka zaznaczy, za chwilę podleje kolejne jakimś kwasem i z lasu zrobią się dwa drzewka. Nie rozumiem po co tacy ludzie w ogóle kupują działki na leśnych terenach, żeby je z premedytacją zniszczyć?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teść właśnie wrócił z Mazur - tam nie ma grzybów. Nawet przy drodze nikt nie stał. Za to przywiózł mi dużą ilość jagód. Zamroziłam jakieś 5 l :p .

 

wczoraj wraclem ze Stolycy. po drodze grzyby mijane. oczywiscie juz w koszykach

 

Pogoda taka swietna, ze juz nie moge doczekac urlopu. jescze tylko 2 dni do fabryki z czego jutro znow Stolyca i niedziala 5.00 wyjazd 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...